Chicago Guilty frpg

This is a windy city
 
KezdőlapKezdőlap  Layla Empty  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
Kedves mindenki!
Ahogy ígértük lesz folytatása az oldalnak, viszont ez az oldal június végével lezárásra kerül teljesen. A továbbiakban pm -ben keressetek bátran kérdéseitekkel! Chris

 

 Layla

Go down 
SzerzőÜzenet
Jeremy Reed Brown
Justice
Jeremy Reed Brown



Layla Empty
TémanyitásTárgy: Layla   Layla EmptySzer. Aug. 08, 2018 5:43 pm

Layla

Szabad


Születési Hely, idő:
1992

Csoport:
Justice?

Szexualitás:
Hetero

Családi állapot:
Kapcsolatban; eljegyezve

Foglalkozás:
jogász?

PlayBy:
Candice Swanepoel (?)

Rólad...
-Emlékszel még hogy ismertük meg egymást? Az egyetemi mentor programba jelentkeztél és engem jelöltek ki melléd, ha problémád volt egy tárggyal, oktatóval vagy házi feladattal tőlem kértél segítséget.
-Emlékszel még mikor lett ennél mélyebb a kapcsolatunk? Mert én igen, mikor először beszéltünk telefonon és a "milyen napod volt" kérdésből finom flörtölés kerekedett.
- Emlékszel még a csipkelődésekre az emailokban? És arra hogy sohasem akartál találkozni velem? Igaz, tiltotta a szabályzat, és te nem voltál hajlandó megszegni, pedig oly sok minden volt amit nem tehettünk volna meg és megtettünk. Emlékszem a kapkodó levegővételre a telefonon keresztül, és a hangodra...
- Emlékszel még arra amikor barátok lettünk? Mert én nem, nem tudom megmondani melyik volt az a pillanat amikortól ez bekövetkezett.
-Azt ígérted, hogy miután lediplomázol találkozunk és így is lett, de nem úgy ahogy én szerettem volna. Felvettünk téged gyakornoknak, és mikor személyesen is volt alkalmunk megismerni egymást a kapcsolatunk átalakult, már nem csak barátok voltunk, most pedig már ott virít az ujjadon az eljegyzési gyűrű, az esküvőt tervezgetjük  és az össze költözést, de ennek még van pár akadálya, olyan is amiről tudsz és olyan is amiről nem. Azt például tudod, hogy a húgom nálam lakik és nem igazán bír téged, a lakásból pedig egyelőre nem tudom kitenni. Amit nem tudsz, az az, hogy viszonyom van a bátyám feleségével és hogy a gyerekük inkább fog rám hasonlítani felnőtt korára, mint a fivéremre.
Ki fogja bírni a kapcsolatunk ha mindenre fény derül?

// A név szeretném ha valamilyen formában megmaradna, hisz a karakterlapomban végig Laylaként van emlegetve a kisasszony, de ez lehet csak egy középső név is.
Az avatar változtatható ha nem tetszik, annyi kikötésem lenne csak, hogy szőke legyen az avi.
Ha megérkeztél küldj egy pm-et *-* Nagyon várlak :3



Várja: Én, nagyon nagyon

Vissza az elejére Go down
 
Layla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago Guilty frpg :: Elkelt karakterek-
Ugrás: