HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
For every mother, every child, every brother
● Who's caught in the crossfire, who's caught in the crossfire ●
Welcome
Kedves Idegen, engedd, hogy bemutassam neked az oldalunkat. Szeles városunk ugyan olyan város, mint a többi. De különleges, hiszen te is az utcánkra léphetsz! Köztünk lehetsz, mint rendőr, doktor. De ha bűnt akarsz, elkövetni abban sem tudunk meggátolni, hiszen bűnözők mindig voltak és lesznek is! De ne feledd, nem mindegyik rossz fiú jár szakadt farmerban és bőrkabátban. Hiszen a politikusok, akik azért vannak köztünk, hogy városunk továbbá viruljon, lepaktálnak a gonosszal. Ugye mennyi kérdés vetül fel benned? Ne csigázd magad, gyere és emeld fel a várost vagy próbáld romba dönteni. Rajtad áll, színezd velünk tovább a városunk történetét. Csatlakozz! Várunk mindenkit óriási nagy örömmel.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arcotváltok
Név:

Jelszó:

Csicsergö
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Márc. 15, 2018 8:05 pm-kor volt itt.
Latest topics
Riley Meyers
Today at 12:32 pm

Cha Soo Ah
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:59 pm

Rashida Jones
Kedd Ápr. 17, 2018 4:02 pm

Hailey Scott
Hétf. Ápr. 16, 2018 12:03 pm

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 11:55 am

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 9:47 am

Irina Yevtushenko
Vas. Ápr. 15, 2018 8:29 pm

Victoria Kane
Vas. Ápr. 15, 2018 2:40 pm

Laura Fedorov
Vas. Ápr. 08, 2018 3:03 pm

Aurelia Lilliane Gray
Pént. Ápr. 06, 2018 9:58 pm

Aiden Lee
Hétf. Ápr. 02, 2018 8:11 pm

Brandon Maxwell
Szomb. Márc. 31, 2018 2:07 pm

Adelaide Burton
Szomb. Márc. 31, 2018 1:54 pm

Emmet Ryder
Szomb. Márc. 31, 2018 10:53 am

Elizabeth Hopkins
Szomb. Márc. 31, 2018 10:22 am

Share | 

az elfeledett vőlegény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ user since :
2018. Apr. 15.

❖ age :
26

❖ residence :
Chicago

❖ occupation :
lakberendező

❖ humor :
feledésbe merült

Betegek

TémanyitásTárgy: az elfeledett vőlegény   Vas. Ápr. 15, 2018 2:40 pm

elfeledett vőlegény
Becenév: majd a választott nevedből kialakul
Kor: 27 és 35 között
Csoport: városlakó vagy elit
Play by: Jason Momoa (vagy Charlie Hunnam vagy Joseph Morgan)
Szexualitás: heteroszexuális
Ki várja?: ééééén  juj

Egy hónappal az esküvőnk előtt autó balesetet szenvedtünk, minek következtében részleges amnéziát diagnosztizáltak nálam. Életem utóbbi néhány évére nem emlékszem, így nemcsak a közös életünk, az eljegyzésünk, de még a megismerkedésünk is a feledés homályába került a részemről. Te azóta is minden áldott nap azért küzdesz, hogy visszanyerjem az emlékeimet, de eddig még sajnos semmi sem vezetett sikerre. A lelkesedésed viszont nem hagyott alább, bár talán ez nem is meglepő, hisz akik ismernek, ők többnyire a kitartásod miatt néznek fel rád. A külsőd néha elrettenti az embereket, de nekem már sikerült kitapasztalnom, hogy a morcosságod mögött bizony érző szív lapul. Láttam a közös képeinket, a videó felvételeket, így tudom, hogy mennyire szerettelek és milyen boldog voltam melletted. De bármennyire is szeretném, nem emlékszem kettőnkre. Te azt mondod ne sürgessem magam, de közben látom a szemedben a fájdalmat, amit akaratlanul is, de én okozok neked. Hiszen hiányzik neked a régi énem. Az a nő, akinek csillogtak a szemei, mikor meglátott téged, aki kacérkodott veled, akivel életedben először közös jövőt el tudtál képzelni. Hiszem, hogy az a nő még valahol itt él bennem, de félek, hogy mindketten beleőrülünk majd a várakozásba, hogy visszatérjen. Mert mi van akkor, ha ez sohasem történik meg?

Valamiért építési vállalkozónak vagy befektetőnek képzeltem el őt, de ha ez neked nem tetszik, akkor alakítsd kedvedre a foglalkozását. Azt még nem találtam ki, mit szeretnék kihozni belőlük, arra gondoltam, hogy majd a játéktéren eldőlnek a dolgok. De ha szeretnéd, meg is beszélhetjük előre, hogy merre tartsanak. Wink
Válassz magadnak nevet szabadon, ha pedig megérkeztél, akkor feltétlenül üzenj, hogy örömködhessek pár sort! (És majd olvasd el az előtörténetem, mert az is rád épül.) *.* Ha tetszik a plot, de kifogásod van a pb-vel és lenne jobb ajánlatod, akkor várom az ötleteid, csak gyere gyorsan, mert kellesz az életembe!  *.*

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

az elfeledett vőlegény
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fusino Suneku
» Hiyama Takeo
» V. Elfeledett Isten [IC, vérfarkasok számára]
» Aslius (Eredeti Őrzők)
» Anatole legénylakása