Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Bradley Crimson Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Bradley Crimson

Go down 
SzerzőÜzenet
Bradley M. Crimson
Med
Bradley M. Crimson


: Bradley Crimson Tumblr_p9hk32jSHG1v66zr3o1_250

Bradley Crimson Empty
TémanyitásTárgy: Bradley Crimson   Bradley Crimson EmptyPént. Nov. 23, 2018 4:17 pm

Bradley Maddox Crimson

majdnem BMX


Születési hely, idő:
1991.12.24., Boston

Csoport:
Med

Szexualitás:
Hetero

Családi állapot:
nyitott kapcsolatban

Foglalkozás:
anesztes-palánta

PlayBy:
Maximilian Diehn

A családom...
"A családi örökségek nagyon fontosak. Emlékeztetnek arra, honnan jöttünk, és nem számít, hová megyünk, a család velünk van."
Apa (Daniel Crimson): Jólmenő ügyvéd, nagy fejes, mindig kimért és hűvösek a szavai. Nem rémlik, hogy egyszer is azt mondta volna, hogy szeret - nem mintha erre igényem lenne, de másoknál ez normális dolognak tűnik. Azt sem mondanám, hogy a szeretetét fejezi ki azzal a rengeteg pénzzel, amit a taníttatásunkra és az életvitelünkre költ... Nekem mindenesetre jó, hogy nem kérdezi meg, mire költök és mikor, és néhány közös vacsorán kívül (amikor amúgy is végig telefonál) nem is kell neki beszámolnunk a mindennapjainkról. Csak a nevére ne hozzunk szégyent, csak a siker érdekli. Figyelmes tőle.
Anya (Marina Crimson): Az én példaképem. A múzsám. Életem első szerelme. Legalábbis az oviban biztos voltam benne, hogy életem végéig fiatalon és gyönyörűen marad majd mellettem, bár ezzel valószínűleg minden kisfiú így van. A szememben egy percet sem öregedett már húsz éve, bár ritkán látom, még mindig rajongok érte. Olyan szabad, mint egy madár, apánk katonás pattogásai tökéletesen lepattannak róla, sosem zavarja semmi. A munkájának él és - nem meglepően - nagyon is jó benne!
Hugicám, aki a nővérem (Zaphyra Lemon Crimson): Sokszor mondom, hogy a húgom, ő meg sokszor kijavít, hogy dehátháromperccelhamarabbjött. Biztos vagyok benne, hogy nem él ember a Földön, aki valaha megismerheti úgy a kis Lemót, ahogyan nekem sikerült a közös huszonhét évünk alatt. Másnak semmit sem jelent a hallgatása, én viszont akkor is a fejébe látok, ha egy szót sem szól. Nos, legalábbis eddig így volt, és bár sosem ismerném be, megrémít a gondolat, hogy a kettőnk összhangja megtörhet egy ferde este miatt.

Múltam...
A mának élek. Mindig is ez volt a stratégiám, lehetett akármilyen nap a ma. Úgy rémlik, akkor hoztam először (és talán utoljára) a jövőmre vonatkozó döntést, amikor hatévesen beleszerettem a doktornénibe, aki elaltatott, mielőtt kivették a mandulámat. Azt mondta, jó nagyot fogok aludni és többé nem fog fájni semmim. Bevallom, utólag elég ijesztőnek hangzik ez a kijelentés, de akkor megnyugodtam. Azzal is kiegyeztem volna, ha belehalok az egészbe, eléggé kínzott az a hülye mandula... De amikor felébredtem és többé nem okozott gondot, elhatároztam, hogy én is ilyen doktor leszek, aki csak az alvással gyógyít.
Azóta rájöttem, hogy ennél kicsit összetettebb a kép, nem maga az alvás rendelkezik gyógyító hatással, de az álom megmaradt - legalább nem kellett új célt találnom magamnak. Az külön öröm, hogy apámnak is tetszett a terv. Mindig kicsit mihasznának gondolt... Tény, hogy vérmérsékletem nem tőle örököltem. Amellett, hogy anya sokat hiányzott az életünkből, mindig ő volt a kedvencem. Ő élte az életét, amíg apáé inkább csak unalmas. Én frankón nem leszek ilyen savanyú vénségemre sem, inkább dobom be a törölközőt.
Szerencsére ehhez megvan minden támogatásom, három gráciám, az én mini, második számú családom. Lemon velem együtt bújt ki anyából, ő nem volt újdonság az életemben, stabilan az első helyen áll a fontossági sorrendben, de az egyetem alatt megismerkedtem két másik lókötővel is, akikkel a mai napig egy háztartásban élünk. És együtt is bűnözünk.
Néha túlságosan is együtt, és ennek ma mégiscsak kell húznom egy határt. Mázli, hogy a lányok házon kívül vannak és nem kell ezt most végignézniük.
- Vágod, hogy beszélnünk kell, ugye? - Gondterhelten mérem végig a legjobb spanom, majd nagyot sóhajtok, mielőtt kiszélesedne a vigyorom. - Lyuktesók lettünk! - Feltartom a tenyerem, hogy belecsapjon ez a félnótás, ezzel mindkettőnket boldoggá téve.
Legalább egy pillanatra.
- Lippa piszok jó nő, tényleg, tesó, gratula. Csak az a gáz vele, hogy a csajom. - Itt elhúzom a számat, nekem sem esik jól ezt kiemelni, mikor ilyen közel kerültünk egymáshoz. - Na meg, a másik gond, hogy te csajod pedig a húgom. Ergó megcsaltad. Tudod, hogy ami az enyém, a tiéd is, de talán túl komolyan vetted ezt... Azt is tudnod kell, hogy azt javasoltam Lemónak, hogy hagyjon el. - Tehetetlenül vonom meg a vállam, nem volt más választásom. - Szóval, hogy összesítsem a dolgot, valamidet össze kell törjem. Én sem akarom ezt, de ha nem teszem, annak beláthatatlan következményei lehetnek.
Azt hiszem, nem ez az első alkalom, hogy behúzok neki, és valószínűleg nem is az utolsó. Az a szerencsénk, hogy ennyivel minden vitás kérdést el tudunk intézni. Bárcsak mindenkivel ilyen könnyen menne!
Tudom, én is tudom, nem kell mondanod, hogy a barátnőm egy szajha, erről pedig rajta kívül senki sem tehet. Majdnem a kapcsolatunk másnapján kiderült, de őszintén, nem tudok vele mit kezdeni. Hiába a veszekedés, hiába szidom és fenyegetem, valahogy mindig egymás mellett kötünk ki. Mint a mágnes, érted. El van ez baszva. A látszat azonban éltet, és bár Josh is tisztában van ezekkel a tényekkel, legközelebb már nem lesz olyan lelkes. Vagy túlreagálom?
Ahogy dagad a képe egy doboz fájdalomcsillapítót lökök elé. Nem tehetem meg, hogy plusz feszültséget szítok a négyesünkben, mikor alapvetően is vannak gondjaink. Valakinek muszáj felelősséggel állni a családunkhoz, gondoskodni a békéről, mikor elgurulnának azok a bizonyos gyógyszerek.
Bár lehet, hogy a házon belüli titkolózás éppen nem tartozik a szent cselekedeteim közé.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Bradley Crimson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bradley Crimson   Bradley Crimson EmptySzomb. Nov. 24, 2018 7:34 pm

Üdv köztünk!

Bradley Crimson
Kedves Bradley! Hogy mennyire örülök hogy a négy gracia utolsó tagja is megerkezett :D A történeted velős és még is fogyasztható :) foglalkozz és szerezd vissza álmaid nőjét na meg persze a többiekről se feledkezz meg :3
Vissza az elejére Go down
 
Bradley Crimson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Med-
Ugrás: