Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Várunk rád!
Csatlakozz hozzánk FB-n!
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Washington Willow

Madison Davis

Nora Mcneel

Josh Williams

Tamara Malone

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Carlos Acosta

Yesterday at 7:15 pm

Derek Thredson

Yesterday at 9:28 am

Carlos Acosta

Szomb. Jún. 16, 2018 10:50 pm

Meadow Ryder

Szomb. Jún. 16, 2018 8:51 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 5:18 pm

Han Xiaowen

Szomb. Jún. 16, 2018 4:29 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 1:10 pm

Lirina Henscott

Szomb. Jún. 16, 2018 10:33 am

Olivia Reed

Csüt. Jún. 14, 2018 10:16 pm

Eleonora Merritt

Csüt. Jún. 14, 2018 9:46 pm

Lily Mcneel

Csüt. Jún. 14, 2018 5:52 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 3:20 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 2:43 pm

Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Aiden Cross, Dan Hiroya, Derek Thredson, Lirina Henscott, Rosie Bale

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.

Share | 

Eleonora Merritt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ user since :
2018. Jun. 14.

❖ age :
18

❖ residence :
Chicago

TémanyitásTárgy: Eleonora Merritt   Csüt. Jún. 14, 2018 9:46 pm

Eleonora Merritt
Becenév: Leo
Kor: Tizenkilenc
Születési idő, hely: 1999. október 26; Indianapolis, Indiana
Csoport: Education
Play by: Aaliyah Dana Haughton
Családi állapot: Hajadon
Szexualitás: Homoszexuális

If at first you don't succeed dust yourself off, and try again!

Anya - Nem szeretek róla beszélni...
Apa I. (a vér szerinti) - Sosem ismertem, még születésem előtt meghalt. Anya nem mesélt róla túl sokat, csak annyit tudok, hogy katona volt. Vagy rendőr. Vagy valami hasonló, régen volt és már nem is számít.
Apa II. (Atlas) - Tizenkét évesen fogadott magához, amikor anya meghalt. Ő az egyetlen, akit a családomnak nevezhetek. Szerintem sosem vágyott ekkora felelősségre igazán, de nem cserélném el senki másra. És a fejét még tükörnek is használhatom, tiszta haszon!

N/A ●● Vén, mint az országút ●● Több is, mint kellene ●● Nincs

2018. június 17.

Szia Atlas!
Nagyot sóhajtottam, ahogyan leírtam ezeket a szavakat, hiszen most először csinálok ilyet. Pontosan nem tudom, hogy miért és hogyan, milyen elhatározás vezetett arra, hogy megírjam ezt a levelet, de már vagy fél órája ülök az asztalom előtt és egyelőre ennyi eredményt sikerült produkálnom. Újra felveszem a tollat, s csak megrázom a fejemet, hogy miért esik olyan nehezemre az ilyen egyszerű dolog. Írás... Mindig is könnyen ment, mindig is könnyen jöttek a szavak, a mondatok, a történetek, a novellák. Bár még senkinek nem mutattam meg őket, persze a tanáraimon kívül, és annak ellenére, hogy tehetségesnek tartanak, szerintem még van mit csiszolni az írásaimon. Jó, de most nem szabad elvesznem a gondolataim között, Atlasnak kell írnom, ez a feladat!
Még mindig emlékszem arra a reggelre, amikor annak a két nőnek a kíséretében megjelentem az ajtód előtt, te pedig ing nélkül nyitottál ajtót. Be kell vallanom neked, akkor megijedtem tőled nagyon, és el sem tudtam képzelni, hogy veled kell majd maradnom. Viszont te voltál ... vagy az egyetlen családtagom, és annak ellenére, hogy pokollá tettem a következő éveket, sosem kívánhattam volna magamnak jobb apát.
Igen, egy hisztis picsa voltam, tuskó beütéssel, te pedig olyan birka türelemmel viselted el a hülyeségeimet, hogy ma sem tudom, hol találtad meg magadban azt a lelki nyugalmat. Persze megértetted, mert új volt nekem minden, anya meghalt, új környezet, iskola, barátok, de akkor sem haragudtál meg nagyon rám, amikor tizenöt évesen kilógtam a felsősökkel egy házi buliba. Igaz, nem beszéltél velem két hétig, amit azóta sem értek, hogyan bírtad ki, de megtanultam a leckét, ügyesebbnek kell lennem, ha meg akarok lógni előled. Aztán persze sosem sikerült, mert jobb voltál, mint egy vadászkutya, szinte már előre tudtad, hogy mit fogok csinálni, már azelőtt, hogy én kitaláltam volna. Sosem értettem, miért látsz bele ilyen jól a vesémbe!
Mindig türelmes voltál velem, annak ellenére, hogy az idegeidre mentem. Mindig megbeszélhettem veled, ha valami bajom volt, ha valami nem stimmelt a suliban és ... köszi, hogy elmentél az első tisztasági betétemért. Megértem, hogy arra nem akarsz visszaemlékezni, nem is firtatom tovább a témát, de azt mindenképpen el akarom neked mondani, hogy szeretlek.
Hogyne szerettem volna, hiszen sosem emelte fel a hangját, nemhogy megütött volna, sosem kiabált, mert nem kellett neki soha. Elég volt egyetlen pillantás és két napig rémálmaim voltak, de pontosan tudtam, hogy mit csesztem el és mit kell tennem, hogy kijavítsam. Szavak nélkül neveltél, de minden tanácsodat tisztán hallottam. És azt a tanácsod is meg kellett volna fogadnom, hogy sose menjek be az irodádba. Pedig annyiszor elmondtad, hogy nekem ott nincs keresnivalóm, hogy az nekem tiltott közeg, és lehet, hogy pontosan ezért használtam ki a kínálkozó alkalmat, amikor véletlenül nyitva hagytad az ajtót. Vagy csak tesztelni akartál, én pedig elbuktam a felmérőt? Ez azonban sosem fog kiderülni, mert azt az egy estét leszámítva sosem beszéltünk a munkádról. Pontosan tudom, hogy mit csinálsz, hogy ... még gondolatban sem tudom kimondani, amiért próbáltalak megvetni, gyűlölni és még a rendőrséget is fel akartam hívni, de az apám vagy. Én pedig a lányod!
És köszönetet akarok mondani neked, hogy elhajtottál az egyetemre, mert utánad ez volt a legjobb dolog az életemben, ami velem történt. Megváltoztatott és még mielőtt kérdezed, szerintem a javamra: érettebb, felelősségteljesebb, gondolkodóbb lettem és már nem lógok naphosszat céltalanul a mobilomon.
Emlékszem, hogy mennyire gyűlölted, amikor a barátnőimmel csacsogtam, amikor bulikákról, fiúkról, meg értelmetlen dolgokról beszélgettem velük. Hogy mennyire látványosan vonultál át a másik szobába, én pedig mennyire szándékosan mentem utánad, hogy nehogy véletlenül kimaradj a jóból... Emlékszel, amikor addig visítottam, amíg elmentél a kocsival Kenoshaba, ahol a pizzázó van, amit mindketten szeretünk? És milyen önelégült mosolyt vágtál, amikor bejelentetted, hogy dupla pepperónis, gombásat ettél? Egész éjjel sírtam miatta! Annyira gonosz voltál!

Összegyűröm a papírt, mert nem tetszik, amit írtam, a gondolatokat a fejemben pedig nem tudom jobban megfogalmazni. A második és a harmadik levél is a szemetesben köt ki, és már szinte feladom, amikor a nyakamban hordott apró aranykeresztet kezdem el dörzsölgetni. Anyai örökség, emlékszem anya milyen büszkén mesélt arról, hogy még az ükapám vette ükanyámnak, s azóta a családban van. Most nem gondolkodom el azon, hogy vajon nekem lesz e lányom, és pontosan tudom a válaszodat Atlas, előbb végezzem el az egyetemet, találjak magamnak munkát és utána talán elgondolkodhatok rajta... Mindegy, nem ezen kellene gondolkodnom, és ahogyan ujjaim között tartom a piciny ékszert, úgy száll meg az ihlet, de nem keresek egy újabb levélpapírt, hanem az ajtódon kopogtatok és amikor behívsz, azonnal megölellek.
- Boldog apák napját Atlas! - bújok hozzád, mint még talán soha és puszillak meg, mintha utoljára tehetném. - Szeretlek apu!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Eleonora Merritt
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Merritt PattersonM