Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Jeremy Reed Brown Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Jeremy Reed Brown

Go down 
SzerzőÜzenet
Jeremy Reed Brown
Justice
Jeremy Reed Brown



Jeremy Reed Brown Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy Reed Brown   Jeremy Reed Brown EmptyKedd Aug. 07, 2018 9:01 pm

Jeremy Reed Brown

  IDÉZET HELYE


 

۞Becses neved :Jeremy Reed Brown
۞Beceneved :
۞Születési Hely, idő: :1985. 05. 27, Chicago
۞Korod :34
۞Szexualitás:Hetero
۞Családi állapot:Kapcsolatban
۞Foglalkozás:Védőügyvéd
۞Csoport :Justice
۞PlayBy:Tom Hiddleston

۞Erősségeid/gyengeségeid: Röviden foglald össze nekünk, hogy karaktered miben erős, miben gyenge, mit szeret, mit utál, mitől irtózik stb.

Családod
Édesanyánkat korán elvesztettük, de szerencsére nekem még vannak vele közös emlékeim. A halála mindannyiunkat megviselt és talán még a mai napig sem sikerült mindenkinek túltenni magát a hiányán. Vagy ez csak apára igaz? Vele nem igazán tartom a kapcsolatot, a havi kötelező telefon megvan persze.
Thomas és Lucas... előbbi az öcsém utóbbi a bátyám, mind a kettővel hasonló a viszonyom, elvagyunk, de semmi komolyabb lelkizésre nem kell számítani.
A húgom, Leslie már más téma, ő tudja, hogy ha bármi van számíthat rám, mindig kihúzom a szarból, ha pedig beszélgetni támad kedve örömmel meghallgatom, talán éppen ezért bútorozott hozzám már fél éve, és úgy tűnik, hogy hosszú távra tervez, ami szerintem nem igazán jó ötlet.
A menyasszonyom Layla, gyönyörű és csodálatos, bár a húgom annyira nem bírja őt és szerintem ez az érzés kölcsönös.
Meg kell említenem még Gastont is, aki egy görög teknős, és szerintem pont olyan seggfej, mint a névrokona.


Életed története
[2013. 04. 23]
Sípol kettőt a telefonom majd elhallgat, ezzel jelezve, hogy egy újabb emailom érkezett. Layla neve villan fel a kijelzőn, ezért egy mosollyal az arcomon nyúlok a telefon felé és nyitom meg a levelet.
Cím: Érdeklődés
Üzenet: Azon tűnődtem, hogy mi történhetett veled mióta legutóbb beszéltünk. A legvalószínűbb variációnak azt tudom elképzelni, hogy az oldalon már nem találtál új partnert ezért elzarándokoltál egy másik városba.
L.
Ui: Max pontos lett a zh-m, ezer hála a segítségért.

Felnevetek majd az ujjaim gyorsan pötyögni kezdik a választ.
Cím: [Re] Érdeklődés
Üzenet: Dolgoztam, nem mindenki egyetemista tenger sok szabadidővel, egyébként pedig majdnem eltaláltad, már mindenki hazudik, találkozz velem és add vissza az emberekbe vetett hitemet.
R.
Ui: Ezer hála? Lássuk!

Elteszem a telefonomat a fiókba és újra a papírjaim fölé hajolok, hogy folytassam a munkát, de nem megy. Nem tudok koncentrálni, pedig pontosan tudom, hogy nem fogok választ kapni. Szinte sohasem kapok választ azokra az üzenetekre amikben azt kérem találkozzon velem, ha meg mégis válaszol akkor közli velem, hogy ez szabály ellenes, akkor új mentort kellene kérnie azt pedig nem szeretne. Layla a jogi egyetemre jár, az ügyvédi irodánk pedig szerződésben áll az egyetemmel, miszerint minden ügyvéd kap egy egyetemi hallgatót aki a mentoráltja lesz, és ha a hallgatónak kérdése van akkor a mentor tud neki segíteni. A program rendkívül jól megszervezett, egy internetes oldalon keresztül történik első sorban a tanács kérés és adás, illetve emailben és telefonon, csak egy szabály van, nem tudhatjuk meg a másik személyazonosságát, csak egy keresztnevet, ami lehet akár kitalált is.


[2014. 05. 27]

Feladó: Layla
Cím: Nem boldogulok
Üzenet: Reed, segíts! Ez az utolsó beadandóm ebben a félévben, de olyan mintha kínaiul lenne az egész ügyirat. Mellékelten küldöm a doksit.
L.
Ui: Remélem jól telt a tegnap estéd.

Feladó: Reed
Cím: [Re] Nem boldogulok
Üzenet: Azért nem érted mert az egész össze van keverve, sorrendbe kell tenni, mielőtt neki állsz. Nyomtasd ki utána már jó lesz. Legalábbis könnyebb, az első pár oldalt megcsináltam, hogy lásd milyen jó fej vagyok
R.
Ui: Elment, nem volt semmi különös, de a mai jó lesz. Azt ígérted, hogy a következő születésnapomat különlegessé teszed. Ma van a születésnapom.

Türelmetlenül dobolok az ujjaimmal a telefon mellett. Ha azt mondanám, hogy nem emlékszem hogyan kezdődött mindez hazudnék, mivel pontosan tudom, hogy mikor kezdtek a beszélgetéseink személyesebbek lenni, és ez az Ő hibája, mivel két hónappal az első email váltásunk után beszéltünk először telefonon, mert nagyon nem értett valamit én meg lusta voltam begépelni mindent ezért elkértem a telefonszámát és felhívtam, ő pedig a beszélgetés végén megkérdezte, hogy milyen napom volt. Elmeséltem neki, részletesen és azt is, hogy mik voltak aznapra a további terveim. A levegőt lassabban kezdte venni, a hangja is megváltozott. Elmeséltem neki azt, amit még a testvéreim sem tudnak, hogy regisztráltam egy egy éjszakás kaland kereső oldalra, mivel nincs időm a rengetegmunka mellett normális kapcsolat kialakítására, de az igényeket viszont ki kell elégíteni... a tesóimnak mindig is az a kiegyensúlyozott, megbízható személy leszek aki eddig is voltam, csak van egy kis titkom, de kinek nincs?

Feladó: Layla
Cím: [Re] [Re]: Nem boldogulok
Üzenet: Ez igazán kedves tőled, a maradék hetven oldalt nem tennéd sorba?
L.
Ui: Boldog Születésnapot! Csatoltan küldöm a meglepetést.

Kíváncsian és lelkesen nyomok rá a letöltés gombra, majd legnagyobb sajnálatomra nem magáról küldött képet, hanem Grumpy cat-ről, egy születésnapi sapkával a fején előtte pedig egy tortával, rajta egy szöveg: " Remélem legalább ilyen jó lesz a bulid"

[2015. 07. 07]
Feladó: Reed
Cím: Megígérted!
Üzenet: Jövök betartani az ígéretedet, miszerint ha lediplomázol találkozol velem és véghez viszünk mindent amiről eddig csak beszéltünk. Három nap múlva találkozunk.

[2015.07.10]
Találkoztunk is, de nem úgy ahogy szerettem volna. Interjúra jött hozzánk, nem ismertem meg a külseje alapján, de amint megszólalt tudtam, hogy ő az. Hazudott, mert azt mondta, hogy rövid fekete haja van és barna szeme, de nem, hiszen egy hosszú szőke hajú és világos szemű nő ül az asztal túl oldalán, a kérdésekre  tökéletes választ ad és olyan magabiztos, mintha már tudná, hogy a hat jelentkező közül biztosan őt fogjuk felvenni, és igaza is van. Ő lesz a befutó, bármennyire is utálom ezt az egészet.
 



 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Jeremy Reed Brown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Reed Brown   Jeremy Reed Brown EmptyKedd Aug. 07, 2018 11:35 pm

Üdv köztünk!

Jeremy Reed Brown!
Kedves Jeremy!
Légy üdvözölve itt köztünk! Leslie már irtózatosan várt téged, akárcsak a Messiást! De most végre itt vagy, és csak ez számít.
Miközben olvastam a történeted, nem bírtam nem megmosolyogni. A visszafogott, ambiciózus, fegyelmezett ügyvéd, akiről kiderül, hogy talán mégsem olyan makulátlan, mint amilyennek mutatja magát. És tessék! Mégis csak elérted amit akartál. Addig ostromoltad ezt az okos fiatal nőt, mígnem aztán feladta a küzdelmet, és gyanítom, hogy önként dőlt a karjaidba. De mi lesz a továbbiakban? Tényleg lenne szíved kirakni Lesliet a lakásból? Vajon meddig tudod még titkolni Layla elől a kettőséletedet? Vagy már megváltoztál, és feladtad a régi sötét tikaidat? Akárhogy is lesz, a játéktéren már három fő is epedve várja az érkezésed, úgyhogy nem is húznám tovább az időt. Választékosan, remekül fogalmazol! Pont ilyen játékosokra van szükségünk. Foglalózz és bolygasd fel a családodat.  :D


Vissza az elejére Go down
 
Jeremy Reed Brown
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Estella & Jeremy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Justice-
Ugrás: