HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Aaron Posey, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Kristen Serpen
írta: Jonah Serpen
Today at 1:20 pm

It's a party time! | Lemon & Lippa
írta: Lemon Fitzgerald
Today at 12:44 pm

Eve & Nathan┃Almost Kiss
írta: Éovyn Harsh
Yesterday at 9:31 pm

Shantelle és Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 5:43 pm

Elkészültem!
írta: Noah Parker
Yesterday at 4:28 pm

Have a good time? - Aston/Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 3:11 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Jonah Serpen
Yesterday at 2:45 pm

Kendra & Aston
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:59 pm

Aston & Aurora
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:56 pm

írta: Loreley Fairy
Yesterday at 12:05 pm

Matt & Ezra - casting
írta: Matthew McKnight
Yesterday at 11:10 am

My Beautiful Sister
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 10:37 am

Justin & Sky| fckin' Perfect
írta: Skyler Artmenson
Yesterday at 10:15 am

Loreley Fairy
írta: Eris Fairy
Yesterday at 10:14 am

Kapcsolatkeresô
írta: Leslie J. Brown
Pént. Szept. 21, 2018 9:58 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Allie & Aston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Allie & Aston   Kedd Aug. 14, 2018 11:49 pm

Elmentem a vásárba

Csak egy átlagos nap, de ugyan mi mondható nem annak? Mi az a határ, amikor valaki igenis felszegett szemöldökkel elismerően bólint, "ez igen" - hangzik lefekvés előtt, merthogy valami volt a napban, ami különlegessé tette, még akkor is ha az álom jóval napfelkelte után éri el szemeinek pilláit, mivel a nyári meleg nem hagyja aludni, forgolódik és szenved, de nem baj, mert ez egy kibaszott különleges nap volt. Na ez nem az az idő.
Fáradtságtól görnyedten, izzadtságtól ragadó kezekkel állok bő nacimmal a frizsider előtt és csak hunyorgok az ürességtől. Szám belső felét kezdem rágni az éhségtől és kezd nagyon elegem lenni, hogy általában én érek haza legkésőbb, s ha nappalis vagyok, azért nincs kaja, ha meg éjszakás, akkor meg azért pang az üresség: netán néhány elpenészedett kenyér a mikró tetején még mutatja magát és már hallom, hogy "mit rinyálsz, van még kenyér", én meg legszívesebben a szeleteket egyesével feldugnám a penésszel együtt nekik, hogy legyenek boldogok vele.
- Mondtam, hogy ne hagyd a hűtőben a megüresedett tejes dobozokat, Kevin! - üvöltöm és mert jó fej vagyok én kosarazom be a fal menti elég nagy kukába, mert azt is lusták vagyunk mindig levinni, úgyhogy a legjobb lenne, ha konténer méretű lenne.
- Bocccss - hallatszik ki a szobából és kiérzem hangsúlyából, hogy épp nyomkodja az entereket és baromira nem érdeklem, vagy hogy hazajöttem. Ha figyelne igazán, leállna mentegetőzni és mindent elkövetne hogy másra kenje hibáját, mert mi jogom van előre feltételezni, hogy ő volt, ugyan ezredik alkalommal mire fel gyanakszom rá?
-  Leugrom a boltba  - felelem kb. ugyanannyi élettel, mint ahogyan ő is válaszolt nekem.
- Aston?!
-  Nem!  - Kurvára nem veszek Jack Daniel'st neki, majd ő kiszolgálja magát a saját pénzéből. Jóval az épület folyosóján haladok végig, mikorra magamra veszem a pólómat, nem tök mindegy, úgyis kihalt a fél ház, ha meg valaki megpillantana, akkor kezet fogok vele és gratulálok az első alkalomhoz, sikerült szűzként meglátnia egy férfi testet.
Kezd besötétedni, vagy mondhatni ez a szürkület, amit a nagy könyvekben leírnak. Nem sietek, de éhes vagyok így lassacskán a nap végére és ma a város egyszerűen megőrült, csak tudnám miért szeretnek így potyogni az emberek, vagy ha nem is az életük, akkor a vérük, esetleg egy-két végtagjuk. Senki sem szólt nekik, hogy nem király dolgok ezek? Behelyezek egy csikket a számba, majd nyúlok a zsebemhez a gyújtóért, minek hollétében biztos voltam eddig, ám ezúttal csak a combomat ütögethetem, mert bizony az nincs ott. Elmorzsolok egy szólamnyi káromkodást és megmentem a szálat, közben meg ugrok, hogy ne csapódjon be az ajtó, hisz a vásárlókat nem nagyon érdekli, hogy ez nem rugós és ha elengedik, akkor úgy csapja orrba a mögöttük lévőt, mint más ütővel a golflabdát, vagy jobbik esetben csak orbitális koppanással adja a boltosok tudtára, hogy jah, megint jött, vagy éppenséggel távozott egy vendég.
Magam sem tudom, mit keresek, de valami kaját. Szokásomhoz híven megint elfelejtek kosarat emelni, úgyhogy elkezdem kezembe pakolni a dolgokat, amit én ételnek hívok és nincs telenyomva műanyaggal, rákkeltő szerrel meg gyomirtóval, de arra is esküdni mernék, hogy nem tudnék csak zöld kaján élni. Életemben egy dologról tudtam igazán leszokni, a droghoz viszont jó motivációm volt, meg most őszintén, nem fogom összetenni a két kezemet és megbocsátásért fohászkodni amiért olykor leemelek egy-két cigis dobozt, piát meg amolyan mirelitnek keresztelt hosszúkrumplit. Na jó, meg egy chipset. Az a chips is kell, szal' kiemelem az utolsót a helyéről.
Med

♡ :

Keresem :
❖ age :
25

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal