Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  The Little Osborn Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 The Little Osborn

Go down 
SzerzőÜzenet
David Osborn
Underworld
David Osborn


❖ age : 41
:
The Little Osborn 200w
Otthonom : Chicago

The Little Osborn Empty
TémanyitásTárgy: The Little Osborn   The Little Osborn EmptyCsüt. Aug. 16, 2018 3:30 pm

--- Osborn

Szabad


Születési Hely, idő:  
kicsivel fiatalabb mint én,  Michigan City

Csoport:
Szabadon választott

Szexualitás:
Szabadon választott

Családi állapot:
-

Foglalkozás:
-

PlayBy:
-

Rólad...
Mindig is a szívem csücske voltál. És ezt te is nagyon jól tudtad még sem éltél vissza vele legalábbis eddig... Tudatában voltál annak is, hogy anyám nem éppen úgy szeretett ahogy kellett volna.
Volt egy vágyad. A megfelelési vágy mely nem egyszer sodort bajba. De én mindig ott voltam melletted és segítettem, ha tudtam. Te voltál az a tipikus nagy okos aki a minta gyerek volt a szülők kedvence. Tökéletes ellentétem vagy még is a legjobban kijövünk egymással.
16 éves voltam mikor kórházba kerültél, mert a szekálóid megvertek. Akkor láttál utoljára, mert a szüleink kidobtak otthonról a tudtod nélkül.
20 év telt el azóta és most a keresésemre indulva elérkeztél Chicago-ba. Már csak egy feladatod van. Megtalálni engem a város hatalmas utcái között.
// Az ET-ben sem szabtam meg, hogy fiú leszel e, vagy lány. Nekem teljesen mindegy, csak gyere. :D
Várja: A bátya
Vissza az elejére Go down
 
The Little Osborn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» David Osborn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Tagok keresetjei-
Ugrás: