HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 1 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Aaron Posey, Archibald Peck, Christopher Nam, Hugo Windsor, Kendra Gray, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Hasgörcsös megbeszélés - Jonah / Hugo
írta: Jonah Serpen
Today at 9:13 am

Aimee King-Parker
írta: Aimee King- Parker
Yesterday at 11:30 pm

Home sweet home - Bonita & Diego
írta: Diego Calí
Yesterday at 8:58 pm

Harris & Mads - My cocain and I are fine, thanks
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 7:55 pm

Finish me!
írta: Demetri Novikow
Yesterday at 5:16 pm

Pippa && Alex
írta: Philippa Lockheart
Yesterday at 4:18 pm

Ismét veled
írta: Christopher Nam
Yesterday at 3:31 pm

Shopping for a special occasion - Jen / Hugo
írta: Hugo Windsor
Yesterday at 1:06 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Kendra Gray
Yesterday at 10:55 am

Cain Colt
írta: Eris Fairy
Yesterday at 6:35 am

írta: Harris Serpen
Kedd Szept. 18, 2018 6:43 pm

Harris Serpen
írta: Camille o'Chase
Kedd Szept. 18, 2018 6:33 pm

Ceasar Calí
írta: Diego Calí
Kedd Szept. 18, 2018 9:55 am

Elkészültem!
írta: Harris Serpen
Hétf. Szept. 17, 2018 9:01 pm

Partnerkeresô
írta: Hella R. Moreau
Hétf. Szept. 17, 2018 7:07 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Williams testvérek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Williams testvérek   Kedd Márc. 06, 2018 9:23 pm
Dr. Thomas Williams
Becenév: Tommy
Kor: 26
Csoport: Med
Play by: Daniel Sharman
Szexualitás: Hetero
Ki várja?: Én és remélem hamarosan Josh is

Te vagy a kórház egyik legfiatalabb orvosa és egyben a vőlegényem is. Jelenleg azon töröd a buksidat, hogy New York City-ban vállalsz állást magadnak és mint jövendőbeli feleségednek, ehhez nekem is jópofát kellene vágnom, de az a helyzet, hogy én nem akarok elköltözni. Nem akarom itt hagyni a családomat, a barátaimat, a munkámat  és az életemet. Ebből viszont állandó viták alakulnak ki közöttünk amelyek csak sokszorozódtak amióta a bátyád is a városban egész pontosan a lakásunkban él. Mindig azt hangoztatod, hogy nem bízol meg benne. De ezek szerint bennem sem és tudod mit? Talán nem az a baj, hogy bennünk nem bízol meg hanem az, hogy magadban nem vagy elég biztos. Rengeteget dolgozol és igazán ritkán jut időnk egymásra és a kapcsolatunkra, de hidd el én tényleg szeretlek. Viszont az a helyzet, hogy a bátyádban és bennem sokkal több közös van, mint azt elsőre gondoltuk. Valahogy mellette sokkal jobban önmagam tudok lenni és sokkal önfeledtebben élvezhetem a nélküled eltöltött időt. Talán ez az ami közelebb hozott minket egymáshoz. Talán ezért érezzük azt amit nem lenne szabad és talán pont emiatt próbáljuk mind a ketten olyan nagyon elrejteni az érzéseinket. De vajon meddig tudjuk még ezt titkolni? Meddig leszünk képesek hazudni neked és legfőképpen magunknak?

Josh Williams
Becenév: Josh, Jo
Kor: 29
Csoport: MED/P.D/FIRE
Play by: Nathaniel Buzolic
Szexualitás: Hetero
Ki várja?: Én és a későbbiekben remélem Tommy is

Hirtelen a semmiből bukkantál fel a városban az új munkád miatt. Addig ameddig meg nem jelentél a küszöbömön azt sem tudtam, hogy milyen lehetsz, mennyire hasonlítasz Tommy-ra, vagy éppenséggel mennyire nem. Viszont kellemesen csalódtam benned, főleg azok után amiket az öcséd mondott rólad. De valahogy a lelkem mélyén mindig is sejtettem, hogy más vagy mint amilyennek mondanak. Rengeteget viccelődünk, nevetünk és beszélgetünk amikor Tommy nincs éppen a közelben. Először csak amolyan jó barátnak tartottalak akinek igazán örül az ember ha meglátja, de végül szép lassan rá kellett ébrednem, hogy ez valami más. A testvéreddel mostanában rengeteget vitatkozunk és ezeknek te mind fül és szemtanúja vagy, hiszen egy fal választ el tőlünk így sokszor vigasztaltál már meg egy-egy hevesebb vitánk után. Egy ilyen alkalommal döbbentem rá, hogy több vagy nekem mint barát és én is több vagyok neked. Akkor még képesek voltunk megállni, de ki tudja legközelebb is sikerül e majd. éppen ezért is akarsz minél előbb saját lakást találni és elköltözni. Holott te is tudod jól ezzel nem oldódik meg semmi. Te vonzódsz hozzám, és én is hozzád annak ellenére, hogy az öcsédet is szeretem. Úgyhogy adott a nagy kérdés, vajon meddig tudjuk még ezt titokban tartani? Meddig leszünk képesek hazudni Tommy-nak legfőképpen magunknak?

Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fekete Tőr Testvériség
» Mutáns testvériség
» Konohagakure Shinobi Kódex
» Fushidara Ikazuchi
» Liam Briantov