HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
For every mother, every child, every brother
● Who's caught in the crossfire, who's caught in the crossfire ●
Welcome
Kedves Idegen, engedd, hogy bemutassam neked az oldalunkat. Szeles városunk ugyan olyan város, mint a többi. De különleges, hiszen te is az utcánkra léphetsz! Köztünk lehetsz, mint rendőr, doktor. De ha bűnt akarsz, elkövetni abban sem tudunk meggátolni, hiszen bűnözők mindig voltak és lesznek is! De ne feledd, nem mindegyik rossz fiú jár szakadt farmerban és bőrkabátban. Hiszen a politikusok, akik azért vannak köztünk, hogy városunk továbbá viruljon, lepaktálnak a gonosszal. Ugye mennyi kérdés vetül fel benned? Ne csigázd magad, gyere és emeld fel a várost vagy próbáld romba dönteni. Rajtad áll, színezd velünk tovább a városunk történetét. Csatlakozz! Várunk mindenkit óriási nagy örömmel.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arcotváltok
Név:

Jelszó:

Csicsergö
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Márc. 15, 2018 8:05 pm-kor volt itt.
Latest topics
Riley Meyers
Today at 12:32 pm

Cha Soo Ah
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:59 pm

Rashida Jones
Kedd Ápr. 17, 2018 4:02 pm

Hailey Scott
Hétf. Ápr. 16, 2018 12:03 pm

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 11:55 am

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 9:47 am

Irina Yevtushenko
Vas. Ápr. 15, 2018 8:29 pm

Victoria Kane
Vas. Ápr. 15, 2018 2:40 pm

Laura Fedorov
Vas. Ápr. 08, 2018 3:03 pm

Aurelia Lilliane Gray
Pént. Ápr. 06, 2018 9:58 pm

Aiden Lee
Hétf. Ápr. 02, 2018 8:11 pm

Brandon Maxwell
Szomb. Márc. 31, 2018 2:07 pm

Adelaide Burton
Szomb. Márc. 31, 2018 1:54 pm

Emmet Ryder
Szomb. Márc. 31, 2018 10:53 am

Elizabeth Hopkins
Szomb. Márc. 31, 2018 10:22 am

Share | 

Dr. Jekyll and Mr. Hyde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ :

the bond between brother and sister lasts forever and ever.but, the bond between one consciousness and another consciousness, even more. Especially if these two are in a body.

❖ user since :
2018. Mar. 17.

❖ age :
25

❖ residence :
⇶ the original vampire lady

❖ occupation :
⇶ mad and dangerous

❖ humor :
⇶ bloody

Betegek

TémanyitásTárgy: Dr. Jekyll and Mr. Hyde   Hétf. Márc. 19, 2018 7:22 am

Dr. mindenlébenkanál Teacher
Becenév: valami
Kor: 25-30.
Csoport: MED
Play by: Natheniel Buzolic léci léci nagyon kérlek  juj vagy Joseph Morgan.
Szexualitás: Jane-Anne szexuális. Amúgy heteró szerintem.
Ki várja?: Mi.

Te vagy az orvosom. Jófejnek, és szimpatikusnak talállak, de ezen kívül nincs közöttünk semmi. Sem barátság, sem több. Csupán udvariasak vagyunk a másikkal, de mindketten tartjuk a kellő távolságot. Látom a szemedben, hogy valami van, amit tte tudsz, én pedig nem, csak egyszerűen nem akarod elmondani vagy nem tudod, hogyan monnd el. Ki akarom deríteni, hogy mi olyat rejtegetsz előlem, amihez nekem is közöm van.

Te vagy az orvosunk. Már akkor éreztünk valami furcsa bizsergést a gyomrunk tájékán, amikor először megláttunk.Van benned valami különleges, ami nem kerülte el a figyelmünket. Akarunk téged. És te is akarsz minket, tudjuk, hisz nem egyszer tévedtél már be hozzánk éjszaka, azért, hogy kielégítsük a vágyaidat.
Szerelmesek vagyunk beléd. Legalább is én. Anne rád se hederít,
pedig tudom, hogy ő is érzi azt a bizonyos bizsegést. Mostanában elhanyagolsz minket, és nem nézel a szemünkbe. Úgy teszel, mintha nem is léteznénk, és ez szörnyen rossz érzés, Dr. Teacher. Tudod?
Nem fogjuk hagyni, hogy elhagyj minket. Te a miénk vagy, örökre.

||Nos, igazából amit a karakteremről tudnod kell az azí, hogy Jane-Anne kislány kora óta disszociatív személyiségzavarban szenved, ami miatt a tudata két részre van szakadva. Az egyik az eredeti, őt Anne-nek hívják, a másik pedig Jane, aki egy többszáz éves, Viking vámpírnak hiszi magát. Azért is került be a kórházba, mert megölt egy férfit, de mivel beszámíthatattlannak találták nem küldhették börtönbe. Nos, itt jössz a képbe Te. Te lennél a lányka orvosa, aki akarva-akaratlanul ezt te döntöd el elcsábul Jane-nek,
és viszonyt kezd vele. Majd mikor - kitudja miféle okból kifolyólag -
ezt a viszonyt próbálod megszüntetni, Jane nem hagyja. ( itt lehetne sok féle játék. Onnantól kezdve, hogy követne téged, egészen odáig,
hogy akár el is rabolna, én bármiben benne vagyok).
A karakterrel kapcsolatban kettő darab kikötésem van; az egyik, hogy a pb-k valamelyikéhez ragaszkodnék, a másik pedig,
hogy a doki is beleszereseen majd Jane-Anne-be, idővel. Ha megtetszett a karakter regizz, és dobj egy pm-et, ott megbeszélünk mindent. Várlak nagyon, dokikám!  :3

Mr. Cotillard
Becenév: ami illik a keresztnevedhez.
Kor: 30 körül.
Csoport: bármi, csak ne bűnöző.
Play by: Daniel Gillies
Szexualitás: Heteró.
Ki várja?: Mi.

Testvér. Báty. Fivér. Vér. Kötelék. Ez volnál te. Az egyetlen testvérem, akire mindig, minden körülmények között számíthatok. Szeretem a feleségedet, és a két lányodat is, bár nem sokat látom őket. Nem igazán engeditek őket a közelembe, amit teljesen megértek. Hétvégente látogatsz meg engem a kórházban, jobban mondva, nálam töltöd az egész hétvégét. Alkalomadtán bent is alszol velem. Nem félsz tőlem... talán te vagy az egyetlen ember, akinek nem bújkál pupillája mögött zavarodott rettegés, amiért nem tudja, hogy jelen pillanatban közveszélyes vagyok-e, vagy éppen nem.

|| Nos, a pb-n kívül minden más változtatható. Az sem gond, hogyha nem tervezel neki családot. Az ET-mben Dimitrij-ként van emlegetve, de nem gond, hogyha átnevezed, majd maximum átírom a nevét. A karakter lényege, hogy ő az, aki megtestesít mindent, ami Jane-Anne-nek nem adatott meg. Van egy remek állása, szép háza, családja, és rengeteg barátja akik szeretik. A huga iránti eköteleződése viszont mindennél erősebb. Sok jó játékban lesz részed, hogyha hozod őt, ezt garantálom! Várlak nagyon, és ha megérkeztél, dobj meg egy pm-el.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal