HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Verita Fuente - A Fuentes vezetője
írta: Windy Soul
Vas. Jan. 13, 2019 3:24 pm

Csoportok
Vas. Jan. 13, 2019 3:04 pm

Lena Serpen
írta: Jonah Serpen
Vas. Jan. 06, 2019 2:37 pm

Kristen Serpen
Vas. Jan. 06, 2019 2:35 pm

Karakterkereső kód
Vas. Jan. 06, 2019 2:29 pm

Hírdetésünk
Vas. Jan. 06, 2019 2:22 pm

Hírek
Szomb. Jan. 05, 2019 6:17 pm

Elôtörténet sablon
Szomb. Jan. 05, 2019 4:15 pm

Drága sógorom
írta: Elena P. Campos
Pént. Jan. 04, 2019 4:34 pm

Béke?
írta: Christopher Nam
Kedd Jan. 01, 2019 6:48 pm

tomorrow never came
Kedd Jan. 01, 2019 11:33 am

írta: Colin M. Callahan
Pént. Dec. 28, 2018 10:43 am

Colin M. Callahan
írta: Kendra Gray
Pént. Dec. 28, 2018 10:26 am

Julia Carver
írta: Julia Carver
Csüt. Dec. 27, 2018 8:45 pm

Caius és Aya elsőfelvonás
írta: Dayana Graham
Szer. Dec. 26, 2018 9:47 pm

Share | 

Colin M. Callahan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Colin M. Callahan   Hétf. Dec. 24, 2018 7:29 pm
Colin Micah Callahan

idézet helye

[You must be registered and logged in to see this image.]
Születési Hely, idő:
1989. 07. 23, Chicago

Csoport:
Science

Szexualitás:
bi

Családi állapot:
bonyolult

Foglalkozás:
kutató / tanár

PlayBy:
Christopher Mason

A családom...
[You must be registered and logged in to see this image.]"A családi örökségek nagyon fontosak. Emlékeztetnek arra, honnan jöttünk, és nem számít, hová megyünk, a család velünk van." Rodger G. Callahan - 65 - nyugdíjas, a kapcsolatunk jó, azt szerette volna mindig is, hogy orvos legyek, de ez nem igazán jött össze, igaz ott van a nevem előtt az a két betű, de nem az a jelentése, aminek ő a leginkább örülne.
Elenora Callahan - 63 - nyugdíjas, apámmal szemben, neki mindig is csak az volt a fontos, hogy boldog legyek, akár orvosként, akár cirkuszi bohócként, de azért láttam rajta a megkönnyebbülést, mikor úgy három évesen lemondtam arról, hogy bohóc legyek.
Sasha T. Calahan - 32 a nővérem, akinek van egy tündéri egy éves gyerkőce és egy csodás férje. Sajnos messze költöztek, de igyekszünk legalább heti szinten tartani a kapcsolatot.

Múltam...
[You must be registered and logged in to see this image.]Két határozott kopogás hallatszik az ajtómon, majd a kilincs összetéveszthetetlen hangja, majd az ajtó nyikorgása. Jelek, amik arra utalnak, hogy valaki beszélni akar velem, de én addig nem nézek fel a laptopom vibráló képernyője mögül, amíg az éppen olvasott cikk egyik bekezdésének végére nem érek. Nagy a kísértés, hogy belekezdjek a következő részbe is, de a látóterem szélén kirajzolódó sziluett egy olyan emberhez tartozik, akit a barátomnak tudhatok, ezért őt nem fogom megváratni azzal, hogy a cikk végére érjek.
- Richard kérlek, foglalj helyet, miben segíthetek? - nézek fel a már erősen őszölő kollégámra és barátomra, aki halvány mosollyal a száján foglal helyet a velem szemben ülő széken, majd tölt magának egy bögre teát az asztalomon álló kancsóból. Én is ugyan ezt szoktam csinálni, ha átmegyek az irodájába. Egyszerűen csak kiszolgálom magam, ha úgy tartja kedvem.
-Úgy hallottam megint elveszítettél valakit. Mondd csak, te tényleg kínzod azokat a diákokat, akik nálad írják a szakdolgozatukat és vállalnak demonstrátori munkát? -  
- Dehogy, én nem csinálok velük semmit sem. - felelem és úgy teszek, mint aki nem tud semmiről sem.
- Az a szegény lány úgy rohant ki az épületből, hogy a sírástól semmit sem látott, ezért neki ment egy villanyoszlopnak. – közli velem a tényeket, pedig reménykedtem abban, hogy ő nem tud erről z esetről. Részben felelős vagyok azért, ami  lánnyal történt, már mint a sírásos részt illetően, de ahhoz semmi közöm miért akart össze ölelkezni azzal a szerencsétlen oszloppal.
- Csak annyit kértem tőle, hogy készüljön oda a kísérlethez az asztalra, előtte már átbeszéltünk mindent, a munkafolyamatot, a szükséges eszközöket. Az egereket nem volt hajlandó áthozni a másik laborból, mert szerinte mindenki megérdemli az életet még azok a szerencsétlen kis állatok is. Kicsit elbeszélgettem vele, minek következtében zajlott le az általad már említett jelenet. - felelem és a részletekbe ennél jobban nem akarok bele menni. Válaszom hallatán Richard már így is nevet, hát ha még jobban belemerülnénk a történésekbe, egészen biztos a hasát fogná azt pedig nem szeretném látni.
- Ez azt jelenti, hogy kell neked valaki új és én éppen ezért jöttem, a gyermekemet rettenetesen érdekli a biokémia, ezért beajánlanám őt hozzád. Elhoztam a papírjait, nézd meg. - mondja, amivel felkelti a kíváncsiságomat. Tudtam, hogy van egy gyereke aki ide jár, de még egyszer sem volt alkalmam találkozni vele. Elveszem a felém nyújtott papírt, amin egy önéletrajz olvasható, a jobb felső sarkában pedig egy kép található. Úgy teszek, mintha a sorokat olvasnám, de nem azt teszem, a tekintetem folyamatosan vissza téved a képre. Elteszem a papírt a fiókomba, majd Richardra nézek.
-Küldd be hozzám valamikor a héten és meglátjuk mire jutunk, de ne hidd azt, hogy vele kedvesebb leszek, mint a többiekkel. - mondom mire valami olyasmit válaszol, hogy mást nem is várna tőlem. Mikor kimegy a szobámból tudom, hogy ez az egész nem fog jól elsülni, de nem utasíthattam vissza, mert nem akartam kockáztatni a barátságunkat Richarddal. Bár ennek lehet már amúgy is lőttek, hisz ha kiderül, hogy pont egy hete feküdtem le a jövendőbeli szakdolgozómmal akkor áshatom is a síromat.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Colin M. Callahan   Pént. Dec. 28, 2018 10:26 am
Üdv köztünk!

karakter teljes neve

[You must be registered and logged in to see this image.]Kedves Colin! Ne haragudj, hogy eddig tartott, de üdv közöttünk! Nem is tartanálak fel, pedig lenni mit mondanom *-* De tényleg sokat vártál arra, hogy neki láss chicagonak. Foglalózz és mehetsz is az utadra. :)

Police

❖ age :
31
♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal