Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Emily Watters Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Emily Watters

Go down 
SzerzőÜzenet
Emily Watters
Townspeople
Emily Watters


❖ age : 27
: Emily Watters 91ed5511c3e7f64c1a2a4848adb745d5
Otthonom : kollégium

Emily Watters Empty
TémanyitásTárgy: Emily Watters   Emily Watters EmptyKedd Márc. 05, 2019 6:03 pm

Emily Waaters

Idézet betöltése folyamatban....



Születési Hely, idő:
1996. 08. 20., Denver

Csoport:
Townspeople

Szexualitás:
derítsd ki

Családi állapot:
egyedülálló

Foglalkozás:
egyetemista

PlayBy:
Bridgett Satterlee


A családom...
Kezdjük apával, mint rangidős a családban. Emil Watters-nek hívják, és ebből gondolom érthető honnan jött az én nevem. Köszi anya és apa! Szakmáját illetően gazdasági szakember, amiről mesélt már régebben, főleg az öcsémnek, de soha nem tudtam megjegyezni mit is takar pontosan, de annyi a lényeg, hogy a Kia nevezetű cégnél van. Következő a sorban Holly Isabelle Watters, aki Graham-ként látta meg a napvilágot anno. Neki már egyszerűbb a munkája, hiszen egy kutyakozmetikában dolgozik, de senkit ne tévesszen meg a neve, macskákat is tud nyírni, ahogy embereket is, sőt nekünk általában ő csinál új frizurát, így nem kell költeni fodrászra. Szerencsémre sem mostohaszülőt, vagy elhunytat nem kell bemutassak, olyan harmóniában élnek együtt, hogy néha már nekünk is sok, de örülünk, amiért ennyire egymásra találtak.
Egy nővérem van, akit hosszú névvel áldottak meg, méghozzá Isabelle Kathleen Watters, és emiatt irigykedem rá, mert én is két nevet akartam. Az olyan szép, és ismételten köszi anya és apa! Most fejezte be az egyetemet, ahol tanárként végzett, és most rengeteg rosszcsont gyerekkel tengeti a napjait. Utána jövök én, de ez most a családról szól, szóval ugorjunk az öcsémre, Oliver-re, akinek hozzám hasonlóan egy neve van. Kiakadtam volna, ha mindenkinek két tagból állna, és én lennék a kivétel. Lehet megunták a nővérem nevének leírását, és onnantól eldöntötték, hogy a többi gyereküknek nem választanak olyan hosszúakat. A kisöcsi szintén az egyetemre jár, nem messze tőlem, ahol földrajz szakot végez.


Múltam...
Mosolyogva várom a következő vendéget a hosszú sorból, aki előttem kígyózik. Nálam egy fejjel magasabb, szőke srác az, kinek alkatából ítélve sokszor jár ezen éttermek egyikébe. Mintha én is láttam volna már nem is egyszer. Természetesen nagymenüt szeretne, aminek bepötyögöm az árát, azonban olyan gyorsan hadarja a rendelését, hogy képtelen vagyok követne, ekkor visszakérdezek. Egyre türelmetlenebb lesz, viszont nem tudok mit tenni a helyzettel, kedvesen megkérem, hogy lassabban mondja, akkor nem kell ismételni. A kérésem nem úgy sül el, ahogy azt terveztem, most már úgy beszél hozzám, mintha fogyatékos lennék, szótagolja a szavakat. Pislogok kettőt, miközben a mögötte állókra figyelek, akik nem örülnek ennek a tempónak. Ebben egyetértünk, meglátásaim szerint is foroghatnának jobban az óra mutatói, mert már nagyon fáradt vagyok. Végül sikerül kinyögnie mit szeretne, én pedig a végső összeget kimondva kérem, hogy fizessen. Ezzel is megvolnánk, amíg készül a kaja, jöhet a következő türelmetlen, vagy épp flörtölni vágyó vendég. Ezaz!
***
Az utolsó három óra maga volt a pokol, utálom, mikor megkapják az emberek a fizetésüket, és késztetést éreznek, hogy gyorsétterembe költsék el. Az sem segített, hogy a főnök egész végig piszkálódott, de nemsokára otthon vagyok. A munkaidő múlásával egyre nagyobb fáradtság tört rám, azonban ahogy kiléptem abból az épületből, mindez megszűnt. Megcsapott a kellemes hűvös idő, és a fagyimat majszolva indulok hazafelé. Szeretek éjjel végezni, ilyenkor kellemesebb az idő, kevesebb az ember, a zaj, akkor főleg, ha zenét hallgatok. Anyáék nem örülnek, ha ilyenkor osztanak be, mégsincs mit tenni, szeretnék a lábamra állni, és a legkevésbé rajtuk élni, amennyire ez lehetséges. A mai este kivétel, rengetegen vannak az utcákon, ennek egyetlen, vagyis legvalószínűbb oka, hogy szombatról vasárnapra ébredünk, vagy épp virrasztunk, és mindenhol buli van. Elfintorodom, ahogy a részeg emberek egymást lökdösik ide-oda, vagy épp lehánynak egy fát. Nincs bajom az alkoholfogyasztással, amíg nem változtatja át az embereket állatokká. Igazából addig nem foglalkoztat, míg nem kerülök velük konteksztusba, ami egyszer már megtörtént. Elég is volt! Anno a gólyatáborba sem mentem el, helyette kiolvastam 3 könyvet, és megnéztem a kedves sorozatom akkori évadját. Szerintem értelmesen ütöttem el az időmet ivás helyett. Most is ezt fogom tenni, bekuckózom az ágyamba, és zombikat nézek, miközben a kínai kajámat majszolgatom a teámmal. A normális emberek biztos aludnának, de az a gyengéknek való, én még bírom hajnalig, majd délután kettőkor felkelek. Szeretek éjjeli bagoly üzemmódba kapcsolni, és ezt az is segíti, hogy egyik szuperképességem, hogy bárhol, és bármennyit tudok aludni, illetve nehéz felébreszteni, kivéve a gyomrom, és az általában nagyon éhes tud lenni. A kínaiban is már pontosan tudják mi a kedvencem, így mosolyogva fogad az eladó.
***
És végre, kezemben foghatom a papírt, miszerint megvan az új gyakornoki helyem, és nem kell többet a kényes vendégek kívánságait lesnem, akiknek az egyszerű krumplival is orbitális bajaik vannak. Olyan helyre fogok menni, ahol a szakmámnak megfelelő gyakornoki képzést kapok, és, ha jól csinálom, talán még el is tudok helyezkedni a cégnél, mint egészségügyi ellátó. Már csak apáéknak kell valahogy elmondanom, hogy pont az ellenkező koreai céghez megyek, mint amelyiknél Ő van. Nem mintha ebből akkora nagy probléma származhatna, gondolom Aiden sem fog kiakadni, amiért nem hozzájuk mentem. Vagy mégis? Lehet előbb vele kellett volna beszéljek, hátha tud munkát adni annál a cégnél. Nem, az sem lett volna jó, nem szeretnék egy családtagommal egy helyen dolgozni, abból mindig csak a bonyodalom van. Majd szépen a tudtára adom, egyszer csak.


[/b]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Emily Watters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Watters   Emily Watters EmptyPént. Márc. 08, 2019 9:03 pm

Üdv köztünk!

Emily Watters

Kedves Emily! Már reggel elolvastam a történetedet, de sajnos géphez most jutottam. :/ Nagyon tetszett a fogalmazásod és az arcodért külön köszönet. Hiszen egy ismeretlenül gyönyörű arcot hoztál ebbe a szeszélyes városba. :O Eleget vártál, foglalózz és mehetsz is az utadra. Üdv itt. :3


Vissza az elejére Go down
 
Emily Watters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aiden & Emily - Vásároljunk.... mit is?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Townspeople-
Ugrás: