HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Maya E. Cross

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Hírek
írta: Victor Labonair
Yesterday at 9:38 pm

Alapsablon
írta: Windy Soul
Yesterday at 9:26 pm

Alapsablon
írta: Windy Soul
Yesterday at 9:12 pm

Demian & Jax -- you make me wanna die
írta: Jax Ainsworth
Kedd Júl. 17, 2018 7:09 pm

Just a coffee/ Maya&Jam
írta: James Hemilton
Vas. Júl. 15, 2018 2:54 pm

Hiányzásnapló
írta: Sara Evans
Vas. Júl. 15, 2018 12:10 pm

Kim Sam Yong
írta: Kian S. Moon
Szomb. Júl. 14, 2018 7:41 am

Mitzie Gray
írta: Mitzie Gray
Pént. Júl. 13, 2018 10:21 pm

Emma Jensen
írta: Emma Jensen
Pént. Júl. 13, 2018 8:47 pm

Partnerkeresô
írta: Leslie J. Brown
Csüt. Júl. 12, 2018 8:57 pm

Mr. White
írta: Sara Evans
Csüt. Júl. 12, 2018 10:01 am

Son
írta: Diana Woods
Csüt. Júl. 12, 2018 6:18 am

Hey Brother
írta: Diana Woods
Csüt. Júl. 12, 2018 5:29 am

My BFF (My ex-lover)
írta: Leslie J. Brown
Szer. Júl. 11, 2018 9:29 pm

Dr. Furafigura
írta: Madeline Ramsay
Szer. Júl. 11, 2018 1:22 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Sweating with you - Sara && Eleonora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Sweating with you - Sara && Eleonora   Csüt. Júl. 05, 2018 1:55 pm
Öt... Négy... Hááárom... Ketttő... Egyh! A francos francba, hogy miért kell ennek ennyire nehezen mennie? Úgy értem, miért járok heti háromszor ebbe a rohadt edzőterembe, ha még mindig ennyire szenvedek a vasak súlya alatt? Elegem van, utálom, gyűlölöm, nem szeretem, unatkozom, mindjárt hisztizem és tulajdonképpen a pokolba kívánom az egészet!
Rendben, hisztis picsa mód visszafog, rendezni a gondolatokat, lazítani az izmokat és nyugi, meg szúszá, meg most éppen egy tengerparton fekszek, süttetem a hasamat és virgin mohitot szürcsölök szívószálon keresztül... Legalább is most szeretnék ott lenni, nem csinálni semmit, ehelyett viszont a tükör előtt állok és iszonyú a látvány! Mert izzadok, mint egy vemhes csatakanca, szuszogok és pihegek, akárcsak egy kétszáz kilós szumóbirkózó, aki éppen most küldött le egy negyedik tálca sushit. Ó, Istenem, sushi! Miért vagy annyira finom és hogyan nem tudok megálljt parancsolni neked?
Megrázom a fejemet, sóhajtok egy nagyot, majd szembenézek a nemezisemmel, a terem legnagyobb kondigépével. Már figyeltem a többieket, hogyan kell használni, sőt még videókat is néztem a youtube-on, de eddig nem volt bátorságom, hogy kipróbáljam, mert mi van, ha elrontom? Persze arra kevés esély van, hogy egy ekkora buflák gépben kárt tudjak tenni, de amilyen szerencsés és tehetséges vagyok, mindent el tudok képzelni magamról.
- Jól van kislány, nem fog felfalni, bátorság! - győzködöm magam, ahogyan végigmérem a krómozott tárcsákat és feketére festett rudakat, meg az acélköteleket és párnázott padokat... Bonyolult, na! De le foglak küzdeni Lucille, ha belehalok is!
Igen, Lucille, mert minden ellenfélnek kell valamilyen név, és azzal, hogy így neveztem el, tompítottam az élén a dolgoknak, hogy ő mégsem olyan veszélyes, hogy kordába fogom tartani és le fogom győzni. Mert Lucille nem fog megrágni és kiköpni, hanem majd én!
- Legyen mondjuk harminc font? Na jó, harminc öt! - erős lány vagyok én, megküzdöm veled Lucille, ki fogsz készíteni, de akkor is legyőzlek! Na jó, izmok lazák, ahogyan a videóban láttad, levegőt beszív, egyenes derék, karok szét és ... nem történik semmi. Pedig jól ülök rajta, annyiszor láttam már hogyan kell a mellgépet használni és biztos, hogy a súly is megfelelő. - Na jó, újra!
Sziszegem magam elé, de megint semmi. Meg sem mozdul, én pedig vörösödöm, égek, mint a Reichstag és azonnal felpattanok, hogy nincs itt semmi probléma, meg fogom oldani. Csak sok a súly, legyen mondjuk huszonöt font, azt még egy gyerek is felemeli!
Levegő beszív, izmok lazák, egyenes derék ... a rohadt életbe, miért nem működik? Valaki segítsen már! Sikoltok magamban, de segítséget nem merek kérni, mert akkor kinevetnek, én meg elolvadok a szégyentől, és megsemmisülök, és ááááá!
- Mit csinálok rosszul, basszuska?
Science

Otthonom :
Chicago
Reagok száma :
20

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Sweating with you - Sara && Eleonora   Pént. Júl. 06, 2018 3:51 pm

Eleonora & Sara

Az edzés egy része az életemnek, ami már szerves részévé vált. Másrészt meg szükséges is, hisz kell az erőnlét egy magamfajta rendőrnek. Utolsó kell érni a rosszfiúkat és fel kell tudni mászni a kerítésen, ha úgy van. Ezért is járok ebbe a terembe már jó ideje. Közel van a lakásomhoz, jók a gépek, kellemes a díj és jó arcok járnak ide. Jól esik itt kiizzadni és elfáradni, majd hazamenni enni egy jót. Úgy az igazi. Én nem vagyok shakek híve. Inkább a rendes kaják, akik kellő energiát töltenek vissza. Nem ide mindenféle fehérje és hasonló vackok. Azt igyák azok, akik nem tudnak főzni.
Már jó egy órája edzek, amikor kiszúrók egy lányt, aki nem tudja, hogy miképp is kell használni a gépet. Azaz tudja, de mégsem teljesen. Próbál olyannak hinni, aki meg tudja oldani maga is a problémáját, ám láthatóan nem megy neki. S a büszkesége nem hagyja, hogy segítséget kérjen másoktól. Öreg hiba. Nincs semmi rossz abban, na segítséget kérsz mástól. Így megszánva szegényt elindulok felé.
- Szia. Segítsek? - szólok oda hozzá. Amennyiben elfogadja a segítségem, akkor kiveszem a súly biztosítót és úgy fel tudja majd húzni.
- Első alakommal vagy itt? - teszek fel neki mégegy kérdést.

||  úúú   ||  

Police

♡ :

Reagok száma :
20

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal