Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Natalie York Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Natalie York

Go down 
SzerzőÜzenet
Natalie Miles
Justice
Natalie Miles


❖ age : 31
: Natalie York ZV6Xphn

Natalie York Tumblr_n37yfyLg7b1qetf7lo3_500
Otthonom : Chicago

Natalie York Empty
TémanyitásTárgy: Natalie York   Natalie York EmptyPént. Aug. 24, 2018 9:11 pm

Natalie Margaret York

  Egy erős nő tudja, hogy a logika, a határozottság és az erő éppen olyan nőies tulajdonságok, mint az intuíció vagy az érzelmi intelligencia. Egy erős nő értékeli és használja is minden jó tulajdonságát.


 

۞Becses neved :Natalie Margaret York
۞Beceneved :Nat
۞Születési Hely, idő: :1992. május 24, Chicago
۞Korod :26
۞Szexualitás:Hetero
۞Családi állapot:Házas
۞Foglalkozás:Ügyvéd
۞Csoport :Justice
۞PlayBy:Courtney Eaton

۞Erősségeid/gyengeségeid: Röviden foglald össze nekünk, hogy karaktered miben erős, miben gyenge, mit szeret, mit utál, mitől irtózik stb.

Családod
"A család az ami megtölti az életünket boldogsággal, veszekedésekkel, szeretettel, nevetéssel, vagyis élettel. De mi van akkor, ha mindez egy gondosan felépített hazugság buborék közepében van, és minden ami sokat jelentett neked egyszer csak eltűnik. Nem marad semmi utána, csak kérdések, fájdalom és gyötrelmes könnyek. Mi van akkor, ha az ember, akire felnéztél, tisztelted és hittél neki átver, majd olyan ígéreted húz ki belőled, ami még több könnyel és átsírt éjszakával fog járni. De te erős vagy, megtanultad, hogy nőként, és ügyvédként szilárdan kell állnod a lábaidon, nem engedheted, hogy gyengének lássanak, mert aki gyenge az sebezhető. Ezt tanította apád is mindig.
Steve York ” Apám volt az aki megtanított az önbecsülésre. Azt mondogatta, hogy a szépségem különleges, és, hogy én vagyok élete legnagyobb kincse.”
Az apa. A hős. A szupersztár. A példakép. A szigorú. A titokzatos. A hazug. A halott. Steve York, bíró, családapa, szerető férj, jó szomszéd. Ő volt az aki mindig megnevettetett, aki ösztönzött és az egyetlen férfi, aki hercegnőmnek szólíthatott. Ő tanított meg az önállóságra, arra, hogy ugyanolyan jogaim vannak, mint bármelyik férfinek a földön. Tanított, nevelt és az élet nagy dolgairól oktatott. Miatta lettem az aki most vagyok. Mégis, az emlékét beárnyékolja az a rengeteg hazugság, amit a halálos ágyán elmesélt. Két élete volt, az egyikben megbecsült polgár, szakmájában híres, nagy sikereket elért, büszke férj és apa. A másik életében gazember, nagy befolyással bíró „kígyó”, szerető, két fiú apja. Az emberiség sokat vesztett a halálával, a jó és rossz oldal egyaránt. A kertvárosban, gyászolják és minden nap emlékeznek rá. De én? Én hogyan emlékezzek rá? A szuperhősre vagy a hazugra?
Elisabeth York „Egy anya észrevétlenül is tudja formálni a gyerekét. Néha csak azzal, hogy meghallgatja ” Mai napig szoros kapcsolatban vagyunk, bár apa halála óta távolságtartó lettem. Nem azért, mert őt kevésbé szeretném, hanem azért, mert nem akarok fájdalmat okozni neki azzal, hogy felfedem előtte imádott férje sötét oldalát. Maradjon meg az ő emlékeiben annak a férfinek, akit több évtizeden át szeretett és hűséges volt hozzá. Azt hiszem az igazság terhe alatt megőrülne.
Jonathan és Paul Barell. „Úgy vélem, a fiútestvér a legmegmagyarázhatatlanabb faj a világon.”  Testvérek, akiket nem kértem, nem számítottam rájuk, mégis megkaptam. Apám fiai, a fivéreim, akiknek kiléte hosszú éveken keresztül titok volt előttem. Néhány éve tudok csak a létezésükről, azóta az életem fenekestől felfordult. Jonathan, a bátyám volt, egy véletlen balesetnek köszönhetően már nem él, pont akkor ölte meg őt Ezra, amikor elfogadtuk egymást. Paul a zűrösebb testvér, azt hiszem az ő szívéhez még hosszú út vezet.


Életed története
Csak állok a tükör előtt és az apám által rám hagyott, kígyós dzsekit figyelem. Kicsit nagy rám, kicsit idegen, de mégis az enyém. Mások házat örökölnek, nyaralót, pénzt, én ezzel szemben csak egy csapat rosszfiút, akiknek bizony nagyon sok sár van az orruk alatt. Ügyvéd lettem, amikor erre a pályára adtam a fejem, legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna arra, ami igazából lett belőlem. Csak állok és bámulom magam, mintha valaki teljesen más ember nézne vissza rám a tükörből. A hazugságok, a gyűlölet és kétségbeesés átformál. Más emberré tesz. Nem akarok olyan világban élni, mint az apám, nem akarok hazugságból hálót fonni magam köré, nem akarok ártani azoknak akiket szeretek. Csak állok a tükör előtt és emlékek kúsznak a gondolataimba.

2008 Állok a suli folyosóján és a fiúk egy kisebb táborát bámulom. Egyetlen ember érdekel csak, Aston. Barátok vagyunk, de én úgy érzem, hogy nekem ez már nem elég, hogy vonzódom utána. Nem tudom, miért varázsol el a tekintet, miért vágyom csak arra, hogy kettesben legyünk. Meséltem róla anyának, szerinte ez csak kamaszos fellángolás, hiszen  még fogalmam sem lehet arról, hogy mit jelent a szerelem, túl sok időt töltünk együtt. Lehet, hogy igaza van.
- Nat, már megint bámulod. Gyere menjünk, mindjárt kezdődik a matek. barátnőm ragadja meg a karom és rángat magával az osztályterem felé. Megrázom a fejem, hogy eltereljem gondolataimat Aston mosolyáról és a matek órára koncentrálhassak. Szinte már mániákusan akarok mindenből a legjobb lenni. Terveim vannak és azt akarom, hogy apa büszke legyen rám.

2011
- Szeretlek Aston. imádok mellette ébredni, hozzábújni, belelélegezni illatát. Végre együtt vagyunk, végre engedtünk a vágyaknak és most úgy érzem, hogy ennél boldogabb nem is lehetnék. Persze, tudom, hogy semmi nem tart örökké, céltudatos nőként, nem szeretnék a fellegekben járni, arra tanítottak, hogy mindig két lábon álljak a földön, és senkire ne kelljen támaszkodnom. Nem tudom, hogy egyáltalán hallotta-e amit mondtam, látszólag olyan békésen alszik, de nekem jól esett kimondani a szavakat. Magunkra húzom a takarót, karjaiba fészkelem magam és engedem, hogy ismét elsodorjon az álom.

2015
Los Angeles lenyűgöző, csodálatos és sziporkázó. Kár, hogy nem szórakozni vagyok itt. Feszengve ülök apám kórházi ágya mellett, és gyenge kezét szorongatom. Miért történt ez velünk? Miért apával? És miért ilyen távol az otthonunktól. Nem értem hogyan történhetett, hiszen csak konferenciát tartani jött ide, és úgy tűnik talán soha nem fog már hazatérni. Szorongatom ráncos, öreg, beteg kezét és hiába próbálom gyűlölni azért amit fél órával ezelőtt mondott, nem megy. Nem az az ember akinek ismertem, nem az az ember akire felnéztem. Egy bűnöző, egy hazug, de én még sem tudok haragudni rá. Egy másik élete volt, egy másik családja. Testvéreim vannak, akiknek a létezéséről eddig nem is tudtam. Honnan lesz annyi erőm, hogy mindezt feldolgozzam? Folynak a könnyeim és egyszerre rimánkodok azért, hogy felépüljön és azért, hogy mindez csak egy rossz álom legyen, amiből felébredve az életem ismét a régi lesz. A gépek hangos sípolása jelzi, hogy apám meghalt, hogy itt hagyott engem kétségek között őrlődve, hazugságokkal és egy ígérettel amit nem tudom hogyan leszek képes megtartani. Megvédem a fivéreimet.

Felsóhajtok. Az emlékek vegyes érzéssel töltenek el. Most érzem csak igazán, hogy az ígéretemnek és ennek a dzsekinek súlya van. Hatalmas súlya és nekem még ennyi év után sincs fogalmam arról hogyan fogok helyt állni. Ügyvéd vagyok, esküdt tettem és most azt érzem, hogy nem csak a külvilágnak, hanem magamnak is hazudok. Újra az a lány akarok lenni aki voltam,  Aston karjaiban feküdni, elkábulni az illatától, csókolni, és azt hazudni magamnak, hogy minden rendben lesz. Megszólal a telefonom. Sohajtva húzom végig ujjamat a kijelzőn. Ismeretlen hang.
- Fél óra és ott vagyok. nem kérdezem ki az és mit akar. Csak megyek, mert ez a kötelességem. Visszaakasztom a kabátot a szekrénybe és az autómhoz sétálva írok egy SMS-t Astonnak, miszerint ma nem tudok átmenni filmezni. Sajnálom.  



 


A hozzászólást Natalie Miles összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 23, 2019 11:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Natalie York Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natalie York   Natalie York EmptyPént. Aug. 24, 2018 10:15 pm

Üdv köztünk!

Natalie York
Kedves Natalie! Üdv köztünk! Teljesen megdöbbentett az édesapád kettős élete, ahogyan az is, hogy mennyire sakkban tartott téged ameddig élt. Belekényszerített ebbe az egész ügyvéd dologba -üdv a klubban, én sem önszántamból készülök rendőri pályára-, és igen csak magasra helyezte azt a bizonyos mércét, ráadásul elvárta, hogy magasan meg is üsd azt. Tudom milyen érzés ez, ahogy azt is, hogy milyen együtt élni több férfival. Három bátyám van. Azt hiszem így első blikkre elég sok közös van bennünk. Na, de kit érdekel az én sztorim, amikor itt vagy te?! Vajon meddig tarthat a rózsaszín köd amibe Astonnal burkolóztok? Átvészelitek együtt az akadályokat, melyeket az élet elétek gördít? Én nagyon kíváncsi vagyok.
Vedd be Chicagot, és rabolj rá Astonra! Wink


Vissza az elejére Go down
 
Natalie York
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Livin in New York
» Natalie
» Aston és Natalie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Justice-
Ugrás: