HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Aaron Posey, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Kristen Serpen
írta: Jonah Serpen
Today at 1:20 pm

It's a party time! | Lemon & Lippa
írta: Lemon Fitzgerald
Today at 12:44 pm

Eve & Nathan┃Almost Kiss
írta: Éovyn Harsh
Yesterday at 9:31 pm

Shantelle és Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 5:43 pm

Elkészültem!
írta: Noah Parker
Yesterday at 4:28 pm

Have a good time? - Aston/Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 3:11 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Jonah Serpen
Yesterday at 2:45 pm

Kendra & Aston
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:59 pm

Aston & Aurora
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:56 pm

írta: Loreley Fairy
Yesterday at 12:05 pm

Matt & Ezra - casting
írta: Matthew McKnight
Yesterday at 11:10 am

My Beautiful Sister
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 10:37 am

Justin & Sky| fckin' Perfect
írta: Skyler Artmenson
Yesterday at 10:15 am

Loreley Fairy
írta: Eris Fairy
Yesterday at 10:14 am

Kapcsolatkeresô
írta: Leslie J. Brown
Pént. Szept. 21, 2018 9:58 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Catherin Labonair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Catherin Labonair   Vas. Aug. 05, 2018 1:25 pm
Catherin Labonair

Az elégedettség titka: nem sajnálni, ami nincs. Értékelni, ami van.

Születési Hely, idő:
1995.07.12.,Ohio

Csoport:
Townspeople

Szexualitás:
Lezbikus

Családi állapot:
Egyedülálló

Foglalkozás:
Egyetemista/Pincérnő

PlayBy:
Alycia Debnam-Carey

A családom...
"A családi örökségek nagyon fontosak. Emlékeztetnek arra, honnan jöttünk, és nem számít, hová megyünk, a család velünk van."
Édesanyám: Evelyn Harsh
Édesapám: James Hal Labonair
Bátyáim: Max Labonair és  Victor Labonair
A szüleimmel mindig is nagyon jó volt a kapcsolatom. Főleg anyával, mivel két fiú után lett egy lány, akit el lehetett kényeztetni mindenfélével, és rózsaszínbe öltöztetni, aminek én nem annyira örültem általános iskola felsőtől már.  Az utóbbi 5 évben azonban megromlott a szüleimmel a kapcsolatom. 6 éve amikor elmondtam neki, hogy a lányokat szeretem, még elfogadták azt láttam rajtuk, de amikor lett egy barátnőm, és elvittem magunkhoz, akkor hozzám sem akartak szólni. Nagy veszekedés lett belőle. Azóta nem viszek senkit sem haza.
A bátyáimmal nagyon jó a kapcsolatom, kiegészítjük egymást. Nélkülem nem is tudom mi lenne velük.
De mostanában azonban megváltoztak a dolgok. Anyámék világ körüli útra mentek már egy éve lassan, Max katona lett, és a fronton harcol,de most jött haza, csakhogy  Victor meg lelépett otthonról, fogalmam sincsen, hogy miért. Nem értem, hogy mi folyik itt mostanában. Régen minden olyan jó volt.

Múltam...

Catherin Melanie Labonair: 24 évvel ezelőtt láttam meg a nagyvilágot ezen a néven, amit mindig is utáltam. Főleg amikor veszekedtek anyámék velem, és a teljes nevemen szólítottak.
Allergia: Már egészen kiskorom óta allergiás vagyok valamire, és egyre csak nőtt a lista, ahogyan én is nőttem. pl: elégé sok fűszer, gyógyszerek, parlagfű, néhány állat.
Tetoválás: Még nincsen egy tetoválásom sem, de régóta szeretnék csináltatni egyet vagy többet is talán. Mindenképpen szeretnék a zene imádatom előtt tisztelegni egy valamilyen zenei jelképpel. Az LMBTQ közösség jelképét valamilyen formájában biztosan magamra fogom tetováltatni. És a családom, sokkal jobban a két bátyám iránti tiszteletem, szeretetem, és a köztünk lévő erős kötelék jelképezésére is szeretnék valamit tetováltatni magamra. Azt nem tudom mit, de biztosan szeretném ezt a hármat megcsináltatni.
Hó: Nyári születésű gyerek vagyok, de imádom a havat. Óvodában hópihe volt a jelem, hóesésben volt ez első csókom. Mi kell még, hogy jobban szeressem a havat? Képes vagyok órákat ülni a teraszon, amikor esik a hó, és nézni, ahogyan havazik. Olyankor ki tudok kapcsolni, kikapcsolom a világot magam körül, és csak én meg a gondolataim vagyunk olyankor.
Egyetem: A testvéreim közül én lettem az ész a családban. Nem azt mondom, hogy a bátyáim hülyék, hanem, hogy én vagyok az, aki mindig is szeretett tanulni, és én mentem egyedül középiskola után egyetemre, ők már nem tették meg. Egyetem végeztével is, ha még akad lehetőségem, akkor tovább fogom a tudásom fejleszteni.
Randi: Pár éve az egyik barátnőm nyert valahol egy randit egy hírességgel valami játék során, és ő az utolsó pillanatban lebetegedett, és rám gondolt, hogy menjek el helyette, mert szerettem akkoriban azt a férfit. A nevét nem árum el ne is kérdezd! Had izgassa a fantáziádat ki is lehetett az az illető.
Imádom: a két bátyámat mindennél jobban! Mellettük még: az édességeket, a nyugalmat, a zenét, a filmeket/sorozatokat, a jó könyveket, az internetet böngészni,
Nők: Már elég régóta éreztem, hogy én másabb vagyok, mint a többi lány. Nem játszottam katonákkal, kocsikkal kiskoromban, mint ahogy sok hozzám hasonló lány is. Én megpróbáltam a fiúk felé hajlani. Próbáltam ismerkedni velük, közelebb kerülni velük, máshogy nézni rájuk. Kipróbáltam milyen járni egy fiúval, a csókot, és a szexet is, de nem ment! Idegennek, egy babának éreztem magam olyankor. Egy lánnyal, sokkal jobban ki tudtam bontakozni, önmagam lehetek, nem kell megjátszanom magamat.

Townspeople

♡ :

❖ age :
23

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Catherin Labonair   Szomb. Aug. 25, 2018 2:45 pm
Üdv köztünk!

Catherin Labonair
Nos, ideje már vártunk családunk utolsó tagjára. Sok bajt kavartunk körülötted, de te tudod a legjobban, hogy mennyire szeretünk. Ez talán sosem változik. Ami köztünk van. Talán örök, de amit hoz a jövő, majd befolyásol mindent amit szeretünk. A kérdés, hogy jó irányba haladunk, avagy sem. Addig is fenn áll a lecke. Tedd rendbe a testvéreid kapcsolatát. Hozz újra össze mindhármunkat.

Bár az előtörténeted karcsúbbra sikeredett, mindezek mellett azt hiszem bőven eleget elárultál Cat életéről. Ami benne zajlik és ami alakította személyiségét. És ha Maxnek sem probléma, részemről mehet az a közös tetoválás.  *.*

Underworld

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal