Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Conor Mahony Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Conor Mahony

Go down 
SzerzőÜzenet
Conor Mahony
Elit
avatar


❖ age : 29
Otthonom : Sligo birtok, Chicago

Conor Mahony Empty
TémanyitásTárgy: Conor Mahony   Conor Mahony EmptyCsüt. Feb. 28, 2019 7:02 pm

Conor Mahony
Nem mindent lehet szóval kifejezni, néha elég csupán egy kép.



Születési Hely, idő:
1994.07.04, Írország, Sligo

Csoport:
Elit

Szexualitás:
Heteroszexuális

Családi állapot:
Egyedülálló

Foglalkozás:
Festő

PlayBy:
Jon Kortajarena


A családom...
Mit örököltem a szülőktől? Egy hatalmas ír birtokot, amin van egy jól fűthető kastély. Ott a teljes személyzet, akik hűek maradtak a családhoz, azután is, hogy ama repülőgép baleset megtörtént. Szüleim a lángoló gépben halhattak meg, s zuhanás közben semmi esélyük nem volt elmenekülni. Láttam a felvételt ezerszer, s azóta is utálom a légiközlekedést. Nem megbízható! Nincsenek rokonaim, akikben megbízhatnék, inkább gonosz alattomos szélhámosok mind, akik a mérhetetlen vagyonra fáj a foguk.


Múltam...
- Kisasszony! Ha megkérhetem ne mozogjon, bírja ki, míg elkészülők az utolsó ecsetvonásokkal – szólok nőhöz, aki hangos sóhaj keretében próbál eleget tenni a kérésemnek. Nem könnyű órákon keresztül mozdulatlan maradni, mert az ember teste elgémberedik egy bizonyos idő után. Ezt én is jól tudom, aki ülve festi le az előtte levő látványt. Még mielőtt bárki akt képre gondolna, nos ki kell ábrándítanom, de nem. Egy portré kép. Az előttem levő hölgy vetette fel, mert meg szeretné lepni urát egy különleges ajándékkal, s én pedig nem tudtam nemet mondani. Nem csupán azért, mert jól meg fognak érte fizetni, hanem azért, mert gyakorolhatok. Gyors ecsetvonásokkal dolgozok, miközben néha-néha a vászon mögül kinézek, hogy még több részletet szippantsak magamba. Már csupán pár vonás kell, s kész lesz az egész.
- Készen vagyunk! – adom tudtára vendégemnek, hogy a szenvedéseinek ezennel vége.
- Épp ideje volt! – morog felém, majd hallom, hogy nyikorog a festőtermem padlózata. Közeledik felém, aztán ránéz a művemre. Végig nézi alaposan, mintha csak szakértő lenne a témában, aztán megtöri a kettőnk közötti csendet.
- Elvinném, de előtte a fizetsége. – odafordulok felé, remélve abban, hogy átnyújtja a csekket a megfelelő összeggel, azonban helyette az estélyinek tűnő ruházata pántját letolja a két vállán. A ruha anyaga egyből enged a gravitáció hívásának, ezzel felfedve előttem ruhátlan valóját. Csupán két pillanat telik el, hogy elfordítsam a fejem. Szép látvány kétségkívül, de erről szó sem volt.
- Khhmm, hülyének néz? – teszem fel a kérdésem, mire az fújtat egyet, mert nem jött be a terve.
- Férjemmel kapcsolatosan hazudtam, hajadon vagyok, s cseppet sem volt szó, hogy egy festő lehet ennyire sármos és ápolt. – áradozik rólam, ami igaz, ám én cseppet sem mérgezném meg munkám szexxel. Volt egy időszakom, de az eléggé zűrös volt és nem szeretném újra átélni. Sok követőm akkor pártolt el tőlem.
- Kisasszony, vigye a képét, s nem kell érte fizetnie. – módosítom meg a szerződésünk szavakkal, mert most szeretnék pontot tenni az egész végére. Feldúltan kapja fel a vásznat, vele együtt a festményt, aztán a fejemen töri szét. Azután gyorsan visszaveszi a ruháit, s kiviharzik. Csak azután nézek utána, miközben a fejemet simogatom. Érzem, hogy festékes lett a hajam, emellett nő létére elég erősen verte szét a fejemen. Kikúszik ajkaim közül egy fájdalmas sóhaj, aztán töprengeni kezdek.
~ Vajon egy barátnő képes lenne távol tartani az ilyen hárpiáktól? ~ morfondírozok, miközben előveszem a jegyzet noteszem, ahová felírom a megrendelőim nevét. fekete filccel húzom ki Rachel Augburn nevét, abban reménykedve, hogy pár nappal később semmiféle emlékfoszlány nem marad belőle. Bárcsak így történne! Feltakarítok, aztán mára befejezem a festést. Elhagyom a szobát, hogy nappaliban találjak menedéket a Tv előtt…


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Conor Mahony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conor Mahony   Conor Mahony EmptyCsüt. Feb. 28, 2019 7:24 pm

Üdv köztünk!

Conor Mahony

Kedves Conor!
Sajnálom a családodat, ugyanakkor máris dörzsölgetem a tenyeremet. Alattomos, pénzéhes rokonok és egy hatalmas kastély, ami csak a tiéd - sok-sok izgalmas könyv kezdődött már hasonlóképpen, és várom, hogy megtudjam, mi mindent hozol ki belőle. :D Nem is rabolom tovább az idődet, kellemes alkotást! Wink


Vissza az elejére Go down
 
Conor Mahony
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Elite-
Ugrás: