HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Aston Miles, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Dr. Őrült Főorvos
írta: Aston Miles
Today at 4:36 pm

Trystan & Rhysand
írta: Rhysand Blake
Yesterday at 5:01 pm

Aston & Hell ~ I'm just curius
Yesterday at 12:53 pm

Kórház szag
Szomb. Nov. 10, 2018 2:34 pm

Jayden & Caius
írta: Jayden Jones
Szomb. Nov. 10, 2018 9:40 am

Partnerkeresô
írta: Heloise D. Nolan
Szomb. Nov. 10, 2018 5:05 am

Ismét veled
írta: Aiden Lee
Pént. Nov. 09, 2018 6:12 pm

Justin & Sky| fckin' Perfect
írta: Justin Jensen
Pént. Nov. 09, 2018 12:55 am

Robin Nova Miller
írta: Leslie J. Brown
Kedd Nov. 06, 2018 8:44 pm

Caius és Aya elsőfelvonás
írta: Caius Aim
Hétf. Nov. 05, 2018 7:39 pm

Bradley Crimson
írta: Philippa Lockheart
Hétf. Nov. 05, 2018 5:52 pm

Édes találkozó
írta: Sophie Nam
Hétf. Nov. 05, 2018 2:39 pm

Zaphyra & Dav
írta: David Osborn
Vas. Nov. 04, 2018 12:20 pm

Trystan Vaugh
írta: Jonah Serpen
Szomb. Nov. 03, 2018 8:31 pm

it's funny how the time flies - Leslie & Riley
írta: Leslie J. Brown
Csüt. Nov. 01, 2018 6:57 pm

Share | 

Dan Hiroya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Dan Hiroya   Vas. Jún. 10, 2018 1:21 pm
Dan Hiroya

Idézet helye

Születési Hely, idő:
Japán, Oszaka, 1987. oktober 20.

Csoport:
Underworld

Szexualitás:
Hetero

Családi állapot:
Egyedülálló

Foglalkozás:
Mivel keresi meg a napi betevőt?

PlayBy:
Brian Tee

A családom...
Tipikus kis japán család, külsőre. Apám viszonylag jobban ismert volt Oszaka sötétebb rétegeiben. Nem volt nagy pályás, de nem volt kifutófiú sem. Anyám hasonló szférából származott. Bár ő nem keveredett bele ebbe túlságosan ezen világba. Ő orvosként dolgozott, így mondhatni érdekes párost alkottak. Ennek megfelelően néha volt nem éppen legális esetei is otthon. A neveltetésem szigorú ám szeretettel teljes volt. Egy testvérem születtek, egy lány, amikor 12 éves voltam. Tündéri kis teremtés és persze olyanok, akár a szülei, azaz inkább, akár anyám. Hatalmas szív, ám mellé könyörtelen, ha megbántják. Néha kicsit el is rejti ezt az aranyos kis mosolya alá. Nagyon más hozzátartozóról viszont nem tudok.

Múltam...
Átlagos család átlagos fiaként nőttem fel Oszakában. Mindössze, ha nem nézzük azt, hogy apám a város sötét részének a tagja. Már elég fiatalon elkezdtek foglalkoztatni az autók és ezért az összekeresett kis pénzemnek megvolt a célja. Ahogy meglett a jogsim be is szereztem életem első autóját. Egy 99-es Nissan Skyline-t. Nem volt olcsó, de nem véletlenül dolgoztam meg érte. Ahogy meglett, kapásból szét is szedtem. Apám, anyám mellett sokszor néztek mosolyogva, ahogy az autón ügyködtem. Ennek megfelelően indultam el a hívatás terén is.
Szüleimről és arról, hogy mit csinálnak nincs mit beszélni. Az egyik rossz fiú, a másik meg szereti a munkáját, amit néha nem éppen jó embereken végez. S kettejük szerelméből jöttem én, aki próbált egyensúlyozni a kettő között. Azt hiszem, hogy ez némileg sikerült is. Némileg. Attól függ, hogy melyik oldalról nézzük és, hogy kit kérdezünk meg.
4 év szakma után meglett az autószerelő papírom. A kép, ami előttem volt, tisztán láttam minden részét. Szerencsémre voltak annyira megértők a szüleim és látták rajtam, hogy mennyire is szeretem ezt csinálni, hogy engedték. Pár hónapra rá meglett a versenyzői jogosítványom. Kiskorom óta arra vágyta, hogy versenypályákat szeljek a világ minden pontján. S ezt titokban, amikor leszállt az éj, meg is tettem. Mindössze pályákon, hanem a város utcáin. Az autóm saját raktam össze és igen hamar elhíresültem. Mint kiderült kifejezetten jók az adottságaim ezen a téren. Jó reflexek, jó ítélőképesség. Pár év alatt már igen jó pénzeket tudtam keresni ezen versenyeken.
Ám jött az érzés, hogy ez nem elég, így fogtam a kocsikulcsom és apám kezébe nyomtam. 23 éves voltam akkor, amikor elhagytam az országot és Amerikába költöztem. Szerencsére kellően jól ment az angol, így gond nélkül el tudtam igazodni és be tudtam illeszkedni. Számlámon kellően sok pénz, táskámban papírok, fejemben tudás. Biztos voltam benne, hogy le fogok tudni helyezkedni és akár egy menőbb csapathoz is bejuthatok. Vagy itt is uralni fogom az éjszakai versenyeket.
Ennek lassan már 9 éve és azt kell mondjam, hogy nem pontosan úgy, de kifejezetten jól alakult a tervem. Most Nissan 350Z-t vezetek. Itt sikerült kellően előkelő helyre jutnom a ranglistán és mellé nem sokan tudnak úgy driftelni a városban, ahogy én. Ennek megfelelően jó pár rossz arc akar felkérni munkára. Néha, el is fogam ezen felkéréseket. Másrészt meg, nyitottam egy szerviz és tuning műhelyt, ami kifejezetten jól megy. Jó, ha nem a legjobb a városban. Ennek megfelelően különféle verdák forognak át a kezeim alatt, amik még jobban gurulnak ki tőlem, mint ahogy behozták őket. Nem pont erre gondoltam, amikor elhagytam Oszakát, de tökéletesen megfelel.
S hogy ezen kívül van-e gondom? Mi lenne? A rendőrök ma már nem foglalkoznak velem. Nagy részüknek többet segít pár százas a zsebbe, minthogy után száguldjanak a városban, amit mára már jobban ismerek, mint ők, akik itt nőttek föl. Az városi alvilág gyakran kér fel sofőrnek, ha gyors és precíz melóra van szükség. Illetve nem ritkán hoznak hozzám autót, hogy bütyköljem meg. Jól élek, jobban, mint gondoltam volna. Szép nagy ház, egy tucat kocsi, bulik, nők. Ami csak kell. Híres és keresett nappal, még híresebb éjszaka. Egy városban, ami sosem alszik és aminek az utcái tökéletesek arra, hogy nyúzd a gumit.

Underworld

❖ age :
31
♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Dan Hiroya   Vas. Jún. 10, 2018 1:37 pm
elfogadva, gratulálunk!

Drága Dan! Üdvözöllek köreinkben, érdekes karaktert hoztál te is, mint mindannyian. Nem szaporítom a szót, foglalózz és mehetsz is Chicago utcáira. :D
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal