HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
For every mother, every child, every brother
● Who's caught in the crossfire, who's caught in the crossfire ●
Welcome
Kedves Idegen, engedd, hogy bemutassam neked az oldalunkat. Szeles városunk ugyan olyan város, mint a többi. De különleges, hiszen te is az utcánkra léphetsz! Köztünk lehetsz, mint rendőr, doktor. De ha bűnt akarsz, elkövetni abban sem tudunk meggátolni, hiszen bűnözők mindig voltak és lesznek is! De ne feledd, nem mindegyik rossz fiú jár szakadt farmerban és bőrkabátban. Hiszen a politikusok, akik azért vannak köztünk, hogy városunk továbbá viruljon, lepaktálnak a gonosszal. Ugye mennyi kérdés vetül fel benned? Ne csigázd magad, gyere és emeld fel a várost vagy próbáld romba dönteni. Rajtad áll, színezd velünk tovább a városunk történetét. Csatlakozz! Várunk mindenkit óriási nagy örömmel.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arcotváltok
Név:

Jelszó:

Csicsergö
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Márc. 15, 2018 8:05 pm-kor volt itt.
Latest topics
Riley Meyers
Today at 12:32 pm

Cha Soo Ah
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:59 pm

Rashida Jones
Kedd Ápr. 17, 2018 4:02 pm

Hailey Scott
Hétf. Ápr. 16, 2018 12:03 pm

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 11:55 am

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 9:47 am

Irina Yevtushenko
Vas. Ápr. 15, 2018 8:29 pm

Victoria Kane
Vas. Ápr. 15, 2018 2:40 pm

Laura Fedorov
Vas. Ápr. 08, 2018 3:03 pm

Aurelia Lilliane Gray
Pént. Ápr. 06, 2018 9:58 pm

Aiden Lee
Hétf. Ápr. 02, 2018 8:11 pm

Brandon Maxwell
Szomb. Márc. 31, 2018 2:07 pm

Adelaide Burton
Szomb. Márc. 31, 2018 1:54 pm

Emmet Ryder
Szomb. Márc. 31, 2018 10:53 am

Elizabeth Hopkins
Szomb. Márc. 31, 2018 10:22 am

Share | 

Aurelia Lilliane Gray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. Apr. 06.

❖ age :
25

❖ residence :
Chicago

❖ occupation :
rezidens

TémanyitásTárgy: Aurelia Lilliane Gray   Pént. Ápr. 06, 2018 9:58 pm

Aurelia Lilliane Gray
Becenév: Lia, Lily, Rella, Anne, Lili,
Kor: 25
Születési idő, hely: 1992. szeptember 22
Csoport: Med
Play by: Marina Laswick
Családi állapot: egyedül álló
Szexualitás: heteroszexuális

"Senki más nem lehet olyan jó vezérünk, mint az a hang, amely önmagunkban szól: csak oda kell figyelni."

William Gray apa: egy hatalmas üzletember. Európa szerte ismerik, a cége behálózta egész világot. Kiskorunkban még sokat foglalkozott velünk, de amióta a cége ilyen hatalmasra nőtt, lefoglalja annak vezetése. 3 éves voltam amikor elváltak anyával, de ugyanabba a városba élt ahol mi, így sokat láthattam, amíg le nem foglalta  a munka. Újranősült és két gyereke lett, én őket nem ismerem, amikor megszülettek apával már nem volt olyan fényes a kapcsolatunk.
Morgana Evans anya: A legdrágább édesanya aki csak létezik a világon. Mindent megkaptam tőle amit csak lehetett. Miután elváltak apával, eldöntötte, hogy egyedül fog felnevelni minket akármennyire is nehéz lesz ez neki. Éjt nappalá téve dolgozott azért, hogy nekünk meglegyen mindenünk. Apa gyerektartást fizetett aminek köszönhetően a legjobb iskolákba járhattunk. Anya támogatta ezt és mindent megtett azért, hogy be is tudjuk fejezni iskoláinkat. 5 éves voltam amikor újra férjhez ment és megszületett a kishúgom.
Matthew Evan Gray bátyus:Aki mindig aggódik miattam. Ő volt a férfi a családban amíg anya újra férjhez nem ment. Kiskorunkban még nagyon jó volt a kapcsolatunk egymással. Igazi jó testvérek voltunk, de aztán valami megváltozott. Állítólag rossz társaságba keveredtél, cigizni kezdtél és még kitudja miket csináltál. Sokszor azt sem tudtuk merre járkálsz mit csinálsz. Anya teljesen kiborult miattad. Gyűlölted a mostohaapánkat és a kishúgunkat sem kedvelted. Eltűntél jó pár évre. Aztán fogalmam sincs mi történt, hazajöttél mint dús gazdag ember, akinek sok pénze van. Azt, hogy mi a munkád nem árultad el. Még mindig nem tudjuk. Segítettél orvosira járni, amit nagyon köszönök.
Robert Ewans mostohaapám: anya új férje, gyakorlatilag az apám. Még kiskoromban házasodtak össze anyával. Nekem olyan, mintha csak az apám lenne és ő is  a gyerekeinek tartott minket mindvégig. Még most is bármiben segítségemre van és ha problémám van bátran fordulhatok hozzá.
Maisie Emelie Evans húgocskám: Anya új házasságból való húgocskám. 7 éves voltam amikor megszületett, én voltam az egyedüli testvér aki elfogadta őt. Matthew nem szerette. Kapcsolatunk nagyon jól kezdődött, voltak benne viharosabb és könnyedebb napok. Kiskorodban felnéztél rám és olyan akartál lenni mint én, de azt hiszem ez most már megváltozott. Most már te is a saját életedet éled, kevesebbszer ugyan de még mindig tartjuk a kapcsolatot egymással.

Két másik testvéremről gyakorlatilag nem tudok semmit, csupán annyit, hogy Gray családnevünk azonos.

Lia ●● 26●● 9 év●●

Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.
Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el. Ide jön az előtörténeted, ami lehet bármilyen módon megírva, a lényeg, hogy a 300 szót érje el.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Aurelia Lilliane Gray
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Peterson Gray