HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Béke?
írta: Christopher Nam
Yesterday at 11:02 am

Josh & Nora - shooting
írta: Joshua Thatcher
Yesterday at 7:47 am

Activity Check 2018.12.16.-2018.12.24.
írta: Christopher Nam
Hétf. Dec. 17, 2018 6:59 pm

JT
Hétf. Dec. 17, 2018 4:56 pm

I need to hold your hand…always.| Brad&Lippa
írta: Philippa Lockheart
Hétf. Dec. 17, 2018 10:00 am

Partnerkeresô
írta: Elena P. Campos
Vas. Dec. 16, 2018 7:27 pm

Elena Patricia Campos
írta: Kendra Gray
Vas. Dec. 16, 2018 6:59 pm

Hírek
írta: Kendra Gray
Vas. Dec. 16, 2018 6:20 pm

Ismét veled
írta: Aiden Lee
Vas. Dec. 16, 2018 2:32 pm

Josh & Domi ~ part I.
írta: Dominique Storm
Vas. Dec. 16, 2018 12:39 pm

Alexia G. Serpen
írta: Alexia G. Serpen
Vas. Dec. 16, 2018 12:29 pm

Dominique Storm
Pént. Dec. 14, 2018 10:20 pm

Édes találkozó
írta: Sophie Nam
Pént. Dec. 14, 2018 9:13 pm

Lippa & Josh
Pént. Dec. 14, 2018 1:25 pm

Trystan & Rhysand
írta: Trystan E. Vaugh
Csüt. Dec. 13, 2018 10:21 pm

Share | 

Come on skinny love just last the year...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Come on skinny love just last the year...   Pént. Okt. 19, 2018 9:13 am
Joshua...

FOGLALT!

Születési Hely, idő:
27-28 év

Csoport:
MED

Szexualitás:
Hetero

Családi állapot:
Kapcsolatban

Foglalkozás:
Orvos rezidens (Traumatológus)

PlayBy:
Jack Falahee (alkuképes)

Rólad...
Nehezen megnyíló típus vagyok, ebből kifolyólag nehezen is ismerkedem, de te képes voltál a megnyerő mosolyoddal, a páratlan kisugárzásoddal, a vicceiddel, a bókjaiddal és legfőképp az eszeddel kirángatni a komfort zónámból. Megmutattad, hogy az anatómia könyveken kívül más is van ezen a romlott világon, amiért érdemes élni. Mondjuk Te! Az orvosi egyetem alatt ismerkedtünk meg. Tulajdonképpen az ikertestvérem (Bradley) által akivel azóta is haverok vagytok. Nem mutattam ki soha, de odáig voltam érted meg vissza, aztán persze kiderült, hogy te is hasonlóképpen érzel, és minden ment szépen a maga útján. Négyen vagyunk lakótársak. Philippa, Brad, te és én. Philippával is az orvosi egyetem terelt azonos utakra. A szobatársam volt a koliban, ő jelenleg Braddel, a bátyámmal él párkapcsolatban (inkább nevezném nyílt kapcsolatnak...), de néhány éve veled is összeszűrte a levet, mondjuk úgy, elengedtem a dolgot. A tüske azért még bennem van. De a lényeg (ajánlom figyelmedbe Philippa et-jét, nála részletesen le van írva, hogy mik történtek azon a bizonyos ferde estén), hogy négyen, együttes erővel embergyilkosságot követtünk el. Mentségünkre váljék, anatómia szigorlat előtt álltunk és csak bővíteni akartuk egy kicsit a tudásunkat az emberi test működéséről, de bárki bármit mond, egy jeles anatómia szigorlat nem éri meg egy élő ember felboncolását. A rendőrségnek még nincsenek kézzel fogható bizonyítékai ellenünk, de Alex mániákusan nyomoz, börtönbe akarja juttatni mind a négyünket. Mindenkire más hatással vannak a történtek. Philippa a testével próbálja Alexet kordában tartani, manipulálni, hogy védje a seggünket, nekem visszatértek a gyerekkori pánikrohamaim, újra elzárkóztam a világtól és tőled is, te pedig egyre türelmetlenebb vagy velem, éjszakánként kimaradsz, plusz ügyeleteket vállalsz, mindent megteszel, hogy ne kelljen találkoznunk, mert annak mostanában csak állandó szájkarate a vége. Megcsalsz? Van valaki más? Megmenthető még ez az egész ami köztünk van, át tudod újra törni a falat ahogy régen is tetted, vagy inkább feladod? Egyet tarts szem előtt. Bárhogy is döntesz, a gyilkosság örökre összeköt minket.

Várja: Én  :*  , Philippa,  Brad

Med

❖ age :
26
♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal