HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
For every mother, every child, every brother
● Who's caught in the crossfire, who's caught in the crossfire ●
Welcome
Kedves Idegen, engedd, hogy bemutassam neked az oldalunkat. Szeles városunk ugyan olyan város, mint a többi. De különleges, hiszen te is az utcánkra léphetsz! Köztünk lehetsz, mint rendőr, doktor. De ha bűnt akarsz, elkövetni abban sem tudunk meggátolni, hiszen bűnözők mindig voltak és lesznek is! De ne feledd, nem mindegyik rossz fiú jár szakadt farmerban és bőrkabátban. Hiszen a politikusok, akik azért vannak köztünk, hogy városunk továbbá viruljon, lepaktálnak a gonosszal. Ugye mennyi kérdés vetül fel benned? Ne csigázd magad, gyere és emeld fel a várost vagy próbáld romba dönteni. Rajtad áll, színezd velünk tovább a városunk történetét. Csatlakozz! Várunk mindenkit óriási nagy örömmel.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arcotváltok
Név:

Jelszó:

Csicsergö
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Márc. 15, 2018 8:05 pm-kor volt itt.
Latest topics
Riley Meyers
Today at 12:32 pm

Cha Soo Ah
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:59 pm

Rashida Jones
Kedd Ápr. 17, 2018 4:02 pm

Hailey Scott
Hétf. Ápr. 16, 2018 12:03 pm

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 11:55 am

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 9:47 am

Irina Yevtushenko
Vas. Ápr. 15, 2018 8:29 pm

Victoria Kane
Vas. Ápr. 15, 2018 2:40 pm

Laura Fedorov
Vas. Ápr. 08, 2018 3:03 pm

Aurelia Lilliane Gray
Pént. Ápr. 06, 2018 9:58 pm

Aiden Lee
Hétf. Ápr. 02, 2018 8:11 pm

Brandon Maxwell
Szomb. Márc. 31, 2018 2:07 pm

Adelaide Burton
Szomb. Márc. 31, 2018 1:54 pm

Emmet Ryder
Szomb. Márc. 31, 2018 10:53 am

Elizabeth Hopkins
Szomb. Márc. 31, 2018 10:22 am

Share | 

Mike, my drug

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

❖ user since :
2018. Mar. 23.

Városlakók

TémanyitásTárgy: Mike, my drug   Csüt. Márc. 29, 2018 8:43 pm

Mike …
Becenév: -
Kor:35
Csoport: Elit/Városlakó
Play by: Patrick J. Adams
Szexualitás: hetero
Ki várja?: Én, Leo, Demetri, mindenki

Hát hol is kezdjem?
3 éve léptél be az életembe. Akkor még a klubban többször felfedezhető voltam, te pedig sokat járogattál el, mert a házasságod éppen válságba került. Hogy miért? Azt sosem mondtad, nem is kérdeztem, mert hogy őszinte legyek, nem érdekelt. Voltunk már fent és lent, utaztunk sokat, de leginkább az érzelemmentes, legyünk túl rajta és a következő alkalomig, ne is lássuk egymást dolgot preferáljuk.
A kettőnk dolga nem szerelem, s valószínű soha nem is lesz az. Ami engem egyáltalán nem zavar, te pedig kifejezetten élvezed, hogy habár otthon vár egy nő, aki minden erejével azon van, hogy boldoggá tegyen. Van a városban egy másik, aki meg is hozza számodra ezt a boldogságot minden kötöttség nélkül.
Tudom izgalmas lenne az, ha azt írnám, hogy emellett még hódítasz. De a helyzet az, hogy eme két nőstény éppen elég számodra, sőt néha még sok is. Ilyenkor inkább elutazol üzleti útra, ahol kipihened a nőstények okozta fáradalmakat.
Egy jogi cégnél dolgozol. Hogy partner vagy-e, fejes, esetleg csak bojtár, az a te dolgod. Ennyire nem szeretném megkötni az életed. Sőt, ha nem joggal szeretnél foglalkozni, azt sem bánom. Csak annyi kívánságom legyen, hogy ne legyél mezei ürge, legyen egy kicsinyke tekintélyed.
Jellemileg eléggé összetett vagy. Egyszerre vagy szerény és jó gyerek, miközben határozott és arrogáns. Ha valaki az utadba kerül, megkerülöd és megtalálod annak a módját, hogy eltakarítsd, de van emellett egy olyan éned is, ami ha bajba jutott embert, állatot lát, segítesz.
Gyereketek van nem is egy, s az asszon még bizony nagyon szeretne, de te annyira nem vagy oda az ötletért.

// Pb nem alkuképes, minden más igen. Nagyon várom az uraságot.
A jövőben nem hiszem, hogy a karakterek szerelmi szála erősödne, de ha meglepsz még ez is megeshet. Ha hozni akarod magaddal az asszonyt, azt sem bánom, csak ne térjünk el a viszonytól, fontos szerepet játszik a kari életében.
Megérkeztél, csak egy üzenet és a tied vagyok.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mike, my drug
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mike lakása