Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  J. Holden Underwood Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 J. Holden Underwood

Go down 
SzerzőÜzenet
Holden Underwood
Med
Holden Underwood


❖ age : 34
Otthonom : Chicago

J. Holden Underwood Empty
TémanyitásTárgy: J. Holden Underwood   J. Holden Underwood EmptyPént. Feb. 01, 2019 11:59 am

Jonathan Holden Underwood

We are all mad here.



Születési hely, idő:
1990. január 20., Chicago

Csoport:
MED

Szexualitás:
hetero

Családi állapot:
házas

Foglalkozás:
pszichiáter

PlayBy:
Hugh Dancy


A családom...
A szüleim mindketten az egészségügyben dolgoznak, bár anyám a nővérem érkezése miatt nem fejezte be az egyetemet. Apám kardiológus volt az elmúlt huszonnyolc évben, azonban három éve egyre komolyabb problémái vannak - noha még fiatal, gyakran megfeledkezik apróságokról vagy nehezen tudja követni az eseményeket. Félő, hogy nem sokáig tudja majd folytatni a munkát, ezzel még nagyobb terhet helyezve anyámra.
Mindketten szeretik a fiamat, még ha szükségtelenül korán is váltak nagyszülőkké.
A nővérem azon kevesek közé tartozott, aki megpróbált lebeszélni az apaságról, ennek ellenére a segítségét sosem tagadta meg tőlünk. Mindig is vigyázott rám, még ha ez néha azt is jelenti, hogy a kelleténél jobban próbál beleszólni az életembe.
A feleségem tüneményes, izgalmas lány volt, mindenképpen az első szerelmemet vehettem el a személyében. A szerelmünk azonban nem tartott örökké, és ma már inkább csak a megszokás és a biztonság köt minket össze, mint a vágy.


Múltam...
Az a fajta fickó vagyok, aki könnyen veszi az akadályokat és képes a felelősségvállalásra. Ezért szeretnek a szüleim, a tanáraim, a barátnőim... És ezért kerülnek el azok a csajok, akik a rosszfiúkra buknak. Még a mosolyom, azt mondják, rendben lenne, de ha túl kedves vagyok és nincs meg a szükséges feszültség... Éppen ezért, valahányszor egy lány azt mondja, beszélnünk kell, lemondok minden "részesedésemről" a kapcsolatunkból, csak váljunk el békével, minek kínozzuk egymás idegeit. Janice-ről még én is tudom, hogy nem lesz mellettem életem végéig, már egy ideje nem érzem azt a kellemes vibrálást...
Talán mégis én ölöm meg a hangulatot minden alkalommal, remélem, ő legalább megmondja majd, mi a gond, nem olcsó kifogással szakítja meg velem a kapcsolatot.

Arra sem vagyok képes, hogy kinyissam a számat. Az jár a fejemben, hogy ez biztosan valami olcsó trükk, esetleg egy pszichológiai teszt, amit majd kiértékelhet, azonban a mindig mosolygós arc most komoly, én pedig képtelen vagyok megtalálni egyetlen megnyugtató szót is.

Eltelik pár perc, amíg egyikünk sem szól semmit. A kérdésem, mint derült égből a villámcsapás, én is érzem, és a lesütött pillantása mögött is látom, hogy a gondolatai cikáznak. Mérlegel. Jó fiú vagyok, de még nincs munkám, még legalább... nyolc év, mire azt mondhatom, befejeztem az iskolát, és még az is nagyképű dolog lenne. A gyógyítás, főképpen az elme gyógyítása nem olyasmi, amit bárki bármikor is megtanulhat - egyszer csak elkaphatjuk a fonalat, kapizsgálhatjuk a mélyebb összefüggéseket, majd puff, az is elszáll, kiderül, hogy tévedtünk és elölről kell kezdenünk az egészet. Ez nem egy olyan kezdet, ami sok rugalmasságot hagyna, és tisztában vagyok vele, hogy a végső döntés az övé... Mégis szeretném meggyőzni. Nem szeretnék játszani az élettel, amit kaphatunk és amit adhatunk, tökéletessé szeretném azt tenni, és még ha szenvedni is fogok, jó ügyért teszem. Nem veszem le róla a pillantásom, hátha szuggesztióval meggyőzhetem, hogy nekem tetsző választ adjon... És amikor bólint, bátorítóan húzom magamhoz. Egyikünk sem így tervezte, de együtt képesek leszünk valami újat felépíteni.
Muszáj.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



J. Holden Underwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: J. Holden Underwood   J. Holden Underwood EmptyPént. Feb. 01, 2019 12:42 pm

Üdv köztünk!

Jonathan Holden Underwood

Kedves Holden!
Látom, megtartottad a mintaképen található szöveget. ^^ Ha valakihez, a te karakteredhez igazán passzol.
Bár a szerepjáték példádban kimondatlanul maradt, mit is takar a derült égből villámcsapás (nagggyon titokzatos), a családod bemutatásával együtt minden tökéletesen összeállt. Nem is húzom tovább az idődet, vesd kezelés alá Chicago lakóit! Wink
U.i.: Házas helyett háziast olvastam. Igaz ez?


Vissza az elejére Go down
 
J. Holden Underwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Janice & Holden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Med-
Ugrás: