Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Várunk rád!
Csatlakozz hozzánk FB-n!
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Washington Willow

Madison Davis

Nora Mcneel

Josh Williams

Tamara Malone

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Carlos Acosta

Yesterday at 7:15 pm

Derek Thredson

Yesterday at 9:28 am

Carlos Acosta

Szomb. Jún. 16, 2018 10:50 pm

Meadow Ryder

Szomb. Jún. 16, 2018 8:51 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 5:18 pm

Han Xiaowen

Szomb. Jún. 16, 2018 4:29 pm

Lynx W. Seo

Szomb. Jún. 16, 2018 1:10 pm

Lirina Henscott

Szomb. Jún. 16, 2018 10:33 am

Olivia Reed

Csüt. Jún. 14, 2018 10:16 pm

Eleonora Merritt

Csüt. Jún. 14, 2018 9:46 pm

Lily Mcneel

Csüt. Jún. 14, 2018 5:52 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 3:20 pm

Emmett Ryder

Csüt. Jún. 14, 2018 2:43 pm

Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Aiden Cross, Dan Hiroya, Derek Thredson, Jax Ainsworth, Lirina Henscott, Rosie Bale

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.

Share | 

Matty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. May. 14.

❖ age :
22

❖ occupation :
diák

Városlakó

TémanyitásTárgy: Matty   Pént. Május 25, 2018 3:03 pm

Matthieu ....
Becenév:Matty
Kor: 17-18
Csoport: criminals
Play by: Dylan Sprayberry (alkudható)
Szexualitás: szabadon választott
Ki várja?: Én biztosan

Hat évvel ezelőtt szöktem ki Párizsba. Akkor még csak 16 éves voltam és tipikusan az a srác voltam, akit az iskolában lökdöstek, kukába dobtak meg hasonlók. Nem tehettem arról, hogy alacsony, vékony és gyenge voltam. Nem is tudom, hogy hogyan mertem elszökni Franciaországba.
Sajnos rossz környékre tévedtem. Párizs nyomornegyedébe, ahol már az első este megvertek és kiraboltak. Az volt a szerencsém, hogy egy prostituált nő befogadott. Te is ezen a környéken laktál. Szinte hetente megvertek engem, de nem csak én jártam így. Téged is rendszeresen elkaptak az utca menőgyerekei. Ez volt a közös pont bennünk. Négy év van köztünk, de egy időben még is sokat lógtunk együtt. Egy nap meguntam az áldozat szerepet. Elhatároztam, hogy elkezdek edzeni és nem fogom hagyni magam. Ilyenkor mindenki azt várná, hogy az történik, mint a filmekbe. Este lementem, rám támadtak és én egy nagyot behúztam a "vezérüknek". De ezután nem lettem én az utca királya, hanem a haverjai még jobban elvertek. Kellett egy kis idő, amíg tényleg sikerült megerősödnöm és feljebb másznom a ranglétrán. A nagy pillanat az volt, mikor sétáltam az utcán és megláttam, hogy megint téged akarnak összeverni. Odamentem, hogy megvédjelek és akkor először sikerült elintéznem a támadókat. Attól a naptól kezdve felnézel rám. Én vagyok a példaképed, olyanná akarsz válni, mint én. Segítettem neked ebben. Megtanítottalak, hogy hogyan védd meg magad. Olyan voltál nekem, mintha az öcsém lettél volna. Ez azért alakulhatott ki, mert a húgom az apámmal maradt, rengeteg kilométerre tőlem. Sajnos nem csak az önvédelemre tanítottalak meg, hanem berántottalak magammal az illegális dolgokba is, amit a nevelőanyám kényszerített rám. Te azt hitted, hogy rossz fiú vagyok és azért csinálom, de nem. Én nem akartam azt csinálni.
Nem örültél annak, hogy annyi év után haza akartam menni, de elfogadtad. Már egy ideje átvetted tőlem a bizniszt, aminek én nem örültem, de annyira akartad, hogy nem tudtalak lebeszélni róla. Hazajöttem és azóta nem beszéltünk. De most még is ismét felbukkansz. Az ajtómon kopogtatsz és azt akarod, hogy fogadjalak be pár napra. Nem mondod el az igazat, hogy miért jöttél el onnan. Lehet, hogy lebuktál és köröznek, vagy valami rossz fát tettél a tűzre és rád szállt a francia alvilág.

// Már nagyon várlak  juj , nagyon fontos lenne Dony életében Matty. Igazából bármi alakítható, változtatható. A lényeg, hogy érkezz meg hamar és dobj egy pm-et ha itt vagy.  úúú

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Matty
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal