HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Alexander Winnick, Bonita Ramírez, Demetri Novikow, Diana Woods, Lemon Fitzgerald, Lovelyn Beckett, Natalie York, Sara Evans, Shantelle Delaney, Victor Labonair

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Finish me!
írta: Demetri Novikow
Today at 9:41 pm

Harris & Mads - My cocain and I are fine, thanks
írta: Harris Serpen
Today at 7:56 pm

Today at 6:43 pm

Harris Serpen
írta: Camille o'Chase
Today at 6:33 pm

Ceasar Calí
írta: Diego Calí
Today at 9:55 am

Elkészültem!
Yesterday at 9:01 pm

Home sweet home - Bonita & Diego
írta: Diego Calí
Yesterday at 8:44 pm

Partnerkeresô
írta: Hella R. Moreau
Yesterday at 7:07 pm

Eve & Nathan┃Almost Kiss
írta: Jonathan Dowling
Yesterday at 6:24 pm

Vincent Colbert
írta: Lily Mcneel
Yesterday at 5:15 pm

Rosie Hella Moreau
írta: Leslie J. Brown
Yesterday at 7:14 am

Ismét veled
írta: Aiden Lee
Vas. Szept. 16, 2018 10:04 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Jonah Serpen
Vas. Szept. 16, 2018 9:39 pm

Victor & Jonah
írta: Jonah Serpen
Vas. Szept. 16, 2018 8:19 pm

Noah Parker
írta: Noah Parker
Vas. Szept. 16, 2018 6:32 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Lily Mcneel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Lily Mcneel    Hétf. Jún. 11, 2018 2:18 pm
Lily Mcneel
Becenév: Lily
Kor: 28-29
Csoport: Media
Play by: Adelaide Kane
Szexualitás: Hetero
Ki várja?: Kacey, Derek és persze én. *.*

Nos, hol is kezdhetném drága egyetlen testvérem, egyben egyetlen élő rokonom. Kicsik voltunk, mikor a szüleink meghaltak egy autóbalesetben. Így anyánk testvére nevelt fel, szorgalmasan az unokatestvérünkkel együtt. Rengeteget dolgozott, de példát mutatott, hogy csak is szorgalommal és kitartással lehetünk azok, akik. Így lettem én orvos, te pedig riporter. Most váltottál munkahelyet, mivel nem tetszett a légkör. Mindig is nagy álmaid voltak, hogy sikeres leszel és most nagyon közel állsz hozzá. Hiszen olyan témát feszegetsz, amivel az életed is kockáztatod. A korunk tabu témája, miszerint a papok kisgyermekeket rontanak meg. Te nem vagy szégyellős sem pedig félős, így belevágtál mindenbe, ami szerinted veszélyes. Remélem, azért tudod, mit csinálsz és vigyázol magadra. Ha már én nem tudok!
Nagyon sokszor te vigyázol Kacey-re, főleg mióta visszatértem a kórházba, vigaszom voltál, mikor Derekkel szétmentünk és a válás, na meg a gyerek nevelés is eléggé lestrapált, de te mindvégig ott voltál mellettem. Egy hatalmas titkot tartogatsz magadban, amit sosem volt merszed elmondani. Pedig mindig jó testvérek voltunk, semmi titok, egymás csatlósaiként nőtünk fel. Tudtuk, hogy egymásra számíthatunk csak. Na, de a titok, amit nem mersz elmondani, tekintve, hogy a világom, ami így is romokban hever, hiába próbálom a szőnyeg alá söpörni, hogy Charles a mostani párom alkoholos állapotban addig ver, míg nem érzi úgy elég, vagy épp én nem vesztem el az eszméletemet.
Ez kínoz téged, pedig párszor már neki rugaszkodtál, hogy közöld. Túl régóta szerelmes vagy Derekbe. Az ex férjembe, akit jelenleg szívemből utálok. Érzed, hogy a kémia megmaradt köztünk, lépni fogsz? Leszel önző és megteszed? Nem tudom, nem látok a fejedbe. Jelenleg jobban érdekel az, hogy rendezzem az életemet.
De rajtad áll, megbuktatsz, és tényleg darabjaira törsz, vagy megmarad az álom.

//Kérlek, hamar gyere, mert szeretnénk még több gubancot az életünkben. Minden szabad, csak a névhez ragaszkodnánk. Kis család örömmel várja a gyarapodását. *.*//

Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lily Anne Deveraux ~
» Lily Collins