HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Béke?
írta: Christopher Nam
Yesterday at 11:02 am

Josh & Nora - shooting
írta: Joshua Thatcher
Yesterday at 7:47 am

Activity Check 2018.12.16.-2018.12.24.
írta: Christopher Nam
Hétf. Dec. 17, 2018 6:59 pm

JT
Hétf. Dec. 17, 2018 4:56 pm

I need to hold your hand…always.| Brad&Lippa
írta: Philippa Lockheart
Hétf. Dec. 17, 2018 10:00 am

Partnerkeresô
írta: Elena P. Campos
Vas. Dec. 16, 2018 7:27 pm

Elena Patricia Campos
írta: Kendra Gray
Vas. Dec. 16, 2018 6:59 pm

Hírek
írta: Kendra Gray
Vas. Dec. 16, 2018 6:20 pm

Ismét veled
írta: Aiden Lee
Vas. Dec. 16, 2018 2:32 pm

Josh & Domi ~ part I.
írta: Dominique Storm
Vas. Dec. 16, 2018 12:39 pm

Alexia G. Serpen
írta: Alexia G. Serpen
Vas. Dec. 16, 2018 12:29 pm

Dominique Storm
Pént. Dec. 14, 2018 10:20 pm

Édes találkozó
írta: Sophie Nam
Pént. Dec. 14, 2018 9:13 pm

Lippa & Josh
Pént. Dec. 14, 2018 1:25 pm

Trystan & Rhysand
írta: Trystan E. Vaugh
Csüt. Dec. 13, 2018 10:21 pm

Share | 

Roxane & Archie - - A lencse két végén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Roxane & Archie - - A lencse két végén   Vas. Szept. 16, 2018 11:42 am
Ha az ember szabadnapos, azt órákig tartó dögléssel és minden, magát romboló szarsággal üti el a napot, miközben tudja, hogy ide kellene menni, azt kéne elintézni, és a többi. Nem ártana a fogorvos se, vagy épp kicsit megigazíttatni a frizkót, szóval totál átlagos és unalmas dolgok, mert a menő és veszélyes kalandokról csak munkaidőben fantáziálok, meg álmaimban. És mire odaérek, hogy lenne rá pénzem, berezelek, órákig nézem a weboldalt, ahol foglalhatnék, vagy csak videókat, és az a pénz végül új, sokadik cipőre, kajára vagy valami másra megy el. És így tovább, ameddig le nem kapcsolják a villanyt. Szar ez, de még mennyire.
De végtére is, lehetne rosszabb is. Két hónapot dolgoztam valami szalag mellett és még mindig érzem néha, mármint, a térdem a sok állástól, a csuklóim, vagy csak egyszerűen elkezdem értékelni a jelenlegi munkám, és azon a napon nagyon szeretni. Ott nem volt szabadnapom, sőt, még hétvégén is be kellett menni, és emiatt jöttem el, mert még jól se fizetett, nesze neked amerikai álom! Ebből nem lennének álmok, így sem, de közelebb értem. De szabadnap. Alvás, fekvés, majd nagy nehezen kimásztam a takaróm öleléséből, és felöltöztem. Ez már haladás? Valami olyasmi. Az biztos, hogy ma kell megejtenem a kajabeszerző túrát és be kéne dobnom a könyveket is Linda-nak, mert már rég el lett olvasva bennük a lényeg és hiába motiváció meg minden, semmi se változott. Nem tologattam át a bútoraimat valami svéd életérzés szerint, és cuccokat se vettem, díszeket meg főleg nem. Ez nem pasis dolog, nő meg csak akkor jár nálam, amikor, szóval ja... Értelmetlen. Nincs hullaszag, retek és le lehet ülni. Szóval, rend!
- Nem latte-t kértem, hanem dupla feketét. A latte a magas nőnek lesz – sóhajtom a kis mobil kávés büfénél állva, mikor végre az én rendelésemhez érne a fejezet. Szerencsétlen, kora reggel ennél hatszorosabb a forgalma, egész nap itt ácsorog és várja, hogy a zombik meg a megalomán emberek ledarálják neki a rendelést és üvöltözzenek vele mert három helyett négy édeske sikerült, nem elég meleg/hideg, és a többi. Ritka hülyék az emberek, hát még itt! Körbenézek sunyiban, és kettőt találok egyből, aki toporog, a másik órát néz, a harmadik pedig, hát szerintem totál be van tépve, de ez nem az én problémám. Megkapom végül a kávém, remélem tényleg nincs benne semmi tejes, mert akkor... lesz egy futásom, és mehet a park. Bevásárolni később is tudok, reggelinek jó volt az esti maradék pizza, nincs más dolgom, mint kicsit kikapcsoljak. Tudok olyat? Vagy... kell nekem? Kezdek úgy gondolkodni, mint azok a tipikus unalmas senkik. Sóhajtok csak rajta, magamon.
- Remek – dobom le magam a park olyan részére, ahol központi a forgalom. Van itt minden, ami kell, gyerekek, kutyák a távolban, emberek. Néha, amikor kicsit záp az agyam, leülök és nézem őket, játéknak pedig megpróbálom kitalálni, milyen az életük. Egy sorozatban láttam és tetszett, de remélem ettől még nem számítok beteg elmének. A kávé lassan elfogy, a maradék mellettem landol a padon, és ha már természet és emberek, telefonom elővéve kezdek a szokásos körökbe, lecsekkolok mindent és a végére ott tartok, hogy random fotókat lövök arról, amit csak látok. Arról a vicces kutyáról, vagy épp emberről, aki érdekesebb. Van itt ilyen is, szerencsére.
Townspeople

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal