Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Várunk rád!
Csatlakozz hozzánk FB-n!
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Washington Willow

Madison Davis

Nora Mcneel

Josh Williams

Tamara Malone

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Carlos Acosta

Yesterday at 7:15 pm

Derek Thredson

Yesterday at 9:28 am

Carlos Acosta

Szomb. Jún. 16, 2018 10:50 pm

Meadow Ryder

Szomb. Jún. 16, 2018 8:51 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 5:18 pm

Han Xiaowen

Szomb. Jún. 16, 2018 4:29 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 1:10 pm

Lirina Henscott

Szomb. Jún. 16, 2018 10:33 am

Olivia Reed

Csüt. Jún. 14, 2018 10:16 pm

Eleonora Merritt

Csüt. Jún. 14, 2018 9:46 pm

Lily Mcneel

Csüt. Jún. 14, 2018 5:52 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 3:20 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 2:43 pm

Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Aiden Cross, Dan Hiroya, Derek Thredson, Jax Ainsworth, Lirina Henscott, Rosie Bale

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.

Share | 

Tűz és víz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ user since :
2018. May. 30.

❖ humor :
akad

Gazdag

TémanyitásTárgy: Tűz és víz   Szer. Május 30, 2018 10:48 pm

Lucas Ramsay
Becenév: Luc, Luca
Kor: 25
Csoport: Elite
Play by: Paul Wesley
Szexualitás: hetero
Ki várja?: én, de nagyon  juj

Az apátok és az apám jó barátok voltak, majd később üzlettársak lettek, így mi már egészen kiskorunk óta ismerjük egymást. Claytonnal a bátyáddal a nyomunkban, igazi jó barátok voltunk, akik közé nem állhat senki. Tipikusan az a kisfiú voltál, aki tudja, hogy mit kell csinálnia, ha valamit el akar érni. Egy kis hiszti, néhány könnycsepp és máris tied bármi, amit csak akarsz. Nos, igen. Elég beteges gyerek voltál, talán épp ez az oka annak is, hogy jobban figyeltek rád, mint a bátyádra, ami miatt sosem voltatok azok az igazán jó testvérek. Már gyerekként is sokat vitáztatok, nekem pedig mindig választanom kellett, hogy kivel menjek bogarat gyűjteni. Aztán felnőttünk. Az apám meghalt, és azon kaptuk magunkat, hogy mindenünket, amink valaha volt, amiért az apám olyan sokat dolgozott, elveszítettük. Az anyám mohósága miatt az utcára is kerülhettünk volna, mígnem ki nem találtad, hogy te bizony feleségül veszel. Az anyám lelkesen rábólintott, mondván, hogy tökéletesek lennénk együtt, és, hogy mindig is látta köztünk azt a bizonyos kémiát. Legbelül pedig csak a pénzt látta, ami miatt undorodom tőle. Azóta eltelt egy fél év, és röpke egy hónap alatt a feleséged kéne legyek. Ám mindig van egy csavar. Semmit sem tudsz arról, hogy a bátyád és én szeretjük egymást, sőt, már azelőtt egymáséi lettünk, hogy felhúztuk volna a gyűrűt. Bár nem tudom, hogy mi lesz, ha kiderül a titkos kis románcunk, de remélem, hogy megérted majd egyszer, hogy nem én vagyok a hozzád való lány.

A karakter jellemét nem szeretném megszabni, a pb-nek viszont örülnék, ha maradna. A jövőben nem tervezem az esküvő kijátszását, vagy tehetünk a kapcsolatunkba még csavarokat, sőt kereshetsz magadnak párt is, a lényeg, hogy a plot maradjon. Nagyon várlak, ha megérkeztél, dobj meg egy pm-mel. :3 :)  

Clayton Ramsay
Becenév:Clay
Kor: 30
Csoport: Justice
Play by: Ian Somerhalder
Szexualitás: hetero
Ki várja?: én, de nagyon  juj

Az apátok és az apám jó barátok voltak, majd később üzlettársak lettek, így mi már egészen kiskorunk óta ismerjük egymást. Lucas-szal az öcséddel a nyomunkban, igazi jó barátok voltunk, akik közé nem állhat senki. Még arra is emlékszem amikor az iskolában jól helyben hagytál két srácot, amiért bántották a testvéredet, azt hiszem, hogy titokban már azóta felnézek rád. A nagy és erős Ramsay fiúra, aki bármikor és bárkivel kiáll, ha a szeretteiről van szó. Bár az öcséddel nem jöttetek ki soha túl jól, mégis kész voltál mindig vigyázni rá. Még az sem zavart soha, hogy egy kicsivel több figyelmet szentelnek rá, mint rád. Lehet, hogy ez az oka annak is, hogy nem követted az apád példáját, és inkább ügyvédnek álltál, mondván, hogy téged nem érdekel az üzlet. Mindig is öntörvényű voltál, sosem hagytad, hogy bele szóljanak a dolgaidba, ami miatt kicsit még irigyellek is. Most viszont nagy bajban vagyunk mindketten, amiből még nem tudjuk hogyan másszunk ki. Több, mint fél éve kezdődött el köztünk valami, amiből még most sem tudtunk kiszállni, hogy az öcséd menyasszonya vagyok. Eleinte titkoltuk, mert nem akartuk, hogy a két család haragba legyenek egymással emiatt, most pedig azért kell titokban tartanunk, mert fél éve az anyám házasságba kényszerített az öcséddel, mondván, hogy csak így menthetem meg magunkat a rengeteg adósságtól, amit az apám halála után Ő gyűjtött fel. A viszonyunkat abba akartuk hagyni, az lett volna a leghelyesebb, mégsem tudtuk. Már egy ideje átköltöztünk hozzátok az anyámmal, te pedig egyre nehezebben viseled el azt, ahogyan az öcséd érint, egyre nagyobb köztetek a feszültség is, néha ok nélkül kötsz bele, és egyre ritkábban jársz haza is. Vajon meddig fogja így bírni a kapcsolatunk?

Semmi mást nem szeretnék megszabni, a lényeg ennyi lenne, de nyitott vagyok bármilyen más ötletre is. A pb-t szeretném, ha maradna, mert egyszerűen imádom Ninát és Iant együtt *_* Ha megérkeztél dobj meg egy pm-mel, éééés... nagyon várlaak *_* :)  

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Tűz és víz
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal