HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
For every mother, every child, every brother
● Who's caught in the crossfire, who's caught in the crossfire ●
Welcome
Kedves Idegen, engedd, hogy bemutassam neked az oldalunkat. Szeles városunk ugyan olyan város, mint a többi. De különleges, hiszen te is az utcánkra léphetsz! Köztünk lehetsz, mint rendőr, doktor. De ha bűnt akarsz, elkövetni abban sem tudunk meggátolni, hiszen bűnözők mindig voltak és lesznek is! De ne feledd, nem mindegyik rossz fiú jár szakadt farmerban és bőrkabátban. Hiszen a politikusok, akik azért vannak köztünk, hogy városunk továbbá viruljon, lepaktálnak a gonosszal. Ugye mennyi kérdés vetül fel benned? Ne csigázd magad, gyere és emeld fel a várost vagy próbáld romba dönteni. Rajtad áll, színezd velünk tovább a városunk történetét. Csatlakozz! Várunk mindenkit óriási nagy örömmel.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arcotváltok
Név:

Jelszó:

Csicsergö
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Márc. 15, 2018 8:05 pm-kor volt itt.
Latest topics
Riley Meyers
Today at 12:32 pm

Cha Soo Ah
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:59 pm

Rashida Jones
Kedd Ápr. 17, 2018 4:02 pm

Hailey Scott
Hétf. Ápr. 16, 2018 12:03 pm

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 11:55 am

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 9:47 am

Irina Yevtushenko
Vas. Ápr. 15, 2018 8:29 pm

Victoria Kane
Vas. Ápr. 15, 2018 2:40 pm

Laura Fedorov
Vas. Ápr. 08, 2018 3:03 pm

Aurelia Lilliane Gray
Pént. Ápr. 06, 2018 9:58 pm

Aiden Lee
Hétf. Ápr. 02, 2018 8:11 pm

Brandon Maxwell
Szomb. Márc. 31, 2018 2:07 pm

Adelaide Burton
Szomb. Márc. 31, 2018 1:54 pm

Emmet Ryder
Szomb. Márc. 31, 2018 10:53 am

Elizabeth Hopkins
Szomb. Márc. 31, 2018 10:22 am

Share | 

● SiStAa ●

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. Mar. 22.

❖ age :
34

❖ residence :
chicago

❖ occupation :
Michelin chef; she-devil ─ ruler of hell's kitchen

❖ humor :
black as my heart

Városlakók

TémanyitásTárgy: ● SiStAa ●   Szomb. Márc. 31, 2018 10:22 am

keresztnév nemHopkins
Becenév: ide
Kor: 35+
Csoport: criminals kizárva
Play by: Bryce Dallas Howard (?)
Szexualitás: heteroszexuális, szerintem
Ki várja?: ÉN! nyal

Te vagy a nővérem, de bármilyen hihetetlen is, soha nem találkoztunk, sőt, még csak nem is tudunk egymásról. Illetve... te már tudsz rólam.
Az édesapánk, Gregory, nem volt olyan makulátlan ember, mint, amilyennek azt mindenki gondolta: kettős életet élt, két családja volt, két nőt-, és két lányt szeretett; a miénk New Yorkban, a tietek pedig nem messze tőle, egy másik, nagyobb városban (New Jersey, Boston, stb.) élt. Az én anyám volt a felesége, de a tiédet is szerette. Egyik nő sem tudott a másikról, még csak nem is sejtették, hogy létezik a másik.
Majd' húsz évvel ezelőtt meghalt az apánk úgy, hogy a titkára soha nem derült fény. Egészen mostanáig. Pár évvel ezelőtt, amikor hazamentél a szülői házba, soha nem látott fotókra bukkantál; nem volt belőlük sok, csak pár darab, de az összesen ugyanaz a két nő szerepelt: az anyám, és én.
Nagyon megrázott a dolog, hiszen, az apádnak miért lenne fotója két vadidegenről? Miért őrizgette őket a halála napjáig? És, ami a legfontosabb: kik azok az emberek a képeken, és mi közük volt Gregoryhoz?
Először csak el akartad felejteni, és semmissé tenni a felfedezést, az anyádnak nem is szóltál róla, de egyszerűen... képtelen voltál csak úgy továbblépni, mintha mi sem történt volna. Ha mást nem is, a vörös hajunkat, és a makacsságunkat biztosan az apánktól örököltük.
Nyomoztál, és nyomoztattál a képeken szereplők után, míg végül, nem olyan régen (pár hónapja, vagy pár hete) fény derült a kilétükre: Madeline és Elizabeth Hopkins; az anyám és én. Gregory Hopkins felesége, és a másik, vérszerinti lánya.
Egy kis időbe telt, mire rávetted magadat, hogy felkeress engem, amiben talán az is közrejátszott, hogy tudomásodra jutott az is, hogy nem rég halt meg az anyám. Úgy gondolod, hogy szükségem van egy támaszra - rád, a nővéremre - ebben a nehéz időszakban, de nagyobbat nem is tévedhetnél. Nincs szükségem senkire sem.

// Elöljáróban ennyit írnék a hölgyről :3 A keresztneve szabadon választható, a vezetékneve szintén - annyi, hogy ne Hopkins legyen, mert, bár Gregory elismerte gyerekeként, az anyja vezetéknevét (vagy, igény szerint, a férjéét) használja a mai napig -, a kora adott, idősebbnek kell lennie valamivel, mint Liz. Nincs másik testvérük, mindketten egykék (voltak eddig bugyi ).
Azt a megalkotóra bízom, hogy van-e saját családja; férje, gyereke(i).
Mindenképpen egy nyitott és kedves nőt képzeltem el, Liz szöges ellentétét, már-már aranyból van a szíve. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehet eltökélt és makacs, még csak naivnak sem kell lennie, de szeretném, ha optimista, vidám természetű, derűs, barátságos nő lenne.
A csoportját-, illetve a munkáját illetően rugalmas vagyok, bűnöző, kérlek, ne legyen. Mondjuk, a szociális szférában, vagy az oktatásban tökre elképzelhetőnek tartom :)
Fent, pb-nek Bryce-ot adtam meg, mivel iszonyatosan hasonlítanak egymásra Jessicával juj De, ha nem szimpatikus valamiért, akkor lehet más is, megbeszéljük. Én még Amy Adams-et tudom elképzelni, esetleg Nicole Kidmant, de meggyőzhető vagyok másról is nyal Tudom, hogy 'nem menő' idősebb pb-vel, idősebb karaktert hozni, de ne tessék megijedni az érettebb korosztálytól *-*
A kapcsolatukról annyit, hogy Liz tutira nem fog repesni az örömtől, hogy van egy nővére, és eleinte biztosan nem fog kérni a testvére társaságából; szóval iszonyatosan zötyögős lesz a kapcsolatuk kezdete, de ez ne tántorítson el senkit sem, mert szeretném, ha idővel szorosabb-, igazi húg-nővér kapcsolatuk lenne. Tehát a jövendőbeli usernek türelmesnek kell lennie egy kicsit Lizzel - de biztosíthatom afelől, hogy én, mint másik user, vagy kereső, alig várom, hogy rendeződjön a kapcsolatuk nyal nyalifali

Kérés, kérdés, óhaj, sóhaj esetén várom a pm-ket, és brainstormingra fel; nagyon-nagyon várom Liz csodálatos, megismételhetetlen nővérét! *.*

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

● SiStAa ●
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal