HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 1 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Aaron Posey, Archibald Peck, Christopher Nam, Hugo Windsor, Kendra Gray, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Hasgörcsös megbeszélés - Jonah / Hugo
írta: Jonah Serpen
Today at 9:13 am

Aimee King-Parker
írta: Aimee King- Parker
Yesterday at 11:30 pm

Home sweet home - Bonita & Diego
írta: Diego Calí
Yesterday at 8:58 pm

Harris & Mads - My cocain and I are fine, thanks
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 7:55 pm

Finish me!
írta: Demetri Novikow
Yesterday at 5:16 pm

Pippa && Alex
írta: Philippa Lockheart
Yesterday at 4:18 pm

Ismét veled
írta: Christopher Nam
Yesterday at 3:31 pm

Shopping for a special occasion - Jen / Hugo
írta: Hugo Windsor
Yesterday at 1:06 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Kendra Gray
Yesterday at 10:55 am

Cain Colt
írta: Eris Fairy
Yesterday at 6:35 am

írta: Harris Serpen
Kedd Szept. 18, 2018 6:43 pm

Harris Serpen
írta: Camille o'Chase
Kedd Szept. 18, 2018 6:33 pm

Ceasar Calí
írta: Diego Calí
Kedd Szept. 18, 2018 9:55 am

Elkészültem!
írta: Harris Serpen
Hétf. Szept. 17, 2018 9:01 pm

Partnerkeresô
írta: Hella R. Moreau
Hétf. Szept. 17, 2018 7:07 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Partnerkeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Partnerkeresô   Kedd Júl. 04, 2017 12:45 pm
Aki keres, az talál...
Ha elfogadtak akkor nincs más hátra, mint játszótársat keresni. Nincs más dolgod, mint leírni elvárásaidat és esetleges ötleteidet. Végül pedig várj az ajánlatra... Hamarabb fog érkezni, mint hinnéd!

Amennyiben keresési szándékod már nem aktuális, hozzászólásodat töröld, vagy hozzászólásod szövegét húzd át.

Admin

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://chicago-guilty.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szomb. Május 05, 2018 12:26 pm
Amint elfogadnak én is vállalkoznék pár játékra. Szinte bármire vevő vagyok, gyertek várlak :)
Med

♡ :

❖ age :
26

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Hétf. Május 07, 2018 10:13 pm
Mivel az előttem lévőek közül nem tudom, hogy kinek van már betelve a kis "játékaim" füzetecskéje, no meg ki tudja, talán így vagy úgy de valakinek akad plusz ötlete egy oknyomozó újságíró lánykához anélkül is, hogy én járnék körbe mindenkit - neeem nem mondja ám ki, hogy lusta razz - az küldjön felém egy szééép, hófehér postagalambocskát :D  
Azt nem mondom, hogy mindenben benne vagyok, de lehetőségek egész tárházát tudom kínálni játék szempontjából Evelyn habitusa miatt ^^ barátok, barátnők, ellenségek az örökös kutakodás és szimatolgatás miatt, szomszédok, bulitársak...volt barátok és volt barátnők, sorolhatnánk napestig bari pompom
Media

♡ :

❖ age :
26

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szomb. Május 12, 2018 3:13 pm
Hi!

Csekély kis Borderline személyiségzavaron kívül minden frankó, úgyhogy várom első áldozatomat, akit kikészíthetek egy játék erejéig... Rolling Eyes spider ugrál
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Pént. Május 25, 2018 9:58 am
[Ha nem lennék szar, a reklámszövegek készítésében, akkor itt most egy csini regényt látnál, hogy miért engem válassz.]

Szóval akkor dobj egy pm-et. Wink
Townspeople

♡ :

❖ age :
23

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Kedd Jún. 05, 2018 9:21 pm
Játszó társat keres egy tolvajka. Ötletekre nyitót vagyok, ha nincs majd kitalálunk valamit Wink
Underworld

♡ :

Keresem :
❖ age :
25

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Vas. Jún. 10, 2018 1:56 pm
Aki akar egy kicsit száguldozni, vagy az autóját kicsit feljavítani, vagy esetleg kéne egy kellően gyors és jó sofőr. Az írjon. :D
Underworld

♡ :

❖ age :
30

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szomb. Jún. 16, 2018 1:10 pm
te. en. jatek. pm.

nem polyamorous, ekezet nem jar hozza, bocsi
Media

♡ :

❖ age :
27

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Vas. Jún. 24, 2018 5:24 pm
Sziasztok!

Mint egy "rendes" rendőr, keresem azt, aki szívesen játszana velem egyet. :3 Lehet bűnöző, másik rendőr, vagy akár civil is. :D Vagy olyan, aki esetleg más céllal közeledne felém. Próbálkozni szabad.  ^^  A siker nem garantált. razz
Police

♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szer. Jún. 27, 2018 12:47 am
Én is bedobnám magam, hátha valakinek lesz kedve egy játékra. *-* Viszonylag szerethető, kissé szkeptikus, fanyar humorú szőkenő keres barátokat, munkatársakat, mondhatni akárkit, aki vevő a társaságára. :D Nem harapok jobb esetben. razz A rosszabb énemet meg úgysem akarja megismerni senki.Cool Mindenesetre, mielőtt minden lehetséges jelentkezőt elijesztenék... Cuki vagyok, és várom a jelentkezőket egy két játékra még. *-*
Townspeople

♡ :

❖ age :
19

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szer. Jún. 27, 2018 2:09 am
Beállnék én is a sorba, egy két játékot még biztosan elbírok majd. :D
Elit

♡ :

❖ age :
25

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szer. Jún. 27, 2018 11:27 pm
te. en. jatek. pm.
Elit

❖ age :
27

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Kedd Júl. 03, 2018 7:55 pm
"- Tudsz játszani?
- Tudok.
- És szeretsz is?
- És szeretlek is."

evil  

Meglévő játékaim mellé még egyet, maximum két darabot szívesen bevállalnék. Izgalmasabbat, iszogatósat, karakter kicsapongó életéhez megfelelőt egyaránt keresek.... :O  szebben fogalmazva: bármi szóba  jöhet, biztos vagyok benne, hogy bárkivel kitudunk találni valami, csupán a játék igényt kell benyújtani  bari Wink
Med

♡ :

❖ age :
23

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szer. Júl. 04, 2018 12:34 pm
Friss hús, Friss hús!!

Sziasztok,
Olasz, temperamentumos, szabadszellemű, tehetséges, divatterző lány, akit összetört szíve hozott a szelek városába játszótársat keres, 1-2 pajti személyében.
Bármilyen játékban benne vagyok, mindegy, hogy fiú, lány, kicsi vagy nagy vagy. Nem számít a korod, a szemszíned, a hajszíned sem a bőrödé. Ha van ötleted szuper *-* ha nincs, de játszani szeretnél akkor is írj rám nyugodtan, biztos vagyok benne, hogy ketten kitalálunk valamit.
Jelige: méhecske a virágos réten,
pm-ben megtaláltok *-*
Elit

♡ :

❖ age :
26

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Csüt. Júl. 05, 2018 9:44 pm
Egy játékot még bevállalnék, így ha kedved lenne hozzám, egy pm az ára. kukorica
Med

♡ :

❖ age :
28

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Vas. Júl. 08, 2018 11:10 pm
Hejhó! :3

Egy játékom kiadó. :) Röviden tömören lehetsz régi ismerős, kolléga, aki hat év után újra láthat ( lufi )'vagy újonnan is megismerkedhetünk cukorborsó
Nyitott vagyok mindenféle jó kis plotra és játékra, ha van ötleted írj, ha nincs ötleted, de szabadidőd és kedved van játszani, akkor is írj és ketten majd kitalálunk valami szuperjót! pompom
Med

♡ :

❖ age :
30

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Csüt. Júl. 12, 2018 8:57 pm
Az indulatait még egy kissé nehezen kezelő, igen csak újonc rendőr leány játszana valamit valakivel! Mindenre nyitott vagyok, minden ötletet meghallgatok és persze az én kreativitásom is szárnyal, ha úgy adódik. *-* Cool Rolling Eyes juj
Townspeople

♡ :

❖ age :
24

Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Csüt. Júl. 26, 2018 5:56 pm
Légyszi játszunk valamit :O
Townspeople

❖ age :
26

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Kedd Aug. 07, 2018 6:09 pm
Játékra adom el lelkemet egy játékra, akár több személlyel is.  Az se baj ha idővel csatlakoztok be többen. Találunk okot. angyal Elsősorban iszogatós helyzetekre gondoltam, Victor munkájából és lelki állapotából adódóan. De nem kell félni. Nem egy gyászhuszár.

A gondolat: Frissen ismerjük meg egymást, vagy esetleg gyerekkori barátok, régi ismerősök vagyunk. A lényeg, hogy újra vagy először, de találkozunk a pult vér cseréltebb oldalán. Nem lenne hátrány ha te is le lennél törve, de ez se követelmény. Iszunk, amíg az első róka meg nem szökik a szelencéből. S miután magunkhoz vettünk pár üveg erőset, felforgatjuk Chicagot. Egy kis vandálkodás. Egy kis ittas vezetés némi, vagy nem némi gyorshajtással esetleg versennyel fűszerezve. Oh de mindennek van ám következménye... A versenyzésbe, vagy gyorshajtásba (én lopok kocsit, neked ha van hozhatod azt is vagy lopsz te is) beszáll néhány rendőr. Egyenesen a nyomunkban. Meglógunk, vagy jöhet az ejnye bejnye  és együtt (vagy egyikünk/néhányunk) várjuk, hogy letegye valaki az óvadékot...

Ennyi volna igazából... Ha ötleted van, meghallgatom. Várom a jelentkezőket a rosszalkodásra! lufi

A játék elkelt szivecske
Underworld

♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Pént. Aug. 10, 2018 8:41 pm
Hehó! :3

Egy lassabb játékra keresek partnert. :D Lehetsz rendőr, bűnöző stb.. vannak ötleteim is. De ha nincs társad akkor én örömmel leszek. *.*
Ha van kedved velem játszani, akkor bátran keress üzenetben futás
Police

♡ :

Keresem :
❖ age :
31

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Hétf. Aug. 13, 2018 8:48 pm
Helló!
Játszanék. Igazából bármelyik csoporthoz tudok igazodni, úgyhogy ha kedved támad összeütni valamit, küldj egy PM-et. :D
Med

♡ :

Keresem :
❖ age :
25

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Kedd Aug. 14, 2018 9:09 am
Halihóóó,
első játékomat kiadnám, akár az ördögnek is.. alkalmazkodó típus vagyok, bár most eléggé kómás így nem tudok egy frappáns szöveget ide alkotni.. Mondanám, hogy olvasd el az et-met és akkor megismersz, de abból csak az apakomplexusom derül ki, így hát.... ha van kedved dobj meg egy üzenettel, s kitalálunk valamit. Wink :)
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Csüt. Aug. 16, 2018 1:50 pm
Némileg speciális a hirdetés, így nem kopogtatok be mindenkihez, aki előttem írt, mivel...

Drogot árulok, prostituáltakat közvetítek így nem lenne ildomos mindenkihez felcsengetni, hogy nő vagy kábszert esetleg? Szóval ha vannak efféle igényeid és tudom, hogy mindenkinek vannak, akkor keress meg, bonyolítsunk le némi üzletet.

Azonban egy dolog biztos, hogy nagyon finnyás vagyok azzal kapcsolatban, hogy kivel játszom. Olvasd el a reagjaimat, játékaimat, legyen az a mérce.

Szóval ha nem rettentettelek el, akkor intézzük el, hogy az te tárcádból az én zsebembe vándorol a pénz. Pusszka!
Underworld

♡ :

❖ age :
29

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Csüt. Aug. 16, 2018 3:00 pm
Játszanék. ^^ Szívesen ötletelek, és kezdeni is szeretek :)
Elit

♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   Szomb. Aug. 18, 2018 9:38 am
Én is játszanék.
Esküszöm irigykedve nézem, hogy a bűnözők miféle kapcsolatokat tudnak itt kialakítani, s már szinte késztetést érzek arra, hogy én is belevágjak valami olyasmibe, amiért elverhetik a popsimat. :D
Viccet félretéve, tényleg szeretnék játszani, ahogy ezt a kapcsolatkeresőben is írtam. Tudom-tudom egy anyuka nem olyan vonzó, főleg ha még a jó oldalon is áll, de azért titkon reménykedem abban, hogy valaki csak játszana velem... :)
HA gondolod, dobj egy üzenetet és kitalálunk valamit. Vannak ötleteim, bár attól függ, hogy miféle vagy.
Puszpusz (:
Townspeople

♡ :

❖ age :
27

TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresô   
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next