HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Aaron Posey, Jonah Serpen, Kendra Gray, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Kristen Serpen
írta: Jonah Serpen
Today at 1:20 pm

It's a party time! | Lemon & Lippa
írta: Lemon Fitzgerald
Today at 12:44 pm

Eve & Nathan┃Almost Kiss
írta: Éovyn Harsh
Yesterday at 9:31 pm

Shantelle és Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 5:43 pm

Elkészültem!
írta: Noah Parker
Yesterday at 4:28 pm

Have a good time? - Aston/Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 3:11 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Jonah Serpen
Yesterday at 2:45 pm

Kendra & Aston
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:59 pm

Aston & Aurora
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:56 pm

írta: Loreley Fairy
Yesterday at 12:05 pm

Matt & Ezra - casting
írta: Matthew McKnight
Yesterday at 11:10 am

My Beautiful Sister
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 10:37 am

Justin & Sky| fckin' Perfect
írta: Skyler Artmenson
Yesterday at 10:15 am

Loreley Fairy
írta: Eris Fairy
Yesterday at 10:14 am

Kapcsolatkeresô
írta: Leslie J. Brown
Pént. Szept. 21, 2018 9:58 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Acosta&Brown

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Acosta&Brown   Pént. Aug. 03, 2018 9:59 pm
To: Acosta

Az újoncoknak is, épp úgy ahogy a már rendőr tisztté avatott fakabátoknak, ugyanúgy van tűz és munkavédelmi oktatás, amitől a falra tudok mászni, de komolyan! Tűz van. Na és?! Ha van némi gógyid, elindulsz a vészkijáratok felé, és ha van egy kis mázlid, élve ki is jutsz. Én nem gondolnám, hogy erről órák hosszáig sztorizgatni kellene. Szerintem az oktatók is rémesen unják már, hogy mindig ugyanaz a rizsa, ugyanaz az unalmas powerpoint, és ugyanaz az érdektelen közönség...
Pont egy ilyen fejtágításon ültem, és már éppen azon gondolkodtam, hogy ha felveszem a kapucnimat, és lejjebb csúszom a padban akkor feltűnik-e valakinek, hogy beszunyáltam -valószínűleg feltűnt volna, van egy kis orrsövény ferdülésem, ami miatt horkolok-, amikor hirtelen egy gondosan összehajtogatott papír galacsin landolt a félig megcsócsált almám mellett, megmentve ezzel a becsületemet és a jó hírnevemet, ami  azonnal darabjaira hullott volna, amint valaki felveszi videóra, ahogy Leslie Brown nagypapákat megszégyenítő módon horkol, miközben az összes nyálát a saját ölébe folyatja.
Kibontogattam a kis levélpostámat, és jéééé... egy meghívás állt benne Acostáéktól! Valami csapatépítő programról volt benne szó. Lefordítva: Ájulásig isszuk magunkat.
Hah! Három bátyám van, huszonöt év alatt kellőképpen megedződtem már ahhoz, hogy egy-két korsó sör ne tehessen a földdel egyenlővé
Miért is ne alapon elfogadtam a meghívást. Ráfirkantottam a válaszomat a papírra és visszapöcköltem a cetlit a feladónak, egyenesen a két szeme közé. Áucs.
Jeremy nem faggatózott, hogy hova megyek, és meddig maradok. Amióta összeszedte azt a démoni nőszemélyt, valahogy szépen lassan elfeledkezett a húga létezéséről. Vajon az feltűnne neki, ha infarktust kapnék a budin ülve, vagy csak évtizedekkel később találnának rá az új albérlők a mumifikálódott testemre?
-Be fogja lőni baszki! Figyeld meg, hogy belövi! - Minden erőmmel a kezemben tartott biliárd dákó végére összpontosítok. Mielőtt megpöccinteném a fehér golyót, néhányszor megtornáztatom ujjaim között a sötétbarna dákót, majd egy határozott mozdulattal ellököm a golyót, mely néhány ide-oda cikázást követően megtalálja a feketét, és gondosan be is pöccinti azt a megfelelő lyukba.
-Yess! - Csattanok fel és öklömmel a billiárd asztal szélére ütök.
-Figyeltétek azt a falazást? - Rikkantja teljesen lenyűgözve valamelyik nem túl józan fakabát, én pedig diadalittas vigyorral az arcomon finom nőhöz illően pukedlizek néhányat, függetlenül attól, hogy ez az úrinő viselkedés valahogy nem passzol össze a mai szettemmel.
-Ooooké srácok! Ma este mindenkinek meg kell hívnia egy vodkaszódára! - Nevetem el magam, és Billy arckifejezéséből arra következtetek, hogy még mindig nem tette túl magát azon, hogy egy csaj durván elkente a száját billiárdban. El kell, hogy szomorítsam, Snookerbe, dartzba és bowlingba is király vagyok! Elkezdhetik felkötni a gatyájukat.
Önelégült vigyorral felkapom a biliárd asztal széléről a félig kiürült sörös korsómat, feléjük emelem egy pillanatra -így jelezvén távozásomat-, majd átverekedem magam a tömegen és meg sem állok a bárpultig. Letelepszem az egyik bárszékre és könyökömmel oldalba bököm a felettesem.
-Na, telesírtad már a párnádat az iménti csúfos vereséged miatt, vagy visszavágót követelsz? - Vonogatom meg kirívóan szemöldökeimet Carloshoz intézve a szavaimat. Nem akarok nagyképű lenni, de őt dartzban sikerült nem is olyan régen -úgy egy órája?-, lealáznom. Ez a szerencse napom!

Townspeople

♡ :

❖ age :
24

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal