HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Alexia G. Serpen, Bradley M. Crimson, Christopher Nam, Elena P. Campos, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Josh & Domi ~ part I.
írta: Dominique Storm
Today at 12:39 pm

Alexia G. Serpen
írta: Alexia G. Serpen
Today at 12:29 pm

Ismét veled
írta: Christopher Nam
Today at 10:03 am

Dominique Storm
írta: Joshua Thatcher
Pént. Dec. 14, 2018 10:20 pm

Édes találkozó
írta: Sophie Nam
Pént. Dec. 14, 2018 9:13 pm

Lippa & Josh
Pént. Dec. 14, 2018 1:25 pm

Trystan & Rhysand
írta: Trystan E. Vaugh
Csüt. Dec. 13, 2018 10:21 pm

Hiányzásnapló
Csüt. Dec. 13, 2018 9:13 am

I need to hold your hand…always.| Brad&Lippa
írta: Bradley M. Crimson
Kedd Dec. 11, 2018 1:27 pm

Jayden & Caius
írta: Jayden Jones
Hétf. Dec. 10, 2018 10:24 pm

Josh & Nora - shooting
írta: Nora Thredson
Hétf. Dec. 10, 2018 6:16 pm

Elena Patricia Campos
írta: Elena P. Campos
Vas. Dec. 09, 2018 10:21 pm

Estella & Jeremy
írta: Estella Aliende
Vas. Dec. 09, 2018 7:49 pm

drunk visit ~ Keezy & Garreth
írta: Keezy Evans
Csüt. Dec. 06, 2018 7:44 pm

Nora & Diana - good to see you again
írta: Nora Thredson
Hétf. Dec. 03, 2018 9:16 am

Share | 

Ceasar Calí

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Ceasar Calí    Kedd Szept. 18, 2018 9:55 am
Ceasar Calí

Szabad

Születési Hely, idő:
38 éves, Bogota, Kolumbia

Csoport:
Underworld

Szexualitás:
Hetero

Családi állapot:
Házas/egyedülálló, ezt rád bízom

Foglalkozás:
A Calí család vezetője

PlayBy:
Oscar Isaac

Rólad...
Kettőnk közül én vagyok a nyugalom, te a vihar, bár ez kívülről sokszor pont ellenkezőnek tetszik. Míg engem a hideg nyugalom, téged a dühkezelési problémáék jellemeznek. Igazából viszont bennem ugyan olyan démonok élnek és hajtanak, mint téged. Családi vonás vagy mi.... Én a magam módján a papi hivatást választottam, de épp te, aki mindig is ellene voltál a dolognak, a legnagyobb hasznát látod a hivatásomnak, amihez már rég nem vagyok igazán hű. A lányok, a drog és a fegyver raktározására tökéletesen alkalmas templom és a hozzá tartozó lakásom neked kapóra jön, a Lebuj, amit felesben vezetünk, viszont immár csak a tiéd, hisz engem Chicago várt. Tudod, hogy nem fogok hatalomra törni, engem nem úgy neveltek, nem vezetőnek, te viszont feljebb akarsz törni és örülnél, ha Jonah, a Serpent vezetője a jövőben segítené az ügyeid és nem hátráltatná. Engem viszont nem használnál összekötőnek, túl kis halnak gondolsz te ehhez, pedig hidd el, jobban beszélnék a nevedben, mint te a sajátodban.
Az egyik este, amikor a barátnőd/feleséged/valakid felhúzott és az üzlettársad sem kapta meg a megfelelő szolgáltatásokat, felgyújtották a Lebujt. Addigra én már kiszemeltem egy makacs, igazi spanyol lánykát (Bonita), aki vérbeli vehemenciával szegült lassan szembe minden kérésemmel. Nem értetted miért hagytam mindenkit bent égni, míg őt kihoztam és szinte minden nap a kórházi ágya mellett ücsörögtem, fohászkodva, amit meg aztán szintén nem láttál tőlem évek óta. És ami még kevésbé van ínyedre, hogy még csak soha nem is láttad ezt a lányt és megesz a penész. Pedig csak ismerlek drága bátyám, ha a közelébe engednélek, bármilyen áron megszereznéd magadnak. Most viszont, hogy Chicagoban már nem tudom folyton magam mellett és az általad nem látogathatott plébániám falai között őrizni, bármikor felbukkanhatsz. Elárulod, hogy ki vagy vagy magától jön rá a kisasszony, egyikünk sem tudhatja. De jobb, ha megfigyeled, hisz ha mással nem, alkalom adtán vele sarokba tudsz szorítani.Igazából egyszerre utálod a szabadságom, hisz téged röghöz köt a Calí név és Bogota, csak ritkán szabadulhatsz el onnan, addig én élek boldogan.

//A karaktert nagyon várjuk. Egyeztetni Jonahval/Diegoval és Bonitaval is lehet. Várjuk a saját ötleteket a karakterhez, a pb változtatható, ha nem tetszik, de  semmiképp nem szeretnénk egy szőke fehér fiút (ne értsd félre!) A név alakítható, nincs kőbe vésve, az etem-ben.

Várja:

Underworld

❖ age :
35

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal