HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Béke?
írta: Christopher Nam
Yesterday at 11:02 am

Josh & Nora - shooting
írta: Joshua Thatcher
Yesterday at 7:47 am

Activity Check 2018.12.16.-2018.12.24.
írta: Christopher Nam
Hétf. Dec. 17, 2018 6:59 pm

JT
Hétf. Dec. 17, 2018 4:56 pm

I need to hold your hand…always.| Brad&Lippa
írta: Philippa Lockheart
Hétf. Dec. 17, 2018 10:00 am

Partnerkeresô
írta: Elena P. Campos
Vas. Dec. 16, 2018 7:27 pm

Elena Patricia Campos
írta: Kendra Gray
Vas. Dec. 16, 2018 6:59 pm

Hírek
írta: Kendra Gray
Vas. Dec. 16, 2018 6:20 pm

Ismét veled
írta: Aiden Lee
Vas. Dec. 16, 2018 2:32 pm

Josh & Domi ~ part I.
írta: Dominique Storm
Vas. Dec. 16, 2018 12:39 pm

Alexia G. Serpen
írta: Alexia G. Serpen
Vas. Dec. 16, 2018 12:29 pm

Dominique Storm
Pént. Dec. 14, 2018 10:20 pm

Édes találkozó
írta: Sophie Nam
Pént. Dec. 14, 2018 9:13 pm

Lippa & Josh
Pént. Dec. 14, 2018 1:25 pm

Trystan & Rhysand
írta: Trystan E. Vaugh
Csüt. Dec. 13, 2018 10:21 pm

Share | 

Kapcsolatkeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Kapcsolatkeresô   Kedd Júl. 04, 2017 12:44 pm
Keressük meg...

az ismerôsöket.
Szeretnél új embereket megismerni? Esetleg szükséged lenne egy elfeledett rokonra, szomszédra? Ne fogd vissza magad, itt biztos megtalálod!

Admin

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://chicago-guilty.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Júl. 09, 2018 8:13 am
Na háj! :D

Időnként bolhás kutyaként morgó szőrös mészáros orvos keresi azt az elhivatott, kötél idegű rezidenst, akit nem kell öt vele eltöltött perc után beutalnia a pszichiátriára! Wink Gyertek csak, gyertek! Rolling Eyes úúú
Med

❖ age :
35
♡ :

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Aug. 11, 2018 1:35 pm
Halihó,
Szeretnék kapcsolatokat kialakítani a hölgyemények.
Amibe kapaszkodni lehet, törzsgyökeres Chicagói.
Az elmúlt években több helyen is dolgozott, legyen az étterem, bár, kávézó és mindenféle egyéb kiszolgáló egység.
Van egy kisebb kiadása, aki lassan 8 éves lesz, így az iskola/óvoda/játszótér is közrejátszhat az ismerkedésben.
Ha van esetleg valami ötleted, vágj hozzám egy üzenetet és szépen összepakoljuk a mi kis sztorinkat. :)
Townspeople

❖ age :
28
♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Aug. 13, 2018 3:49 pm
Lelkes vállalkozót keresek szerelmi szálra. Lír lányomat szánom erre a kis...."kalandra" :D Csak most akciósan, csak egy pm az ára. Az értékekért nem vállalok felelősséget! Csak vicceltem Wink
Underworld

❖ age :
25
♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kedd Aug. 14, 2018 12:26 pm
Hellóka!

Egy rendőr lányka keres jó kapcsolatokat. :3 Sajnos nem tudok a fentiekben említett ékes leírást adni, de meglehetősen nyitott vagyok. Lehet barát, munkatárs, hobbi zenekar vagy, akár szerető. Nem vagyok válogatós. Wink
Police

♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Csüt. Aug. 16, 2018 6:07 pm
Szép napot mindenkinek. *-*
Mivel már kőkemény három plottal rendelkezem, kicsit fel szeretném magam pörgetni, és a következő lehetőségeket tárnám drága szemeitek elé:

- Szobalányokat keresek, akik hajlandóak kevés pénzért mindent csinálni a kis motelban, ahol dolgozunk, mondhatni a beosztottjaim lennétek, de nem kell félni, rendes főnökasszony vagyok ám!

- Mivel a legjobb barát és barátnő posztok már elkeltek az életemben, keresnék ex barátokat, akik mind továbbtanultak, vagy régi osztálytársakat, akikkel jó viszont ápoltam, de lehetünk ellenségek, vagy semleges ismerősök is.

- Bárki a régi még ír barátaim közül - bár nem tudom mennyire lesznek ilyenek - idepattanhat

- Levelezőtársak? - mert miért ne? -

- Valaki, akivel viccesen leordítjuk egymás fejét az utcán, mert csak.

- Bárki, aki szívesen ismerkedik buliba, de nem vagyok könnyen elvihető lányka ám!!

- Távoli családtagok és rokonok?

Ha bármelyik megtetszik, vagy te is hasonlót keresnél, amit be lehet zsúfolni a karaktered életébe, kérlek vágj hozzám egy fél téglát, cserébe én kettőt dobok vissza *-* Akarom mondani plotolunk.
Townspeople

❖ age :
19
♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Csüt. Aug. 16, 2018 8:29 pm
Hello!

A Serpen nevében keresnék mindenféle kapcsolatokat.
Jöhetnek díler jelölteket, használók, akik be akarnak kerülni a "titkos körbe" és körülbelül bárkit, akit csábít Chicago alvilági élete :D Szóval csak egy pm az ára és bármilyen elvont és földre szállt ötletre vevő vagyok :D
Underworld

❖ age :
33
♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Pént. Aug. 24, 2018 11:29 am
Sziasztok!

Keresem azt a Serpen-t, ki bosszút kíván állni meggyilkolt társa miatt és a földdel kíván egyenlővé varázsolni. Dílerkedésem során mondhatni balesetből, inkább félelemből öltem meg egy Serpen-t, kit azért küldtek, hogy figyelmeztessen, rossz helyen terjesztem a cuccot. Csupa izgalom, üldözés és sok szál, plot lehetőség. (ET olvasás ajánlott)

Ezen fell bármire vevő vagyok. Keresek régi gimis haverokat, akikkel sok mindenen mentünk keresztül, tolvajokat, kikkel betörői pályafutásom bármely szakaszán futottam össze, vagy bárkit, akivel összesodort a szél, úgy bármi miatt. Lehetsz egy drog pajtim, vagy egy csaj, akivel egyszer volt/van valami. Szabad a pálya. :D
Townspeople

❖ age :
26

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Aug. 25, 2018 8:47 am
KERESEM!!!

Azt a rendőrt (kortól, nemtől függetlenül), aki kicsit beavatna a dolgok gyakorlati részébe is! Jelenleg még a rendészeti fősulit gyűröm, kevesebb mint több sikerrel. Előfordul, hogy elfelejtek bejárni az előadásokra. Igazából rohadtul nem én választottam ezt a pályát magamnak, az apám egyszerűen csak eldöntötte, hogy tisztességes embert farag belőlem (haha... az évszázad vicce!), de ha nem kapok rövid időn belül egy kis gyakorlati továbbképzést (taníts meg lőni, vigyél járőrözni, bármi!), akkor hamarabb a mélybe rántanak, mint gondolnám... :D Rolling Eyes

Különös ismertető jegyeim: Forró fejű, makacs, nagyszájú. Rolling Eyes
Townspeople

❖ age :
25
♡ :

"I want to have sex and a hangover and I want to take off these fucking boots!"

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Szept. 15, 2018 8:27 am
Buenos días!  Köszön

Nem is annyira kapcsolatokat, sokkal inkább munkát keresek!!! :D :D
A városban tök friss vagyok, Diego hűséges kiskuty... szóval, Diegoval érkeztem Chicagoba. Bogotából indultunk, szóval az amcsi nyelvvel némiképp még hadilábon állok, de küzdök! Jó a... nyelvérzékem...
Előző életemben (volt már egy kis reklámszünet pár évvel ezelőtt, de egy defibrillátor, és egy jól képzett orvosi team csodákra képes) Éjjeli pillangónként foglalatoskodtam (Madre után szabadon, mert ugyebár a vér nem válik vízzé), de most valami másban is kipróbálnám magam.
Első körben pultos, felszolgáló lehetőségekben gondolkodom, úgyhogy ha ebben az ágazatban jártas vagy, és éppen munkaerő hiány van, szólj! Kicsit nagy a szám, de talán lehet rajta korrigálni.. Rolling Eyes  nyal  :D

Townspeople

❖ age :
29
♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Pént. Szept. 21, 2018 9:58 pm
Hát az történt, hogy nem jött be a fater jóslata, miszerint majd a rendőrtiszti főiskola fog belőlem Tündér keresztanyát csinálni. Egy szó, mint száz, úgy kipenderítettek, mint azt a bizonyos cicát sza.... üríteni. A fater még nem tudja. Meg Windsor sem... és ha jobban belegondolok akkor... nem, a bátyáim sem. Szóval kaksi van a palacsintában, ha finoman és nőiesen akarok fogalmazni. Ráadásul a kenyér is kopogtat az ablakon. Teháááááát bármilyen apró-cseprő melót elvállalok!
Pincér-felszolgáló, bolti eladó, kocsimosás, rozmáridomár, pingvin gondozó, BÁRMI.

Ha tudsz számomra megfelelő melót, olyat amit tutira rám mernél bízni, amire alkalmasnak találsz, ne habozz és dobj az arcomba egy féltéglát! :D nyal  :)  Rolling Eyes  

UI: Ez nem egyenlő egy játék felkéréssel. Egyenlőre csak egy melóra lenne szükségem, a többit majd kisakkozzuk Wink :D
Townspeople

❖ age :
25
♡ :

"I want to have sex and a hangover and I want to take off these fucking boots!"

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Okt. 15, 2018 3:21 pm
Sziasztok! :)

Egy betegszabadságon lévő, bevetés közben meglőtt DEA ügynököt készülök megalkotni. (A DEA még változhat, a rendőr biztos.)
Minden lehetséges ismeretség szóba jöhet, bárkinek van ötlete, szívesen fogadom, de nekem három konkrétabb jutott eszembe.
  - Keresek egy orvost, gyógytornászt, pszichológust vagy bármi hasonlót, akár többet is ezek közül, akinek az a hálátlan feladat jutott, hogy megbirkózzon a mogorva ügynökkel és segítsen neki teljesen meggyógyulni, vagy épp ellenkezőleg, megpróbálja hátráltatni.
  - Keresek egy kollégát vagy egy civilt, aki ott volt a lövöldözés idején és vagy miatta történt a sérülés vagy legalábbis valami köze volt hozzá.  
  - Keresek valakit, aki gyerekként Caius családjánál élt és most ismét felkeresi a karimat, mert valamilyen komoly bajba került. A részleteket majd megbeszéljük, mindenre nyitott vagyok.
Police

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Okt. 15, 2018 6:30 pm
Kedves Mindenki!

Biztos köztetek is van valaki olyan, akinek az Ac vel eltűnt valakije, és szükség lenne rá. Bármilyen lehetőség érdekel női karakter ügyben, akár szívesen átírom a jelenlegit.
Eltünni nem szokásom, ha van valami mindig értesítem az érintett feleket.

Jelige: Szabad a vásár :D

Elkelt :D
Med

❖ age :
30

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Vas. Okt. 21, 2018 2:29 pm
Keresnék egy pszichológust magamnak, illetve ha van olyan önként jelentkező, aki a kórházban dolgozik, férfi, fiatalabb kiadás és benne van egy kis macska-egér játékban, akkor őt is tárt karokkal várom! cukorborsó juj
Med

❖ age :
30
♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Okt. 22, 2018 8:33 pm
Sziasztok!

Szeretném felajánlani a készülő hölgyemet, több kapcsolat kialakítása miatt is pötyögök ide... Ügyész  vagyok, így tehát sokféle kapcsolat érdekel: rendőr, pszichológus, orvos, tűzoltó, ügyvéd, bűnöző, média és civil szféra emberei, tehát abszolúte mindenki jöhet, akit kicsit is érdekelne egy plusz plot!

... amit tudni kell rólam: ügyész vagyok idestova négy éve, előtte viszont büntetőjogász szakvizsgát tettem, majd pedig ahelyett, hogy jól menő saját ügyvédi irodám legyen, úgy döntöttem az ügyészi pálya felé terelem magam, azóta pedig számos ügyet vittem végig, sokat megnyertem, de veszítettem is már. Ilyen az élet!
Határozott, kissé (nagyon) makacs, kedves, picikét dilis és humorból is tán akad valami (igaz, nem nagy komédiázó), de hatalmas szív lakozik benne, távol áll tőle a naivitás és hisztizés... Elvált nő, ugyan a házassága rövidke volt meg hirtelen döntésként került terítékre, de mindketten belátták a helyzet furcsaságát, így néhány hét után válás mellett döntöttek.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kedd Okt. 23, 2018 6:29 pm
Szerelmi szálra keresek egy lelkes önkéntest. Nekem nem számít milyen csoportba tartozol, vagy milyen múlttal rendelkezel. Ha felkeltettem érdeklődésed küldj egy pm-et.
Underworld

❖ age :
25
♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal