HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Justin Jensen, Kendra Gray, Leslie J. Brown, Natalie York, Robin Nova Miller, Skyler Artmenson, Zaphyra L. Crimson

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Kórház szag
írta: Ezra O'Neal
Today at 11:44 am

írta: Estella Aliende
Yesterday at 7:39 pm

Estella Aliende
írta: Jonah Serpen
Yesterday at 7:33 pm

Ismét veled
írta: Aiden Lee
Yesterday at 11:13 am

Jayden & Caius
írta: Caius Aim
Szer. Nov. 14, 2018 7:46 pm

Trystan & Rhysand
írta: Trystan E. Vaugh
Szer. Nov. 14, 2018 6:17 pm

Dr. Őrült Főorvos
írta: Aston Miles
Hétf. Nov. 12, 2018 4:36 pm

Aston & Hell ~ I'm just curius
írta: Aston Miles
Vas. Nov. 11, 2018 12:53 pm

Partnerkeresô
írta: Heloise D. Nolan
Szomb. Nov. 10, 2018 5:05 am

Justin & Sky| fckin' Perfect
írta: Justin Jensen
Pént. Nov. 09, 2018 12:55 am

Robin Nova Miller
írta: Leslie J. Brown
Kedd Nov. 06, 2018 8:44 pm

Caius és Aya elsőfelvonás
írta: Caius Aim
Hétf. Nov. 05, 2018 7:39 pm

Bradley Crimson
írta: Philippa Lockheart
Hétf. Nov. 05, 2018 5:52 pm

Édes találkozó
írta: Sophie Nam
Hétf. Nov. 05, 2018 2:39 pm

Zaphyra & Dav
írta: David Osborn
Vas. Nov. 04, 2018 12:20 pm

Share | 

Húgom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Húgom   Vas. Aug. 12, 2018 5:13 pm
_____ Miles

Szabad

Születési Hely, idő:
Chicago, kb 17-21 évvel ezelőtt

Csoport:
Majdhogynem mindegy

Szexualitás:
Amit csak akarsz

Családi állapot:
Ahogy tetszik

Foglalkozás:
Oly mindegy nekem

PlayBy:
Billie Eilish

Rólad...
Elég nehéz gyerekkorod volt, velem együtt úgy nőttél fel, hogy folyton-folyvást szüleink hangos veszekedését kellett hallgatnod, a házban sosem volt rend és veled sem nagyon törődtek, rajtam kívül. Én hozzád menekültem. Igen, menekültem, egy kisbabához, majd egy össze-vissza rohangáló gyerekhez. Levittelek a játszótérre, addig löktelek, amíg ki nem repültél a hintából és utána be kellett, hogy vigyelek a dokihoz, mert elég erősen felszakadt az arcodon a bőr. Még ma is őrzöd hegét és mindig rámutatsz, mikor azt próbálom kifejteni, hogy csak téged akarlak megvédeni valami elől, és rosszalló szemekkel annyit felelsz: „Aha, mint amikor ezzel is megajándékoztál, mi?”.
De szeretsz. Tudom, ahogyan te is azt, hogy nekem te vagy a mindenem. Egymás barátai voltunk, amikor mindenki elfordult tőlünk. Neked különösen nehezen ment a beilleszkedés, mert a stílusod nagyon más, mint a mai átlag lányoké, tudod, azoké, akik ebben a pillanatban is műkörmöt hordanak. Te sosem mosolyogsz úgy, mintha épp most jöttél volna vissza a Miami tengerpartról, gyűlölöd megjátszani magad és nem is vagy hajlandó. Hozzám hasonlóan pofátlanul őszinte szóhasználattal bírsz, de így imádlak, még ha nekem szintúgy játszi könnyedséggel tolod képembe az igazságot, hogy barom voltam tegnap, akár éppen rossz kedvem van, akár nem. Egy egyéniség vagy sajátos filozófiával, egy külön világgal a fejedben, amit senki sem érthet meg!
Néha veszekszünk, néha verekedünk, vagyis főleg te, hisz bárkinek képes vagy nekiesni. Az én hibám, hogy fiús lettél, de ezzel együtt tudok élni, azzal viszont már nem, hogy én vagyok a felelős a drogos problémáidért is, igen alig voltál tizenkevés éves, mikor turkáltál a szekrényemben és megtaláltad a heroint. Nagyon nehéz hónapokon mentem keresztül, amint megtudtam, hogy függővé váltál, annyira megijesztett ez a tény, hogy önként dobtam el magamtól mindent mi tudatmódosító és nem inni kell. Te élteted bennem, hogy maradjak tiszta és dolgozzak sokat. Bár, mi tagadás, van, hogy te szedsz ki a kocsmából.

Hazaérek és a szobádban fekszel, benyitok és látom a szemedben, hogy valahol máshol vagy. Ajkamat harapom, ordítanék, üvöltenék.
Mióta tudod, hogy mennyire megvisel, ha drogozni látlak, igyekszed titkolni előlem, elhiteted, hogy leszoktál és nincs tovább, elvégre arra vágysz, hogy büszkén és boldogan nézzek rád, de magadnak is hazudsz, mert te is és én is tudom, hogy szívod-nyalod-szeded. Áll a feszültség, megbújik a falak között.
Aztán egy nap eldurran a pisztoly. Talán szó szerint is, ugyanis az Ősöktől szerzed az anyagot, egyszer pedig én nyitok ajtót a dílernek. Nyomot fog, mert tudhattam volna, hogy hiú ábránd bújtatni magam a Serpents elől.

És elkezdődik a játék!

Le tudsz-e szokni a drogról, hogy megvédhess? - Talán már késő.
Ki tudlak-e szabadítani téged és magamat a karmukból? - Talán már túl késő. Lehet eltávolodunk egymástól, lehet ölelkezve halunk meg, vagy tán az egésznek semmi értelme és a félelem mindössze csak a fejünkben létezik.

De a húgom vagy! Én pedig mindig a bátyád maradok!

//A háttérsztori nagyjából ennyi lenne és szándékosan nem folytatom, majd együtt megálmodjuk, mi lesz, vagy a játékok során eldől a sorsunk, de bárhogy is alakuljon, mindenképpen izgalmas plotnak nézünk elibe. Szeretném, ha Billie lenne a pb, de ha nem hát nem, ez ne akadályozzon meg. Igazából teljesen szabadon alakítható a karakter, a kora is elég tág intervallumon belül mozoghat a részemről. Viszont annál inkább várom!!! *_* //

Várja: Öhh, én?

Med

❖ age :
26
♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal