HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Maya E. Cross

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Hírek
írta: Victor Labonair
Yesterday at 9:38 pm

Alapsablon
írta: Windy Soul
Yesterday at 9:26 pm

Alapsablon
írta: Windy Soul
Yesterday at 9:12 pm

Demian & Jax -- you make me wanna die
írta: Jax Ainsworth
Kedd Júl. 17, 2018 7:09 pm

Just a coffee/ Maya&Jam
írta: James Hemilton
Vas. Júl. 15, 2018 2:54 pm

Hiányzásnapló
írta: Sara Evans
Vas. Júl. 15, 2018 12:10 pm

Kim Sam Yong
írta: Kian S. Moon
Szomb. Júl. 14, 2018 7:41 am

Mitzie Gray
írta: Mitzie Gray
Pént. Júl. 13, 2018 10:21 pm

Emma Jensen
írta: Emma Jensen
Pént. Júl. 13, 2018 8:47 pm

Partnerkeresô
írta: Leslie J. Brown
Csüt. Júl. 12, 2018 8:57 pm

Mr. White
írta: Sara Evans
Csüt. Júl. 12, 2018 10:01 am

Son
írta: Diana Woods
Csüt. Júl. 12, 2018 6:18 am

Hey Brother
írta: Diana Woods
Csüt. Júl. 12, 2018 5:29 am

My BFF (My ex-lover)
írta: Leslie J. Brown
Szer. Júl. 11, 2018 9:29 pm

Dr. Furafigura
írta: Madeline Ramsay
Szer. Júl. 11, 2018 1:22 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

all the glamour and the drama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: all the glamour and the drama   Csüt. Júl. 05, 2018 9:36 pm
Azt hiszem, arra ebredek fel, hogy a billentyuzetem shiftje kenyelmetlen az arccsontom alatt.
Lassan emelem fel a fejem az asztal lapjarol es lustan, almosan pillantok korbe, csak hogy pillanatokkal kesobb rajojjek, mar megint elaludtam az irodamban, es minden bizonnyal a billentyuzetemnek legalabb a fele voroses nyomokat hagyott az arcomon, ott, ahol a billentyuk valahogy kenyelmetlenebbul voltak a fejem alatt. Hm.
Fogalmam sincs, hany ora van; a laptopom valahol feluton lemerult, amikor aludtam, es a telefonomrol hirtelen azt sem tudom, hol lehet; es ha nem lenne a kis asztali naptaram, amit meg apam kuldott az ev elejen onnan, ahol volt, minden bizonnyal azt se tudtam, hogy csutortok van, ami lenyegeben csak annyit jelent, hogy valoszinuleg par oran belul illene megjelennem a tetovaloszalonban, ahova idopontot beszeltem meg. Vakon tapogatok az asztali telefonom utan, hogy a titkarnom gyorshivojat kivalasszam rajta - szerintem o az egyetlen kompetens ember a kornyezetemben, aki nem fog meglepodni azon, ha csak azert felhivom, hogy megkerdezzem, hany ora van; bar fogadok, hogy amugy rohadtul elege van mar belolem, meg a hulyesegeimbol, meg abbol, hogy allandoan masnaposan alszok a billentyuzetemen, mar ha egyaltalan megjelenek az irodaban.
Szoval ize, lapozzunk.
A szokasos "mi a faszt csinalsz az eleteddel, Junhee" predikacio utan vegre megtudom, mennyi az ido; es megtudom azt is, hogy teljes negyvenkilenc percem van arra, hogy odaerjek a studioba, es ez... elvileg boven eleg lesz, ha nem hivok ubert, hanem a sajat autommal megyek, ami minden tudomasom szerint a hotel parkolojaban van... valahol. Bar csak olyan negyszaz helyet kell atneznem, hogy megtalaljam, ez nem kene, hogy olyan nehez legyen, ugye?
Nagyjabol otvenhet perccel kesobb parkolok le vegul a tetovaloszalon elott; bar betelefonaltam a szalonba, hogy keshetek par percet, mert nem talalom a sajat autom a sajat parkolomon, mar biztos voltam abban, hogy az idopontom ugrott; bar tekintve, hogy ismertem a tulajdonost, talan meg nem voltam olyan veszett pozicion... Talan. Minden esetre, mikor vegre belepek az ajton, meg magamra eroltetek egy halvany, bocsanatkeronek titulalhato mosolyt, mielott meg a pulthoz mennek, probalva nem megbotlani a sajat labamban. Lehet, tobbet kellett volna aludnom annal a par oranal, mint amennyit az irodaban sikerult?
A recepcional alldogalo lanyra bamulok; valoszinuleg uj dolgozo lehet, mert ugy nez ram, mintha legalabb Freddie Kruger es Slenderman hazassagon kivuli gyereke lennek, es igazabol ezt meg is mosolyognam, ha epp nem azon kattogna az agyam, hogy baszhatom az idopontom.
- Eeeeergh, idpontom volt... otre? Korabban telefonaltam, hogy elkesek...? - Es nem tudom, melyikunk bamul tanacstalanabbul a masikra; aztan o valamit motyog arrol, hogy foglaljak helyet, meg hogy megnezi mindjart a papirjaiban, meg megkerdezi a tulajt.
Aztan a kanapeba suppedek; a gravitacio hirtelen kurva intenziven huz lefele, igy jobb otlet hianyaban a kirakott magazinok egyiket kezdem el lapozgatni, ignoralva a tenyt, hogy egy Cosmopolitan van a kezemben... A lenyeg, hogy nem kell neki tul sok figyelmet szentelni, boven eleg csak vegignezni a kepeket benne... Aztan ugyis lekoti majd a figyelmem mas; amennyiben szerencsetlen lany kibogozza azt a kaoszt, amit minden bizonnyal okoztam. Addig legalabb vegigbongeszem a Cosmopolitan divatrovatat, hatha tanulok belole valamit.
Haha.
Eleonora && Junhee
Elit

Reagok száma :
36

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal