HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Aaron Posey, Jonah Serpen, Kendra Gray, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Kristen Serpen
írta: Jonah Serpen
Today at 1:20 pm

It's a party time! | Lemon & Lippa
írta: Lemon Fitzgerald
Today at 12:44 pm

Eve & Nathan┃Almost Kiss
írta: Éovyn Harsh
Yesterday at 9:31 pm

Shantelle és Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 5:43 pm

Elkészültem!
írta: Noah Parker
Yesterday at 4:28 pm

Have a good time? - Aston/Natalie
írta: Natalie York
Yesterday at 3:11 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Jonah Serpen
Yesterday at 2:45 pm

Kendra & Aston
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:59 pm

Aston & Aurora
írta: Aston Miles
Yesterday at 1:56 pm

írta: Loreley Fairy
Yesterday at 12:05 pm

Matt & Ezra - casting
írta: Matthew McKnight
Yesterday at 11:10 am

My Beautiful Sister
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 10:37 am

Justin & Sky| fckin' Perfect
írta: Skyler Artmenson
Yesterday at 10:15 am

Loreley Fairy
írta: Eris Fairy
Yesterday at 10:14 am

Kapcsolatkeresô
írta: Leslie J. Brown
Pént. Szept. 21, 2018 9:58 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Med

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Med   Pént. Júl. 27, 2018 11:17 pm
Olivia Petersen

Szabad

Életkor:
32

Csoport:
Med

Szexualitás:
Hetero

Családi állapot:
Igénylőre bízva

Foglalkozás:
Aneszteziológus

PlayBy:
Lyndsy Fonseca vagy Igénylőre bízva

Rólad...
Okos vagy, summa cum laude végeztél orvosin. Rengeteg idődet vette el a tanulás, mégsem bánod. Aneszteziológiát választottad szakirányként. Sokkal jobban érdekelt téged ez, mint a sebészet. Itt is életet mentesz, itt is sokat tehetsz az emberekért. New Yorkba tanultál, éltél éveken át. Férjhez is mentél, de elváltál. Most visszatértél a szülővárosodba, ahonnan azért mentél el, hogy láss világot, éld az életed. Itt vagy ismét. Számodra fontos emberek vannak itt, de valakit te sem tudtál kitörölni emlékeidből. David-et. Megtudtad, hogy édesapád halálos beteg, próbálod rávenni, hogy keressen meg egy általad ismert onkológust, de ő hajthatatlan ember, mint te vagy. Újra eljársz abba a kis étterembe, ahová Daviddel jártatok. Emlékeket szeretnél előhozni? Legyen minden a régi?

Vár Chicago

Admin

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://chicago-guilty.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Med   Kedd Aug. 07, 2018 8:32 pm
Juliana Steinberg

Szabad

Születési Hely, idő:
1989.... ,  Chicago

Csoport:
Med

Szexualitás:
Igénylőre bízva

Családi állapot:
Igénylőre bízva

Foglalkozás:
Orvos - sebész

PlayBy:
Katheryn Winnick (ötlet)

Rólad...
Amikor a rendőrségi rádión azt mondják, hogy „Ezek tényleg mindenhol ott vannak!”, igazuk van. Úgy nőttél fel, mint minden átlagos gyerek. A különbség csak az átlagos gyerek és közted, a múltad. A szüleid egy balesetben vesztetted el. Ezen nincs nagyon semmit túlgondolni. Amikor apád meghalt, nem volt váratlan vég, nem voltál te sem felkészületlen. A rák már csak ilyen. Nem is sejtetted, hogy apád a vége felé már a gyógyszerek mellett mást is szedett. És nem csak, hogy szedett, de kapcsolatba került velünk is. A Serpents emberei között időnként jól jött, ha voltak orvosok. A vendégházatok pedig pont elég messze van Chicago belvárosától, hogy hébe-hóba egy-két eltévedt golyót vagy törött csontot összeforrasszon a papád. Hozzá hasonlóan te is az orvosira jártál. Te is buliztál, szerelmes lettél, szakítottál, újra kezdtél. Apád nem érte meg a diplomaosztód. Viszont Harry, az én apám igen. Nem sokkal a nagy ünneplés után engem küldött utánad. Kismertem a napirended rezidensként, és tudtam, hogy apád lánya vagy, meggyőzhető. Utóbbiban tévedtem. Nem volt szükségfenyegetésre, és végül elég magas összeget mondtam, hogy megtegyél mindent, amire kértelek. Pár lopott gyógyszerért cserébe magas jutalékot kaptál. Pár összevarrt sebért még magasabbat. Amikor már hivatalosan is doktor lettél a tehetségednek hála nem csak jó fizetést kaptál állam bácsitól, de tőlünk is. Arra viszont kevésbé számítottam, hogy most már még többet akarsz, ahogy nő a kockázat. Építgeted a saját kis életed, vannak barátaid, van családod (alkotóra bízom, hogy házas, elvált, gyerekes vagy szingli), jól menő munkád. És titkaid, amikről Mi mindent tudunk és azt hiszem meg tudnálak győzni, hogy ne kérj többet, mint ami jár.

A karakter életének részleteit az alkotóra bíznám. Fonhatja a szálait, de szeretném, ha a Serpents-hez kötné a hűsége és a rendőröket át-át ejtené, ha arról van szó.

Várja Chicago. Alkotta Jonah Serpen.

Admin

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://chicago-guilty.hungarianforum.com
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal