Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  bájos feleségem, Janice Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 bájos feleségem, Janice

Go down 
SzerzőÜzenet
Holden Underwood
Med
Holden Underwood


❖ age : 34
Otthonom : Chicago

bájos feleségem, Janice Empty
TémanyitásTárgy: bájos feleségem, Janice   bájos feleségem, Janice EmptyPént. Feb. 01, 2019 12:47 pm

Janice ___

Szabad



Születési Hely, idő:
1990-92

Csoport:
med vagy sem

Szexualitás:
hetero

Családi állapot:
házas

Foglalkozás:
up to you, dearie

PlayBy:
Adria Arjona (csak tipp)


Rólad...
Azután kértem meg a kezed, hogy elmondtad, a gyermekemet várod. Na jó, talán nem volt egy mesés leánykérés, csak egy javaslat, hogy ne veszítsem el a gyereket. Sosem akartuk volna elvetetni, hiába jelentette ez azt, hogy egy olyan kapcsolatban ragadunk, ami bár jó... Mindketten tudjuk, hogy közel sem az igazi. Sőt, ha nem esel teherbe, valószínűleg hamarosan szakítottunk volna.
Nehéz volt. Karriert is akartál, ahogy én is, és egyikünk álmát sem akartuk feláldozni. A szüleimtől kaptunk segítséget, a nővérem is lelkes bébiszitter volt, amikor csak tehette. [A te családod szerepét teljes mértékben rád bízom, szót sem szólok róluk.]
Tudod, egészen másképpen szeretlek most, mint amikor megismertelek. Az életem részévé váltál. Jó anya vagy. Megbecsüllek. Igazi boldogságot azonban csak a fiunk, Colten ad, és még jobban elszomorít, hogy ezt te is így érzed. Nem tudom, hogyan hozhatnám rendbe az életünket, pedig minden nap mások problémáin dolgozom.

Várja: férje, azaz én

Vissza az elejére Go down
 
bájos feleségem, Janice
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Janice Rowland
» Janice & Holden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Elkelt karakterek-
Ugrás: