HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
For every mother, every child, every brother
● Who's caught in the crossfire, who's caught in the crossfire ●
Welcome
Kedves Idegen, engedd, hogy bemutassam neked az oldalunkat. Szeles városunk ugyan olyan város, mint a többi. De különleges, hiszen te is az utcánkra léphetsz! Köztünk lehetsz, mint rendőr, doktor. De ha bűnt akarsz, elkövetni abban sem tudunk meggátolni, hiszen bűnözők mindig voltak és lesznek is! De ne feledd, nem mindegyik rossz fiú jár szakadt farmerban és bőrkabátban. Hiszen a politikusok, akik azért vannak köztünk, hogy városunk továbbá viruljon, lepaktálnak a gonosszal. Ugye mennyi kérdés vetül fel benned? Ne csigázd magad, gyere és emeld fel a várost vagy próbáld romba dönteni. Rajtad áll, színezd velünk tovább a városunk történetét. Csatlakozz! Várunk mindenkit óriási nagy örömmel.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arcotváltok
Név:

Jelszó:

Csicsergö
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Márc. 15, 2018 8:05 pm-kor volt itt.
Latest topics
Riley Meyers
Today at 12:32 pm

Cha Soo Ah
Csüt. Ápr. 19, 2018 9:59 pm

Rashida Jones
Kedd Ápr. 17, 2018 4:02 pm

Hailey Scott
Hétf. Ápr. 16, 2018 12:03 pm

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 11:55 am

Tamara Malone
Hétf. Ápr. 16, 2018 9:47 am

Irina Yevtushenko
Vas. Ápr. 15, 2018 8:29 pm

Victoria Kane
Vas. Ápr. 15, 2018 2:40 pm

Laura Fedorov
Vas. Ápr. 08, 2018 3:03 pm

Aurelia Lilliane Gray
Pént. Ápr. 06, 2018 9:58 pm

Aiden Lee
Hétf. Ápr. 02, 2018 8:11 pm

Brandon Maxwell
Szomb. Márc. 31, 2018 2:07 pm

Adelaide Burton
Szomb. Márc. 31, 2018 1:54 pm

Emmet Ryder
Szomb. Márc. 31, 2018 10:53 am

Elizabeth Hopkins
Szomb. Márc. 31, 2018 10:22 am

Share | 

Életem darabkái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

❖ user since :
2018. Mar. 17.

Városlakók

TémanyitásTárgy: Életem darabkái    Vas. Márc. 18, 2018 7:50 pm

Karl ...
Becenév: Karl, vagy amit akarsz ha nem megfelelő átírom az ET-mben.
Kor: 30+
Csoport: bármi
Play by: Chriss Pratt
Szexualitás: hetero
Ki várja?: ÉÉÉN!!

Több mint három éve nem láttalak. Még azokból az időkből ismerlek, mikor is stuardessként dolgoztam. Akkor Görögországban éltél, és én veled laktam egy ideig. Vagyis, fogalmazzunk úgy, hogy Te voltál az, akinél mindig megpihentem, és akit talán a legjobban kedveltem. Kettőnk mennyországa egészen addig tartott, míg elő nem álltál egy gyűrűvel. Bevallom, sokkot kaptam, hiszen nem voltam erre egyáltalán felkészülve, és őszintén szólva Rád sem. A lelkiismeretem nem engedte, hogy maradjak, hiszen nem voltam abban az életszakaszban, hogy ez egy jó döntés lett volna. Legalább is neked... bár mondjuk nekem sem. Hiszen melletted még két társam volt, két férfi várt rám más-más országban, és nem lett volna helyes ezt tennem. Úgy éreztem akkor, hogy ha hármótokat összegyúrnám, akkor találnám meg az igazit. Azóta én Amerikába költöztem, leginkább azért, mert megijedtem attól, hogy mennyit jelentettem neked. Menekülőre fogtam, és szó nélkül léptem ki mindenki életéből.

Hogy mi történt veled azóta azt nem tudom, csak azt, hogy bejött az élet. A színészi pálya magába szippantott és végre sikerült elérned minden célodat. Híres színész lettél, én erről csak azért nem tudok, mert nem igazán nézem az újságokat. A munkám mondjuk megkívánja hogy képben legyek, de eddig csak komoly színházi darabokat kellett szerveznem, és épp ezért borultam ki teljesen, mikor a következő nagy színdarabban te játszod a főszerepet, és így kénytelen vagyok veled együtt dolgozni. Vajon hogy fogsz fogadni, vajon milyen lesz az első találkozásunk? Bevallom, én stresszelek rendesen... és soha nem gondoltam volna, hogy három év távlatából még mindig ilyen érzéseket váltasz ki belőlem.

//A három év alatt Amelia elég sokat komolyodott, bár ez a magánéletén nem igazán látszódik. Amit viszont mindenképpen szeretnék, az az, hogy Te legyél Amelia-nak az igazi. Legyen kapcsolatod, legyen melletted valaki, vagy legyél szingli, lényegében mindegy, de örülnék, ha kettejük összeborulása nem lenne túl egyszerű. Szeretném ha számonkérnél, ha kiakadnál, hogy kiléptem az életedből, ha bunkó lennél, és ha közben rájönnél arra, hogy valójában megsértettem a büszkeséged, mert te bármit megtettél volna értem, de én faképnél hagytalak. Azt is szeretném, hogy lassan rájöjj arra, hogy még mindig nem vagy túl rajtam, és hogy őrületes vágy hajt irányomba.... és egyszer talán... tényleg igent mondok... vagy nem, ha esetleg mégsem Lia mellett tennéd le a voksod. Mert ezt a szabadságot szeretném neked meghagyni kedves! //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Életem darabkái
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal