Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Caiden Anderson, Derek Thredson, Emmett Ryder, Jude Anderson, Landon Willow, Maya Reed, Meadow Ryder, Milana di Creddo, N. Allison Haden

A legtöbb felhasználó (36 fő) Szer. Május 02, 2018 9:46 pm-kor volt itt.
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Madison Davis

Washington Willow

Josh Williams

Tamara Malone

Christopher Nam

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Landon Willow

Today at 3:03 pm

Jax Ainsworth

Today at 9:58 am

Jax Ainsworth

Yesterday at 2:58 pm

Maya Reed

Yesterday at 2:10 pm

Dorian W. Hamill

Kedd Május 22, 2018 12:48 pm

Milana di Creddo

Hétf. Május 21, 2018 1:09 am

Connor Swanson

Vas. Május 20, 2018 2:46 pm

Atlas Merritt

Szer. Május 16, 2018 4:44 pm

Ava Cole

Kedd Május 15, 2018 9:29 pm

Camilla Lockers

Hétf. Május 14, 2018 6:40 pm

Tamara Malone

Szomb. Május 12, 2018 8:48 pm

Derek Thredson

Szomb. Május 12, 2018 2:29 pm

Share | 

A plexi sisak gazdája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. May. 14.

❖ age :
26

Orvos

TémanyitásTárgy: A plexi sisak gazdája   Kedd Május 15, 2018 9:29 pm

Szabadon választható név
Becenév:-
Kor:35-38
Csoport:Firefighters
Play by:Majd egyeztetünk róla
Szexualitás:Hetero
Ki várja?:Ava Cole

Tíz évvel ezelőtt, akkor még kezdő tűzoltóként vettél részt egy bevetésen, amikor lakástűzhöz riasztottak Chicago egyik munkások lakta negyedébe.Mire a helyszínre értetek, szinte az egész két szintes épület lángokban állt. A parancs úgy szólt, hogy a tüzet lokalizálni kell, hogy ne terjedjen át a szomszédos épületekre, és bár volt információ róla, hogy az épületben még tartózkodhat esetleges túlélő, a parancsnokod úgy rendelkezett, hogy a helyzet veszélyessége okán, nem engedi be az embereit.Te azonban úgy határoztál, hogy ha van bent valaki, és szemernyi esélye is van annak, hogy életben maradhat, akkor kihozod onnan, szembe szegülve ezzel a felettesed utasításának. Én ennek köszönhetem az életemet. Mire bejutottál értem, már eszméletlen voltam a füsttől és a forróság elég komoly égési sérüléseket okozott a testemen.Egy tizenöt éves gyerek voltam még, aki előtt ott volt az élet, akinek tervei és vágyai voltak, álmai amiket meg akar valósítani.
Mai napig álmodom arról a közel húsz percről, amíg kijutottunk, és bennem maradandó nyomot hagyott az amit tettél.
A munkádat végezted, mégis egy komoly fegyelmit kaptál a parancs megtagadásáért, de téged nem érdekelt, hiszen én, még ha a testem nagy részén komoly és maradandó égési sérüléseket is szenvedtem, életben maradtam, köszönhetően neked.
Hosszú és fájdalmas gyógyulási folyamat állt előttem, melynek még magam sem láttam a végét, ahogyan azt sem tudtam hogyan fog végződni...vajon lesz esélyem teljes életet élni? Eleinte sokat jártál be hozzám a kórházba. Nem tudom mi hozott be, de számomra örömet okoztál. Vajon tudod, hogy még mindig őrzöm azt a kis sárkány figurát amit kaptam tőled? Azt mondtad, hogy a sárkányok képesek tüzet fújni, és azért adod, hogy minél hamarabb túllegyek ezen az egészen, hogy ne féljek a tűztől. De ez nem volt ilyen egyszerű.
Aztán egy idő után elmaradtál.Nekem pedig hiányoztál, de valahogyan soha nem vettem azóta a bátorságot, hogy köszönetet mondjak...vagy egyszerűen csak felkeresselek és elmondjam, hogy az a kicsi lány azóta felnőtt, és éppen úgy embereken segít, ahogyan te is segítettél rajta egykor.
Nem tudhattam, hogy időközben elvetted azt a lányt, aki a menyasszonyod volt, hogy két év után már romokban hevert a házasságotok, miután a feleséged lefeküdt a bátyáddal.Éppen válófélben vagy, és egy barátod lakásán húzod meg magad. Hogy mennyire szerettél volna gyerekeket, hogy egy normális és boldog életre vágytál, és helyette ezt az egész káoszt kaptad.
Én sosem voltam képes tökéletesen felépülni. Mai napig vannak rémálmaim, melyek közül időnként az ad feloldozást, hogy ott vagy. Fejeden a plexi sisak és azt mondod, nem lesz semmi baj.Bár a munkám tökéletesen kielégítő, azóta sem vagyok képes normális kapcsolatokat kialakítani. A gátlások, és a félelem gúzsba köt. Szégyellem a testemet beborító hegeket.
Aztán egy napon egy beteget hoznak be a sürgősségire, egy autópálya balesetben égési sérüléseket szenvedett férfit. A mentősökkel jön két tűzoltó is. Én pedig, amikor meghallom a neved, görcsbe rándul a gyomrom. Még maradnod kell, papírokat kitölteni, adminisztrációt intézni, és én azon kapom magam, hogy a hivatalos dolgok mellett mást is mondanék neked. Bár...talán nem is emlékszel már arra a tizenöt éves lányra, akinek egy lila, Spyro nevű sárkányt ajándékoztál.
/Nagyon várom az úriembert. Az előtörténetem regisztráció után elérhető. Életkor és csoport fix, illetve az életkoron belül hagytam egy kis mozgásteret. PB ügyben vannak elképzeléseim, de szívesen fogadok ötleteket is. Nyilván idővel szeretnék többet közöttük, hiszen szerintem nagyon érdekes lehet egy gátlásokkal teli, testén égési nyomokkal élő jó tíz évvel fiatalabb lány, és magánéletében kissé megbicsaklott tűzoltó kapcsolata.Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha megtetszett a hirdetésem, akkor regisztrálj be, és küldj nekem üzenetet. szivecske /

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A plexi sisak gazdája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal