Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Arielle Ambrose Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Arielle Ambrose

Go down 
SzerzőÜzenet
Arielle Ambrose
Police
Arielle Ambrose


❖ age : 35
: Arielle Ambrose Tumblr_inline_pcdz97Dnyk1ravsap_250
Otthonom : Chicago

Arielle Ambrose Empty
TémanyitásTárgy: Arielle Ambrose   Arielle Ambrose EmptyKedd Feb. 26, 2019 8:36 pm

Arielle Ambrose

f*ck



Születési Hely, idő:
1989.02.14. Boston

Csoport:
Police

Szexualitás:
Hetero

Családi állapot:
Páratlan

Foglalkozás:
Drog ellenes osztag nyomozó

PlayBy:
Serinda Swan


A családom...
Michael Ambrose ; apa alkoholista drog futár. Két éve meghalt egy elcseszett drog üzletben.
Emily Ambrose; anya, csupa szív szerető nő, aki a szülésnél meghalt. Nem bírta a szervezete az ikerterhességet.
Piper Ambrose; ikernővér, három perc. Ennyivel idősebb volt, míg az első munkahelyén egy részeg ember nem akart rabolni és végül lelőtték. Egy munkatársam volt.


Múltam...
I'm on my way;

Alig múlt el úgy pillanat, hogy ne a telefonon lógnék. Minden pillanatban várom, hogy írjon, hogy ment a felvételi. Annyira lelkes volt, még is jobban féltem, mint Ő. Tudtam, hogy mi lesz a sorsom. Életerős lány, mindent tud. Persze én sem vagyok más. Én is örömmel veszem az akadályokat, sőt izgatottan várom, hogy a következő elém kerüljön.
Talán ezért is nem menekültem el, úgy éreztem, hogy a terror alatt, ahogy apánk bánt velünk jobban teljesítettem. A vágy, hogy megfeleljek csak úgy buzgott bennem. Pedig tisztában voltam vele, hogy rohadtul nem fog ez bekövetkezni. Sosem fog megölelni és azt mondani, hogy büszke vagyok rád. Helyette csak egy üres sörös üveg tört darabokba a fejemen és ezzel örökre nyomott hagyott bennem. Pedig csak azt mondtam, hogy talán nem kellene meginni a tizedik sört. Talán így kezdődött egy kislány hatalmas álmai. Mikor a kórházban feküdtem és a szivárgó vért lassan, még is kapkodó kezek próbálták elállítani. Egy pillanatra sem inogtam meg. Vagy a félelemmel sem kellet harcolni. Csodálkozva figyeltem minden mozdulatot. Most ez a kislány arra vár, hogy a ikrével kilépjenek a csodásnak nevezhető nagyvilágba. Ahol a rendőre és az pultos tudományával védik és mentik a város lakóit. Összedolgozva. Kéz a kézben.

Big girls don’t cry;

Ott álltam a patológia előtt. Nem akarok ott lenni. A mélységes szégyen és a félelem elöntött. A kezem remegett, a jelvényemet a zsebembe dugva eltettem. Nem kell látni mindenkinek, hogy ki vagyok. A klór és a fertőtlenítő marta a tüdőmet és úgy éreztem, hogy megfulladok. De mentem, a lábaim egyenesen vezettek és a pulthoz érve egy helyes hölgy rám mosolygott. Majd elkomorodva részvétet nyilvánított. Én pedig csak csendben biccentettem. Nem érdemli meg, hogy a könnyeimmel mossam el az emlékeit.
Nem tudtam elengedni, mindig is kíváncsi voltam, hogy igaz-e minden. A sérülések, nem csak a testi, a lelkiek sajogtak és a fejemhez kapva néztem, ahogy a tepsit kihúzva, felfedik a lepedő alatt heverő férfit. Ő volt.
Apám hideg, merev teste. Megfogta a vállamat a patológus és közölte, hogy túladagolás. Meredten néztem a semmibe révedő szemeket. Annyi fájdalom és gyötrődés után megszabadultam tőle. Nem éltem vele, az Egyetem alatt elköltöztem, de várható volt, hogy egy mocskos aluljáróban fognak rátalálni. Piper szólt, hogy találtak egy holtestet és apám az. Addig nem hittem el, míg magam nem láttam. Most pedig itt állok, szemem olyan száraz, mint a sivatag. Bár apám mindig azt hajtogatta, hogy a nagylányok nem sírnak. Talán ez az egyetlen olyan tanácsa, amit megfogadtam és minden pillanatban jól jön. Főleg mikor a hozzátartozókkal kell közölni, hogy meghalt a szerettük. Én most még is úgy állok itt, mintha egy idegen lenne. De hiszen Ő az apánk. Vagyis, volt.

She says that she is never afraid;

Nevetve állt előttem, hogy mennyire élvezi a munkáját és büszkén fogta papírokat, hogy dolgozik. Hogy végre ő is révbe ért . Emlékszem mennyire féltünk a felvételitől. De ő már dolgozik, nekem pedig már csak pár évem van, hogy nyomozó legyek. Fáradt voltam, a második napomat töltöttem félig bedrogozott állapotban. Minden gyorsan történt. Csörgött a telefon. Egy fiatal lány, lőtt sérüléssel. Rendőr lőtte le, mert a túsztárgyaló elvesztette az ügyet, ő nem habzott csak lőtt. Viszont a golyó Piper mellkasába fúródott, és megölte a nővéremet. A fogvatartó, aki kiakarta rabolni a bárt, ahol dolgozott, túlélte. Most pedig vígan él a cellájában. A férfi pedig ki lett tüntetve, hogy micsoda hős. A francokat, egy gyilkos!

Blow a kiss, fire a gun;

A lakásból kilépve egyedül a gyásszal és az egyedülléttel küzdve elmentem szórakozni. Azt mondták, hogy mindennek mag van a maga módszere. Mindent kipróbáltam, amit eddig kilehetett. De nem ment. Nekem ő olyan volt, mint a másik felem, akit sosem kértem csak megkaptam. De már nincs többé. A vér bűzős, erős szaga még ott volt az orromba, ahogy az orromba és feltört az elmémbe égette a történteket.
A hely tele volt, már fullasztó meleg és a tömeg is zavart, de annyit ittam a felejtésre, hogy nem foglalkoztam vele. A férfiak és nők tömege szinte egy testként hullámzott. Én pedig egyedül elveszve a tánctéren csak kikapcsolódásra szomjazva táncoltam. De természetesen nem kellet sokat várnom. Egy idegen társult oda hozzám. Ő az. Nem kellettek szavak, éreztem, hogy pulzál a testem és forr a vérem. Megőrültem és a vadság, a hirtelen jött szabadság megmámorított.
Aztán egyszer csak megcsókolt, a kék szemek és a rosszfiús külső mögött olyan csókot ajándékozott, amitől a lábaim megremegtek. A csók szakadtával Csak bámultam rá, tudtam mit akar, és azt is, hogy én mit.. Nem szabadott volna nekem ezt megtenni. Rendőr vagyok, ő is rendőr és tudom jól ki volt az, ő ölt meg a másik felemet. De ez nap éjszaka azt akartam, hogy szenvedjen, megkapott mindent, és otthagytam. Egészen addig, míg nem tartoztatott le drogfogyasztásért. Picsába.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Arielle Ambrose Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arielle Ambrose   Arielle Ambrose EmptyKedd Feb. 26, 2019 8:58 pm

Üdv köztünk!

Arielle Ambrose

Kedves Arielle! Valami varázsképességed lehet, hogy mindig egy sosem látott, ámbár gyönyörű pb-vel rukkolsz elő. :D A családi állapotnál jót vigyorogtam, és valóban nehéz lenne megcáfolni: páratlan karakter lett. Örülök, hogy nem hajítottad a kukába az et-t. :) Nem is húzom az idődet, futás játszani! Wink


Vissza az elejére Go down
 
Arielle Ambrose
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Police-
Ugrás: