Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Várunk rád!
Csatlakozz hozzánk FB-n!
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Washington Willow

Madison Davis

Nora Mcneel

Josh Williams

Tamara Malone

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Carlos Acosta

Yesterday at 7:15 pm

Derek Thredson

Yesterday at 9:28 am

Carlos Acosta

Szomb. Jún. 16, 2018 10:50 pm

Meadow Ryder

Szomb. Jún. 16, 2018 8:51 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 5:18 pm

Han Xiaowen

Szomb. Jún. 16, 2018 4:29 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 1:10 pm

Lirina Henscott

Szomb. Jún. 16, 2018 10:33 am

Olivia Reed

Csüt. Jún. 14, 2018 10:16 pm

Eleonora Merritt

Csüt. Jún. 14, 2018 9:46 pm

Lily Mcneel

Csüt. Jún. 14, 2018 5:52 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 3:20 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 2:43 pm

Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Aiden Cross, Dan Hiroya, Derek Thredson, Jax Ainsworth, Lirina Henscott, Rosie Bale

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.

Share | 

Tattoo & Piercing szalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. Jun. 06.

❖ occupation :
Tetoválóművész. Modell

Mentális beteg

TémanyitásTárgy: Tattoo & Piercing szalon   Csüt. Jún. 07, 2018 7:49 pm

Lirina &&  Odette

Futás. Ez az egyetlen kardió edzésiforma az egyedüli talán, amit az egészségemért teszek. Egyébként nem vagyok egy konyhatündére, és időm, illetve kedvem sincs sok, na meg egy főre minek főzzek, szóval az étkezésemet nem mondhatnám kiegyensúlyozottnak. Na meg a szertől nincs is akkora étvágyam, mint kéne. A lelki és mentális, vagy szociális egészségemről meg már inkább ne is beszéljünk, mások lelki békéjének érdekében. Megtartom magamnak, puszi, szívesen a törődést!
Felhúzom a lábamra a vadonatúj futócipőmet - mert ez az egyetlen, amire sosem sajnálom kidobni a pénzt -, majd egy elégedett pillantást vetek a tükörben visszanéző haspólóban és leggingben tündöklő félistennőre, felszegem az államat, és a lófarkamat hátravetve hátrahagyom kicsinyke kis lakásom ajtaját.
Mivel éjszaka még a dögös barnának a tetoválás mintáját csinosítgattam és fejeztem be, így túl későn ébredtem fel délután. Mára csak egy vendégem van, és az Ő, Lirina, úgyhogy most épp oda tartok, hogy bemutassam neki hosszas konzultálásunk szüleményét, a minta végeredményét. Már ma fel is varrom rá, ha minden jól megy.
Az igazság az, hogy egyébként nem tűnt túl elszántnak. Egyszer már volt alkalmam még kezdő hobbi tetoválóként nem hivatalosan egy jelképet varrni rá, de akkor nem beszélgettünk túl sokat, és a jelképről sem osztott meg egy szót sem velem, de az biztos, hogy akkor izgatottság tükröződött vissza a szemében. Ám most, így kilenc év után, úgy tűnt csak szórakozik velem. Ha nem lett volna már anno alkalmam megismerni Őt, biztos hogy most elküldtem volna, és azt mondom, komolytalan... vannak olyan emberek, akik eljönnek, mi hosszas gürizéssel elkészítjük a mintájukat, és sosem térnek vissza. Vagy benyögik hogy "bocs, mégsem kell, vettem egy Gucci táskát úgyhogy elszórtam a pénzem." Lirina szemében is ezt látom. Hogy valójában nem akarja. De akkor mi okból találkozgat velem? Bár ez csak egy elmélet, de majd ma kiderül.
A szalon tőlem fél órára van futva. Általában motoron szoktam közlekedni, egy éve mióta megvan rá a jogsim, de most megdobott az indulás előtt felszívott kokain, szóval muszáj levezetnem valamin a túlzott energiámat, vagy szétrobbanok. És a szex éppen nem jöhet szóba, mert mostanában a munkám miatt nem volt időm új partnereket becserkészni. Márpedig senkivel nem fekszem le három alkalomnál többször. Ez szabály. Belém aztán ne szeressen senki! Szóval futás. Egyébként a motor előtt kocsival jártam, de rájöttem hogy nekem az nem való, miután a harmadikat törtem össze öt éven belül. Esküszöm nincs térlátásom hozzá. Na nem mintha amúgy bárkit is fuvarozni akarnék, szóval nem hiányzik.
Körbepillantok utcán. Meleg idő van, átlagos Chicagoi délután, jó nagy széllel, ami most kivételesen jól esik, ahogy lehűti a nyirkos testemet. 15 perc után, mikor megérkezem, az órámra pillantok, és elképedek. Hát, ez rekord idő! Bár tudom, hogy a kirobbanó energiámat az indulás előtt felszívott csíknak köszönhetem, de azért büszkeség Önt el.
Király vagyok!
Benyitok a szalon ajtaján, és megállapítom közben a kirakatban, hogy a bombázó külsőm sem változott. Aztán szememmel Lirinát keresem hogy megérkezett e már, vagy még csak most jön, miközben a pulthoz lépek, és kiveszem a hátizsákomból a rajzot.  

■ ■ Zene ■ ■ Lesz jobb is :)
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

❖ user since :
2018. Jun. 04.

❖ age :
25

❖ occupation :
thief

❖ humor :
maybe

Bűnöző

TémanyitásTárgy: Re: Tattoo & Piercing szalon   Pént. Jún. 08, 2018 3:30 pm

To Odette

A nap kellemes sugarai járják át arcomat ahogy sétálok. Minden pillantott kiszoktam élvezni, ha nappal sétálok. Mivel vagy a négy fal között ülök, vagy éjszaka keresek valami elfoglaltságot. Ha jól tudom már csak néhány percnyire vagyok a szalontól. Remélem nem váratom sokáig. Bele gondolva, hogy már eltelt kilenc év...ennyire beletemetkeztem volna a feladatokba és saját magam szórakoztatásába? Akkoriban próbáltam nem mondani semmit neki, hogy miért is tetoválom magamra a jelet, és ez sikerült is. Ám most csak kicsit játszok vele, ha ne tán úgy döntök, hogy mégis magamra tetoválom akkor kicsit trükközök. Kicsit izgatottan várom, hogy most mit talált ki az igényemnek megfelelően. Vajon most észre veszi e ,hogy eltűnnek a dolgai? Nem szívesen lopom meg, de vajon észre veszi e ármánykodásaimat, vagy csak azután, hogy egy nagyobb dolgot vittem el.
Érdekes emberek járkálnak az utcákon. Egy-egy ember kit oly módon lefoglal a telefonjuk, hogy észre sem veszik, hogy nyitót táskájukból kicsenhetném tárcájukat, értékeiket. Azzal sem kell foglalkoznom, hogy lebukok mert erre kicsi az esély. Mindenki rohan és senki sem figyel a másikra, így szinte bármi megtörténhet az utcán. Kihasználva az alkalmat néhány embernek elvettem egy-egy értékét. A pénzt a tárcákból kivettem majd kidobtam, figyelve arra, hogy az ujj lenyomataim ne legyenek rajta, ha megtalálnák. Táskámba csúsztatva a szerzeményeket haladtam tovább. Hogy mit kezdek a lopót tárgyakkal? Eladóm, a pénzt meg megtartom melyek immáron gazdátlan erszényekből szedtem. Arról nem is beszélve, hogy amiket kapok feladatokat, hogy ezt rabold ki, azt lopd el azoknak egy részét "apámnak" kell adnom, hogy fent tudja tartani a szervezettet. Mondjuk nem bánnom annyira sok pénzzel én nem tudok mit kezdeni. Nem okoznak örömöt nekem a drága holmik. Főleg, hogy nem szenvedek hiányt semmiből.
Egy pillanatra megállok a szalon előtt. Megnézve mennyi az idő. Még időben vagyok. Ám látom Odette már itt van. Készülvén arra, hogy ma is megviccelem át megyek az úttesten.
- Szia! Remélem nem vártál sokat rám. - köszönök egy kedveske kis mosollyal. Oda lépek hozzá, hogy tovább egyeztessünk a tetoválást illetően. Remélem gyors leszek, mert nem szeretném, ha mérges lenne rám, hogy nem veszem komolyan. Nos ebben talán igaza van, de eltekintve, hogy egy tolvaj vagyok én mondhatni barátomnak tekintem. Már, ha nevezhetem így.
Leteszem táskám, hogy ne cipeljem annyit. Elmerengek, hogy talán még sem fosztom meg értékeitől. De eszembe jut, hogy az nem vallana rám. Amit egyszer a fejembe veszek azt végig is csinálom. Ám az sem vall rám, hogy egy ismerősömet kirabolom. De mégis csak a szórakozás nyer, és a barátiasság hátrányba kerül. De, ha ki is rablóm lehet, hogy visszaadom a holmijait, ha már jó bocsánat kérő nem vagyok, legalább így megpróbálhatom kifejezni. De ez majd eldől.
From Lirina

■ ■ Zene ■ ■ *-*  ■ ■

Felhasználó profiljának megtekintése Online

❖ :

❖ user since :
2018. Jun. 06.

❖ occupation :
Tetoválóművész. Modell

Mentális beteg

TémanyitásTárgy: Re: Tattoo & Piercing szalon   Szomb. Jún. 09, 2018 12:34 am

A kleptomániás

szexbomba

&&

Odette

Mikor már mindennel előkészültem, a naptáram keresgélésébe kezdek, hogy megnézzem, hétvégére mennyi ügyfelem lesz. De sehol nem találom, és már az idegbaj kerülget. De hogy a p!csába hagyhattam el, arról fogalmam sincs. Igazából ha jobban belegondolok, mostanában rohadt sok cuccom eltűnt munka közben. Én nem is értem... talán nem kéne beállva munkába jönnöm? Hova tűnnek?!
De aztán feladom, inkább felülök a pultra egy szelet pizzával, amit a munkatársaim rendeltek. Maguknak. De köszi, finom. Bekapcsolom a rádiót, és felhangosítom, aztán lassan ringatózva hallgatom az éppen aktuálisan szóló dalt, ami Sam Cooke egyik hatvanas évekbeli szerzeménye. Szeretem a retro slágereket, úgyhogy le is pattanok a pultról, egy kis magántáncra készen, amikor a főnököm pont elém lép.
- Mit mondtam neked Masha a hangos zenéről vendégek jelenlétében? - Vigyorog, majd megfogja a semmiből a kezemet egy szempillantás alatt, és megpörget. Masha. Olyan furán bizsergető ezt a nevet hallani a szájából, sosem tudom megunni. Csak neki engedtem meg a nagynénémen kívül, hogy az igazi nevemen szólítson. Azon kevés emberek egyike, aki közel áll hozzám. Igen, ez a szám kábé kettőre le is szűkül, ha nem veszem figyelembe a szomszéd öreglányt a lakásom mellett, akivel néha borozgatok, és isteni fánkokkal hizlal. Éljenek az igaz barátok!
- Ugyan már, nincs itt senki! Most már... - Nézek az éppen távozó vendégére - Amúgy sem leszek sokáig, csak egy csajt varrok ki, és már itt sem vagyok.
- Hát, kitartást, engem is hanyagolnod kell mostantól. Egyedül hagylak az üzletben, aztán ne rosszalkodj! Apropó, légyszi ezt a borítékot tedd be a széfbe! Nagyon vigyázz rá, majdnem egy milla van benne! - Kacsint rám, majd kilép az utcára.
Örülök hogy megbízik bennem. Sose tennék keresztbe neki. Szeretek itt dolgozni.
Lehalkítom a rádiót, majd az utolsó falatot is a számba tömöm, pont mikor belép Lirina. Megnyalom az ajkaimat, majd intek neki. Ekkor veszem észre, hogy egy kósza kukorica darab a pörgés közben a pizzáról a didkóim közé esett. A lányra pillantok.
- Megkóstolod?
Harapom be ajkaimat, majd a számba veszem a sárga növényt. Igaz konkrétan nem mondtam ki mit is kóstolhat meg pontosan, értse ahogy szeretné. Helyes kis bige, én biztosan megnyalnám.
- Egyébként hali neked is. És nem vártam sokat, legalább volt időm megreggelizni. - Ránézek az órámra. - Vagy inkább ebédelni. Te kérsz valamit? Kávét?- Vigyorgok rá, aztán ellököm magam a pulttól.
A borítékot a széfbe teszem, majd a lányhoz fordulok ismét.
- Muszáj még most elraknom, mert olyan szétszórt vagyok mostanában, képzeld, mindenemet elhagyom!
Simítok végig két kézzel az arcomon. Amúgy tényleg kezd kiborítani. De hova a büdös p!csába tűnnek a cuccaim?!
- Ma csak kettesben leszünk itt, te meg én! - Rákacsintok. - És végre felkerül rád a nagy mű! Kezdjünk is neki! Most egy kicsit egyedül hagylak, elintézek pár dolgot, el kell készítenem a stencilt, és bőrindigóra helyeznem. - Hadarom neki, majd hozzáteszem - Aztán ne szökj meg!
Nevetek, majd elindulok hátra gumikesztyűért meg eszközökért, és hogy elkészítsem az ábrát, illetve ha kér valamit inni, azt is elkészítem neki közben. 

■ ■ Zene ■ ■ :) ■ ■
Felhasználó profiljának megtekintése

❖ user since :
2018. Jun. 04.

❖ age :
25

❖ occupation :
thief

❖ humor :
maybe

Bűnöző

TémanyitásTárgy: Re: Tattoo & Piercing szalon   Szomb. Jún. 09, 2018 12:09 pm

To Odette

- Nem. Azért köszi. - kicsike mosollyal nézek rá. Igaz elégé félre érthető volt a kérdése. Szerintem így is, úgy is elutasította volna.
- Nem, köszönöm. - ismét elutasítom kávéját. - Volt rá alkalmam enni.
Ahogy végig simítja arcát az idegesség miatt. Oh nem is sejti, hogy én viszem el csak azért, hogy bosszantsalak.
- Ne aggódj mindenkivel meg történik. - nyújtok neki egy kis vigaszt. Bár az is igaz, hogy egyre nagyobb bennem a bűntudat, azért mégis folytatom. Nem mintha az eszem azon része nem ezt súgná. Meghalván, hogy csak ketten leszünk mosolyom kicsit nagyobb lesz. Legalább nem kell vigyáznom, hogy más is megláthat rajta kívül. A minta miatt nem aggódóm hisz mint mondtam lehet, hogy trükközni fogok. Ám kicsit meglepet, hogy már most ilyen hamar egyedül akar hagyni. Már most? Tényleg egyáltalán nem tűnt fel neki, hogy akkor tűnnek el a cuccai mikor én itt voltam?
- Ne aggódj nem megyek sehova. - mosolyom biztatást sugall, hogy nem megyek el menjen csak. Mikor elment én meg egyedül maradtam előhúzom eddig rejtegetett kesztyűmet. Először táskájához lépek, hogy ott kutassak. Ám mikor keze közé kerül egy igen kicsike tasak megdöbbennek. Hát mi ez? Azt hittem már leszokott! Enye! Talán mégis jobb lesz, ha ezt elviszem. Becsukom táskáját, majd a széfhez lépek. Agh! Utálom az ilyen széfeket! Egy kis idő múlva ki is nyitottam. Megnézem a borítékot, hogy mi is van benne. Pénz. Hm... Ezt talán még sem kéne elvinnem nem szeretném, ha miattam rúgnák ki. Elteszem a borítékot és még néhány kisebb pénzt ami nem tűnik fel senkinek. Bezárom a széfet, leveszem kesztyűm, majd visszamegyek oda ahol álltam. A lehető leggyorsabb szeretnék lenni inden ilyen akciómnál. Sem a bizalmát, sem az állását nem szeretném veszélyeztetni. Így, ha nagyon fontos ez a boríték távozásomnál olyan helyre teszem, ahol megtalálja. A mai napom úgy is szabad így ezt a pénz helyettesíteni is tudom, ha nagyon hiányozna. Nem mintha az én zsákmányaimból tartanak el egy egész "céget". De akkor is vinnem kell valamit különben még számon kéri rajtam, hogy hol voltam. És nincs kedvem hallgatni, hogy mennyire "aggódik", hogy hol járkálok. Talán azért mert attól fél, hogy az életemben lesz más is rajta kívül és elhagyom. Mintha én annyira pasiznék. De mindegy. Látván, hogy még van időm kicsit jobban szemügyre veszem a helyett. A díszítést, a rajzokat. Majd csak kinézek az ablakon, hogy milyen népek járnak erre. Minél jobban nézem őket, annál nagyobb bennem a felismerés, hogy semmiben sem különbözök tőlük. Mind dolgoznak. Ki ügyvéd, ki cukrász, ki közmunkás. Én is dolgozok. Munkám a lopás abból élek meg, mások tulajdonát elvenni. Főleg, hogy kik tisztességes munkát végeznek. Legalábbis úgy látszik. Nem egy ember teszi ezt tisztességtelen úton, csak azért, hogy megélhessen belőle. Mi lett volna, ha én sem lopnék? Megtudnék éli egyáltalán valamiből? Mi lett volna, ha nem próbálom meg kirabolni őt? Erre talán soha nem kapok választ. De jól élek. Van hol aludnom, mindig lehet pénzem, van akinek fontos vagyok. Meg van mindenem ahhoz, hogy ne érezzem azt, hogy valamiben hiányt szenvedek. Az már másik kérdés, hogy lesz e valaki akit majd úgy szeretek mint más a párját. Azt, majd a sors eldönti.
From Lirina

■ ■ Zene ■ ■ yee  ■ ■

Felhasználó profiljának megtekintése Online
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Tattoo & Piercing szalon   

Tattoo & Piercing szalon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-