Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Várunk rád!
Csatlakozz hozzánk FB-n!
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Washington Willow

Madison Davis

Nora Mcneel

Josh Williams

Tamara Malone

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Carlos Acosta

Yesterday at 7:15 pm

Derek Thredson

Yesterday at 9:28 am

Carlos Acosta

Szomb. Jún. 16, 2018 10:50 pm

Meadow Ryder

Szomb. Jún. 16, 2018 8:51 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 5:18 pm

Han Xiaowen

Szomb. Jún. 16, 2018 4:29 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 1:10 pm

Lirina Henscott

Szomb. Jún. 16, 2018 10:33 am

Olivia Reed

Csüt. Jún. 14, 2018 10:16 pm

Eleonora Merritt

Csüt. Jún. 14, 2018 9:46 pm

Lily Mcneel

Csüt. Jún. 14, 2018 5:52 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 3:20 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 2:43 pm

Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Aiden Cross, Dan Hiroya, Derek Thredson, Jax Ainsworth, Lirina Henscott, Rosie Bale

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.

Share | 

Old friend in troubles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ user since :
2018. Jun. 13.

Újságíró

TémanyitásTárgy: Old friend in troubles   Csüt. Jún. 14, 2018 5:52 pm

Vincent ___________
Becenév: Vinc, Vin, 'Cent'  úúú
Kor: 28+
Csoport: Police
Play by: Colin O'Donoghue
Szexualitás: Hetero
Ki várja?: Én, de családtagjaimmal vagy másokkal is plotolhatsz  juj  

A kapcsolatunk kiskorunkban felhőtlennek látszott. Bár néha megtéptelek és te is engem, de gyerekek voltunk. Nem igaz?  *-*
Amúgy imádtuk egymást. Testvérekként tekintettünk egymásra. Emlékszem mikor együtt léptünk meg a nagynéném elől, hogy felfedezzük a határ menti elhagyatott, romos kúriát. Izgalmasnak találtam. Te is. Bár azt már kevésbé élveztük, mikor megkergetett az egyik ott lézengő hajléktalan alak. A végén idegeskedve próbáltál kiosztani, de én csak visítva röhögtem az egészen. Persze végül a te szád is vigyorra húzódott. Az nap este együtt sétáltunk haza. Az apád a bejáratnál várt a kocsikulcsával a kezében. Ideges volt. Mint soha eddig. Húztam a számat, de pedig riadtan néztél hátra vállad felett. Akkor a szüleid hónapokra eltiltottak tőlem. Bár gyakrabban inkább te hoztad rám a bajt. Hiszen te voltál az értelmi szerző is.
A sok vandálkodás meg tette a maga hatását. 8 évesen végleg eltiltottak egymástól mindkettőnket. Persze titokban találkoztunk, aminek egy alkalommal sem volt jó vége. Ahányszor hazamentél, az apád jól elvert. Az anyád persze azt hitte, hogy az iskolában bántak el veled. Anyád nem hitt neked, mikor az igazat próbáltad elmondani. Végül feladtad, ahogy apád minden egyes alkalommal nagyobb sor pofont osztott le jussodul. Inni kezdett. Megváltozott. Te pedig el taszítottál magadtól, hisz magadat és a kapcsolatunkat okoltad ezért. Gyerek fejjel kicsit más logika alapján működünk... Végül az anyád rejtélyes módon eltűnt, az apáddal együtt. Csak a dulakodás nyomait találtad. A szüleid keresésével folytattad az életed, ahogy nyomozóként helyezkedtél el Chicagoban, ahova végezetül nyomaid is vezettek.

/Karaktereink NewYorkban ismerkedtek meg, és ott is éltek. Lily 10 évesen költözött el nagynénjével és nővérével Chicagoba. Ekkorra nem tartottátok már a kapcsolatot, így eltüntek egymás életéből. Sokat változtatok, és sok mindenen mentetek keresztül az elmúlt 18 év alatt. Újbóli találkátok megannyi izgalmat tartogat. szerelem /

* A karakternek nem kötöm meg a nevét, azonban Vincent néven foglak emlegetni játékaimban. Az archoz viszont ragaszkodom.  juj
A karakter jellemét egy komolyabb, mégis bizonyos mód kedves, ugyanakkor felettébb cinikus alaknak képzelem. Azonban a jelleme megszemélyesítőjére van bízva. Csak hozd és keveredjünk bele együtt még több izgalomba! *.* *

Ui: Végeredmény szerelmi szálat szeretnék, de elengedhető ha alkotójának ellenére volna.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Old friend in troubles
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal