HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Aaron Posey, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Kristen Serpen
írta: Jonah Serpen
Today at 1:20 pm

It's a party time! | Lemon & Lippa
írta: Lemon Fitzgerald
Today at 12:44 pm

Eve & Nathan┃Almost Kiss
írta: Éovyn Harsh
Yesterday at 9:31 pm

Shantelle és Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 5:43 pm

Elkészültem!
írta: Noah Parker
Yesterday at 4:28 pm

Have a good time? - Aston/Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 3:11 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Jonah Serpen
Yesterday at 2:45 pm

Kendra & Aston
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:59 pm

Aston & Aurora
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:56 pm

írta: Loreley Fairy
Yesterday at 12:05 pm

Matt & Ezra - casting
írta: Matthew McKnight
Yesterday at 11:10 am

My Beautiful Sister
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 10:37 am

Justin & Sky| fckin' Perfect
írta: Skyler Artmenson
Yesterday at 10:15 am

Loreley Fairy
írta: Eris Fairy
Yesterday at 10:14 am

Kapcsolatkeresô
írta: Leslie J. Brown
Pént. Szept. 21, 2018 9:58 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Aurora & Archie - - Party hajnalig

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Aurora & Archie - - Party hajnalig   Vas. Szept. 16, 2018 1:40 pm
Páran kiterveltük odabent, hogy este, így a hétvége küszöbén, kicsit kiengedjük a gőzt. Nem azt mondom, hogy akkora társasági pillangó lennék, vagy épp hogy velük, de ezek rendes kölykök, lehet velük dumálni meg beülni a moziba anélkül, hogy előtte órákig vitázunk arról, mit nézzünk meg. Meg igazából, minden melóhelyre kell ilyen csapat, nem? Nincs sok tapasztalatom, ezt bevallom, de igyekszem. Azonban nem is ezt most a lényeg, naaagyon nem.
Hazaszaladva gyors zuhany, öltözés és minden, amitől erre a pár órára tökéletesnek mutathatom magam, és persze nem valami trottyos idiótának. Pacsuli, kölni, új cipő, amit összetaposhatnak. Kell ennél több? Néha tök azt érzem, ezek a körök feleslegesek, mert hát, nem? Felöltözöl szép ruhákba, meg minden, eladod magad úgy, na de a valóság már tök más, így úgymond jól a képébe hazudunk, már az első momentummal. Persze, ez társadalmilag elfogadott, így nem tiltakozik ellene senki sem, na meg a csajok még jól ki is akadnának rajta. Valljuk be, inkább nézzük a szép ruhába bújva őket, mintsem mackónadrágban meg ketchup-foltos felsőben. Én is ilyen vagyok, csak néha túl sokat kattogok egy-egy momentumon. Vagy nem?
Időben elkészülve, hamar érünk a helyre, a késő este első szakaszában, vidáman. Kortyoltunk pár sört menet közben – párat, aha -, így mindenki már könnyedebben mosolyog és viccelődik. Nem, nem a hangos társaság vagyunk, vagy a legénybúcsús társaság, akik mostanra már közelítenek a moslék állapothoz. Mi a dolgozó réteg éppen kikapcsolódó barmai vagyunk. Egy utolsó cigi a bár előtt, miközben felmérem a terepet. Hát, nem a legvészesebb környék, ha jól nézem. Oda azért ilyen józanon de még talán kapatosan sem lenne merszem csak úgy bemenni. Elvégre, azért az a rossz környék. Ott simán el tudom hinni, hogy másnap nem az lenne a legnagyobb gondom, hogy csúnya nő fekszik mellettem meztelenül, hanem hogy ne egy kád jégben ébredjek, telefonnal a kezemben. Aha, én hiszek az ilyen hülyeségekben.
- Azért senki se ma kerüljön a sürgősségire, hétfőre mindenki kell, jön a nagyfőnök! - lelkesen ecseteli Phil az intelmeit, de most mindenki kiröhögi. Azért három napig nem iszunk, de vicces lenne, ha mindenki pont akkor lenne piszok másnapos, késne, nem venné fel a céges nyakkendőt, satöbbi. Tehát a totál káosz.
- Tudjuk, tudjuk, hallottuk eddig ezerszer. És már mindenki unja. Ma este nincs munka, szórakozzunk a fenébe is – nyomom el a csikket, miközben már indulok is meg befele. Néha sikerül a Diszkópatkányos partyarc jelmeze, máskor meg leülök és csak bámulom a tömeget. Most ez olyan kettős dolog, mindegyikből van bennem. Mégis, lábam a ritmusra jár, amikor a pulthoz érve rendelek, előkerül a kápé, amit direkt még délután kivettem, és a kártyámat pedig száműztem a párna alá, hogy ne essek kísértésbe. Jó, van nálam tartalék, de nem kellene kimeríteni magam. Még ennem kéne a hónapban.
- Szóval, hogy is volt, Phil. Te fizeted az első kört? - vigyorogva pillantok rá.
- Mi? Én ilyet nem is mondtam! - de persze fizet. Nem azért, mert azt mondtuk, hanem mert ő ilyen. Felesége van, nemsokára érkezik a gyerek, megbeszélték, hogy most éli ki magát, aztán apuka szakkörbe kezd és évente a kétszer látjuk így. Nem neveztem pöcsnek se puhánynak, ez már csak ilyen. Az élet. Hogy nekem gyerek? Azt hagyjuk is.
Letelepszünk a boxba, és hát, kör kört követ. Nem vagyok részeg, de a kedvem már jó, amikor kiszúrok egy olyan bájos arcot, aki valahol kaparja az agyam rendesen. Lágyan ringó csípő, meg minden, én pedig boldog vigyorral a képemen kerülök közel hozzá, mert a szemnek is ennie kell.
Townspeople

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron
» [Játékos Küldetés] Halloween Party!
» Shine Party Club
» Aurora de Martel