Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Caiden Anderson, Derek Thredson, Emmett Ryder, Jude Anderson, Landon Willow, Maya Reed, Meadow Ryder, Milana di Creddo, N. Allison Haden

A legtöbb felhasználó (36 fő) Szer. Május 02, 2018 9:46 pm-kor volt itt.
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Madison Davis

Washington Willow

Josh Williams

Tamara Malone

Christopher Nam

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Landon Willow

Today at 3:03 pm

Jax Ainsworth

Today at 9:58 am

Jax Ainsworth

Yesterday at 2:58 pm

Maya Reed

Yesterday at 2:10 pm

Dorian W. Hamill

Kedd Május 22, 2018 12:48 pm

Milana di Creddo

Hétf. Május 21, 2018 1:09 am

Connor Swanson

Vas. Május 20, 2018 2:46 pm

Atlas Merritt

Szer. Május 16, 2018 4:44 pm

Ava Cole

Kedd Május 15, 2018 9:29 pm

Camilla Lockers

Hétf. Május 14, 2018 6:40 pm

Tamara Malone

Szomb. Május 12, 2018 8:48 pm

Derek Thredson

Szomb. Május 12, 2018 2:29 pm

Share | 

Liv & Con - Első randi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. May. 15.

❖ age :
33

❖ residence :
Chicago

❖ occupation :
Katona

❖ humor :
Van bőven

Katona

TémanyitásTárgy: Liv & Con - Első randi   Szer. Május 16, 2018 10:27 pm

Még a reptéren felhívtam Oliviát és beszéltünk pár szót. Tényleg nem volt valami hosszas beszélgetés, mert én is elszámoltam magamat és a gépemre elkezdődött a beszállás. Mégis sikerült lebeszélnünk egy vacsorát, ráadásul nála. Tudom a címét, mert még korábban megemlítette, így nem lesz gond az odatalálással. Amint a gépem leszállt, és hazaértem, első dolgom volt beesni az ágyamba és már azonnal húztam is a lóbőrt. Körülbelül 10 órát aludtam.
A napom többi része pedig javarészt azzal telt, hogy elmentem az edzőterembe néhány órára edzeni, a kocsimat lemostam és hazaérve pedig magamat is kicsit rendbe tettem. Kicsit szakállasabb lettem, mióta nem látott – tehát körülbelül két hete -, de úgy gondoltam, hogy ez most maradhat. Rendre sem nagyon kellett igazítanom, nem volt azért olyan vészesen hosszú. Ahogy még húgomnak is említettem, tényleg nem volt sok időm, ha ki akartam még mellette aludni magam. De nem baj, szerencsére Olivia sem utasított vissza, ráadásul éppen magához hívott meg vacsorára, pedig felajánlottam, hogy elviszem valahova. Utána pedig ő is megemlítette ezt a lehetőséget, én pedig rábólintottam.
Este fél 8. Oké. Mit vegyek fel? Nem akarok egy szál hétköznapi ruhában átmenni, viszont a szmokingot is túlzásnak tartom. Kiveszek végül egy fekete nadrágot és sötétkék inget, aztán úgy lépek ki a kocsimhoz. Az egyik kezemben tartott bor viszont rávilágít arra, hogy nem éppen a legjobb ötlet autóval menni, ha nem akarom ott hagyni. Többet pedig nem képzelek bele, hogy meghív még arra is, hogy maradjak. Bár az együttalvás az működik, annyi már biztos. Körülbelül három kilométerre lakik tőlem, ha átlagos tempómban is megyek, odaérek a megbeszélt időpontra. Így hát végül gyalog indulok meg.
Nem hazudok, kicsit izgulok. Körülbelül másfél éve randiztam utoljára – tudom, sokkoló -, és Olivia pedig nagyon tetszik. És ez a vonzalom kölcsönös is, ahogy azt sikerült megtapasztalnom a találkáink alatt. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy fog ez az este alakulni. Amint megérkezek a címre, megnyomom a csengőt, ha találok, ellenkező esetben pedig kopogok. 8 óra múlt 4 perccel. Kicsit késtem, de remélhetőleg ez még belefér. Aztán pedig várok. Várom az ajtónyitást.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

❖ :

❖ user since :
2018. Feb. 28.

❖ age :
26

❖ residence :
Chicago

❖ occupation :
Ügyvéd

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Liv & Con - Első randi   Szomb. Május 19, 2018 10:49 pm

Connor & Olivia

"Nekem minden porcikám, veled egy ritmusra jár!"

Ha őszinte akarok lenni akkor igazán meglepődtem, hogy Connor felhívott. Nem azért mert nem érdemelném meg, hogy egy férfi felhívjon egy kósza éjszaka után, csupán szokatlanul sokat várt. Végül elmesélte mire fel ez a két hét várakozás. Ami így belegondolva nem is volt akkora nagy dolog. De be kell valljam amikor megláttam a nevét a kijelzőn felvillanni egy pillanat alatt kelltek életre a gyomromban azok a nyavajás pillangók. Így amikor felvetette, hogy elmehetnénk valahová kettesben, egyből az jutott eszembe, hogy meghívom vacsorázni.
Alapjáraton imádok főzni és elvileg tehetségem is van hozzá, csak időm nincs megvalósítani egy-egy ötletemet. Az én munkám nem éppen az a fajta amit mással könnyű összeegyeztetni. Szinte sosincs szabadidőm, de ennek ellenére mégis azt érzem, hogy egész jól lavírozom a munka és a magánéletem terén is. De majd meglátjuk, hogy tényleg így van e, ha esetleg több lesz ebből a Connor ügyből mint egy-egy kósza randi.
Minden esetre a mai napomat sikerült úgy intéznem, hogy előbb eljöhessek a munkából és senki ne zavarjon utána.
Hazafelé beugrottam bevásárolni és végül neki álltam a vacsinak. Tulajdonképpen fogalmam sincs arról mi a kedvenc étele, de úgy gondoltam, talán egy Brownie-val nem lövök mellé desszertnek, így azzal kezdtem. Aztán jöhetett az egyik specialitásom a Fehérboros kacsasült, vegyes körettel. Ez egy olyan étel amit álmomból felébresztve is bármikor eltudok készíteni. Ergó nem tartott sokáig összeállítani. Utána pedig maradt elég időm arra, hogy megterítsek és magamat is rendbe szedjem. Nem terveztem, hogy nagyon kiöltözöm, de azért szabadidő nadrágban sem akartam őt várni. Ennek ellenére mégis egy hangyányit túlzásba estem a padlizsán színű rövid csipke ruhával, a magassarkúval aminek a sarkai úgy kopogtak a kemény fapadlón, mint ha csak egy harkály munkálkodna nálam.
Már majdnem mindennel kész voltam amikor meghallottam a kapucsengőt. Soha életemben nem voltam még bezsongva amiatt, hogy egy jóképű pasit beengedjek az intim szférámba, de Connor egészen más tészta.
- Máris nyitom. - szólaltam meg kedvesen miközben megnyomtam a nyitó gombot.
Még egy picurka végső igazítás, mielőtt ideér és akkor kalandra fel. Remegett kezem,lábam ami tőlem igazán szokatlan reakció. Már most látom, hogy ebbe bele fogok őrülni. Egyszerre imádom és utálom azért, hogy ilyen érzéseket vált ki belőlem és még csak nem is tudom, mennyire komolyan akarjuk ezt csinálni.
Nem telt el 2 perc mire felért a lakásomhoz, de ez alatt rádöbbentem arra a kézenfekvő dologra amit a vak is észrevett volna már. Egy bolond tinilány módjára menthetetlenül belezúgtam Connorba.
- Úgy örülök, hogy végre itt vagy. - mosolyogtam rá boldogan.

Zene: juj || × || Megjegyzés: szerelem

❖ :

❖ user since :
2018. May. 15.

❖ age :
33

❖ residence :
Chicago

❖ occupation :
Katona

❖ humor :
Van bőven

Katona

TémanyitásTárgy: Re: Liv & Con - Első randi   Vas. Május 20, 2018 2:46 pm

Túlzottan sokat nem beszéltem még a munkámról Oliviának. Egy-két alapvető dolgot elmondtam, hogy katona vagyok és miután néhány hét után felhívtam, azt is közöltem vele, hogy kiképzésen voltam. Vagyis úgy értve, hogy én is benne voltam a csapatban, aki kiképezte a fiatalokat, felmérte tudásukat. Úgy éreztem, hogy majd rátérhetünk erre később is, már személyesen. Persze vannak dolgok, amiket nem mondhatok el, részleteibe pedig főként nem mehetek. Ilyen például, hogy a CIA-nél is dolgozom egyrészt, és hogy miként találtak rám.
Őszintén szólva nem tudom még, hogy mit várok az estétől. Annyi viszont biztos, hogy meg akarok tenni mindent azért, hogy egy kellemes időtöltésben legyen része mindkettőnknek. A többiről pedig ráérünk utána beszélni. Rég randiztam már, de annyival tisztában vagyok, hogy nem kell túlzottan izgulnom miatta – mégis egy kicsit ezt teszem -, hiszen csak magamat kell adnom. Eddig Oliviánál ez bevált, szóval nem is tervezek mást tenni.
Mosolyát viszonozom, ahogy lopva ruhájára pillantok. – Én is örülök neki. Gyönyörűen nézel ki, ha szabad megjegyeznem – jegyzem meg neki bókként, teljesen őszinte hangnemben. Így belegondolva vehettem volna fel én is egy ennél csak kicsivel elegánsabb inget, de remélhetőleg még így sem fog semmi panasza lenni.
- Nem igazán tudtam, mit hozzak, de remélhetőleg jó lesz – majd pedig átnyújtom neki az eddig kezemben tartogatott vörösbort. Nyilván nem a legolcsóbbat vettem, amit találtam, de nem is a legdrágábbat. Bár inkább az utóbbi felé hajlik, de sajnálatos módon nem vagyok milliomos. Nem azért hoztam, hogy most azonnal igyuk meg, akár félre is lehet rakni és ha lesz még második, harmadik, vagy sokadik, akkor ráérünk megbontani. De ezt a részletet már teljes mértékben rábízom.
Ha időközben beljebb invitál, úgy eleget is teszek ennek, kicsit nézve körbe csak a helyen. Elég otthonos, annyit már most le tudok szűrni magamnak. Az illatok miatt pedig egyre inkább megnő az étvágyam. – Szép a lakásod. És az illatok is nagyon jók, alig várom már a vacsoránkat! – fordulok vissza felé, majd pedig követem őt, ha valamerre elindulna. – És még egyszer bocsánatot akarok kérni amiatt, hogy nem hívtalak ez alatt a néhány hét alatt. Szándékomban állt mindvégig, de ahogy mondtam is, nem volt sok időm, mikor pedig mégis, akkor pedig erőm – már eddig is vagy kétszer kértem tőle elnézést a telefonban, de személyesen is el akartam mondani neki.
- Remélhetőleg azért neked is eltelt gyorsan ez a két hét – kijelentem és kérdezem is tőle ezt egyszerre, még mindig mosollyal az arcomon. Örülök, hogy végre láthatom, annak pedig nem kevésbé, hogy látszólag ő is hasonló érzéseket táplál irányomba. A kezdeti izgulásomnak így már aligha van bármi nyoma is.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Liv & Con - Első randi   

Liv & Con - Első randi
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal