Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Pszichológusom  Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Pszichológusom

Go down 
SzerzőÜzenet
Rhysand Blake
Townspeople
Rhysand Blake



Pszichológusom  Empty
TémanyitásTárgy: Pszichológusom    Pszichológusom  EmptyVas. Márc. 31, 2019 7:57 pm

Szépséges neved

 SZABAD





۞Becses neved :szabadon választható
۞Korod :27-30
۞Szexualitás:bi / homoszexuális
۞Családi állapot:válaszható
۞Csoport :Társadalmi réteg
۞PlayBy: Jon Kortajarena / Gaspard Ulliel / Tom Hiddleston

Információk
Az igazgatóság tudomást szerzett a múltamról és ezért köteleznek, hogy hetente eljárjak az iskola pszichológusához. Mindent tudsz rólam, azt hogy kórházba juttattam egy embert, mikor a húgaimat akartam megvédeni, azt is hogy ez után hanyatlani kezdett az életem, majd pedig össze szedtem magam és most már csak egyetlen cél vezérel engem, hogy vissza kapjam a húgaimat.
Mindent tudsz rólam, mégis faggatsz, azt kéred beszéljek a múltamról én pedig ellen állok, mert csak felejteni szeretnék. Általában te beszélsz én pedig hallgatok, pedig ennek fordítva kéne lennie nem?  Elmesélted, hogy neked is van egy húgod, és hogy évekig rosszban voltatok, azt is, hogy miért választottad ezt a pályát. Minden egyes történeted után megpróbálsz belőlem is kihúzni egyet, de még nem jártál sikerrel, talán azt hiszed, hogy nem is figyelek rád, pedig ez nem így van.  Figyelem ahogy a tekintetemet keresed, nem csak az irodában, hanem bárhol ahol találkozunk,  ahogy néha majdnem átnyúlsz az asztalon, hogy megfogd a kezem, de az utolsó pillanatban visszakozol és azt is, ahogy minden egyes találkozó után kikísérsz az ajtóhoz és a kezeddel végigsimítasz a hátamon, néha a számat nézed, miközben megnedvesíted a sajátodat, talán elképzeled milyen lenne engem megcsókolni.  Vagy ezt mind csak képzelem?  

//A név és a pb is változtatható, ha megjöttél írj egy pm-et és én körbeugrállak örömömben.  Nagyon várlak :3

Vissza az elejére Go down
 
Pszichológusom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Tagok keresetjei-
Ugrás: