Aller en haut Aller en bas
HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:

Csacsogjatok csak
kis fecsegő poszáták!
Kik vannak itt?
Te is köztünk jársz?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Caiden Anderson, Derek Thredson, Emmett Ryder, Jude Anderson, Landon Willow, Maya Reed, Meadow Ryder, Milana di Creddo, N. Allison Haden

A legtöbb felhasználó (36 fő) Szer. Május 02, 2018 9:46 pm-kor volt itt.
Nagydumások
csacsogjatok csak!
Emmett Ryder

Maya Reed

Olivia Reed

Kim Tae Oh

Derek Thredson

Madison Davis

Washington Willow

Josh Williams

Tamara Malone

Christopher Nam

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Landon Willow

Today at 3:03 pm

Jax Ainsworth

Today at 9:58 am

Jax Ainsworth

Yesterday at 2:58 pm

Maya Reed

Yesterday at 2:10 pm

Dorian W. Hamill

Kedd Május 22, 2018 12:48 pm

Milana di Creddo

Hétf. Május 21, 2018 1:09 am

Connor Swanson

Vas. Május 20, 2018 2:46 pm

Atlas Merritt

Szer. Május 16, 2018 4:44 pm

Ava Cole

Kedd Május 15, 2018 9:29 pm

Camilla Lockers

Hétf. Május 14, 2018 6:40 pm

Tamara Malone

Szomb. Május 12, 2018 8:48 pm

Derek Thredson

Szomb. Május 12, 2018 2:29 pm

Share | 

my secret lover

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. Apr. 30.

❖ age :
24

❖ residence :
Chicago

❖ occupation :
future doctor

❖ humor :
black

Rezidens

TémanyitásTárgy: my secret lover   Hétf. Május 14, 2018 6:40 pm

Újra megalkotható karakter  :)  

Szépséges neved
Becenév: majd biztos kitalálsz valami jót
Kor: 24-26
Csoport: amit szeretnél
Play by: Dylan O'Brien
Szexualitás: hetero
Ki várja?: Én  *.*  (de biztos Tony is örülne - szeretjük a TW-t  *-* )

Mindketten mélységesen elítéljük a Tindert, legalábbis nyilvánosan mindenképp. Az pedig már senkire se tartozik, hogy valójában mi is ott ismerkedtünk meg. Már ha ismerkedésnek lehet azt nevezni, hiszen tulajdonképpen alig tudunk egymásról valamit. De akkor nem is volt szükségünk több információra, elegendő volt annyi, hogy szimpatizáltunk egymással annyira, hogy végül együtt töltsünk egy éjszakát. És ennyi is lett volna, csak egy éjszaka, nem több.
Aztán a testvéredről kiderült, hogy gyógyíthatatlan betegségben szenved, s mivel ő kórházba került, te is napi látogató lettél ott, ahol én épp a rezidens éveimet töltöm. Az első összetalálkozásunk inkább volt kínos, mint kellemes, de valahogy túllendültünk rajta mindketten. Még szerencse, hogy volt ott rajtunk kívül még egy orvos, na meg a családod, így kettőnknek nem is kellett szót váltania.
A következő nap már céltudatosan megkerestél, de a tervezett beszélgetésből ismét egy "pásztorórát" kanyarítottunk a gyógyszerraktárban. Nem volt éppen meghitt, se romantikus, mégis azóta hány ilyen alkalmunk lehetett? Hét-nyolc? Vagy inkább tizennyolc?
Pedig esküszöm, hogy én nem ez a fajta lány vagyok. Mondjuk, nem is fekszem össze fűvel-fával, csak veled, persze mindezt a lehető legnagyobb titokban. Neked ott a beteg testvéred, nekem nem fér bele az időmbe egy párkapcsolat, így belementem ebbe a fura "barátság extrákkal" kapcsolatba.
Ami eddig teljesen működött is, csakhogy legutóbb megmakacsoltad magad... Többre vágysz, többet szeretnél kettőnktől, de én félek bármi komolyba belevágni. Egyszer már elég szépen pofára ejtettek, nem akarom, hogy újra megtörténjen. Te pedig, ha akarnád, milliónyi darabkára tudnád szaggatni a szívemet, ezzel már most tisztában vagyok.
Miért nem volt jó, ami eddig volt? Miért akarsz többet?

(Nem szaporítom tovább a szót, írj, ha megérkeztél, aztán amit kell, azt megbeszéljük pm-ben. Nagyon várlak!  *.*
Egyszer már megalkották, de pár napja leadásra került, úgyhogy ha Aaron Hopkins név mellett foglaltnak látod a PB-t, akkor ne ijedj meg, gyere nyugodtan, szabad a pálya. *.* )

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

my secret lover
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal