Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Öcsikém merre jársz ?  Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Öcsikém merre jársz ?

Go down 
SzerzőÜzenet
Dayana Graham
Med
Dayana Graham


❖ age : 35

Öcsikém merre jársz ?  Empty
TémanyitásTárgy: Öcsikém merre jársz ?    Öcsikém merre jársz ?  EmptyKedd Okt. 30, 2018 11:35 am

.......... Graham

  Szabad

   
   
Születési Hely, idő:
1998.,  Chicago

   
Csoport:
Szabadon választható: Military, Police, MED, Firefighters, STB.

   
Szexualitás:
Hetero

   
Családi állapot:
Házas, egyedülálló, stb.

   
Foglalkozás:
Jelenleg nincs munkád

   
PlayBy:
KJ Apa (vagy hasonló vörös hajú fiúka)

   
Rólad...
Részletek az előtörténetemből :
Édesanyámat 18 évesen veszítettük el egy veszélyes mütét közepette. Ezután, mint anya csak a nagyi volt ott nekem és az öcsémnek.

Édesapámat nagyjából idestova 5 éve veszítettem el, amikor is tévesen megvádolták, majd börtönbe csukták, ahol a rendszer bedarálta, és felmentése előtt 2 nappal megölték.

Az öcsém jelenleg elvonón van, amikor csak tudom meglátogatom. Eleinte gyülölt azért, amiért bedugtam az intézetbe, de tudtam, hogy én már nem tudok rajta segíteni, és más szakemberekre van szükségünk. Azóta sokat változott a kapcsolatunk pozitív irányba. Reményeim szerint még pár hónap és hazajöhet hozzám.

Összegezve: anyák halála volt az első törés az életedbe, ezt még nem igen fogtad fel. Viszont apánk halála, a körülötte lévő bonyodalmak, és hogy én se tudom melletted állni, mert inkább foglalkoztam az engem eláruló férfival sülyedni kezdtél a mély felé. Végül drog birtoklásért bevittek. Ráadásul ugyan az a férfi, aki miatt apánkat is elvesztettük. Téged és őt is ő csukott le.
Sokat dolgoztam azon, hogy jó helyre kerüljvégül, hogymegúszd a börtönt, és ne vessz el te is a sülyesztőben, ahogy apánk. Rengeteget feláldoztam ezért, de végül sikerült. Kollégáimnak hála bejárhattam hozzád, közös kezeléseken vehettünk részt, hogy dolgozzunk a kapcsolatunkon. Most pedig ki jössz, végre újra együtt lehetünk, de már is titkolózom előtted, hogy miről? Feltűnt ő, aki mindenről tehet. A kezeim közé került, én rendelkezek felette, és esküszöm neked, hogy addig nem nyugszom, amíg el nem taposom, tönkre nem teszem.

Csak a nagy vonalakat kérem meghagyni, minden másba rugalmas vagyok, csak egyeztessünk Wink
   

   
Várja:Dayana Graham, aki bilincset rakott rád :Caius Aim

Vissza az elejére Go down
 
Öcsikém merre jársz ?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Tagok keresetjei-
Ugrás: