HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Aaron Posey, Aston Miles, Hella R. Moreau, Hugo Windsor, Kendra Gray, Leslie J. Brown, Natalie York

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Jún. 02, 2018 7:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Shopping for a special occasion - Jen / Hugo
írta: Leslie J. Brown
Today at 11:02 am

Aaron Posey
írta: Aaron Posey
Today at 10:57 am

Hasgörcsös megbeszélés - Jonah / Hugo
írta: Jonah Serpen
Today at 9:13 am

Aimee King-Parker
írta: Aimee King- Parker
Yesterday at 11:30 pm

Home sweet home - Bonita & Diego
írta: Diego Calí
Yesterday at 8:58 pm

Harris & Mads - My cocain and I are fine, thanks
írta: Mads Stendhal
Yesterday at 7:55 pm

Finish me!
írta: Demetri Novikow
Yesterday at 5:16 pm

Pippa && Alex
írta: Philippa Lockheart
Yesterday at 4:18 pm

Ismét veled
írta: Christopher Nam
Yesterday at 3:31 pm

when i wake i am afraid, somebody else might take my place
írta: Kendra Gray
Yesterday at 10:55 am

Cain Colt
írta: Eris Fairy
Yesterday at 6:35 am

írta: Harris Serpen
Kedd Szept. 18, 2018 6:43 pm

Harris Serpen
írta: Camille o'Chase
Kedd Szept. 18, 2018 6:33 pm

Ceasar Calí
írta: Diego Calí
Kedd Szept. 18, 2018 9:55 am

Elkészültem!
írta: Harris Serpen
Hétf. Szept. 17, 2018 9:01 pm

Kék kapu
egyenesen a face-re.

Share | 

Kapcsolatkeresô

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Kapcsolatkeresô   Kedd Júl. 04, 2017 12:44 pm
Keressük meg...

az ismerôsöket.
Szeretnél új embereket megismerni? Esetleg szükséged lenne egy elfeledett rokonra, szomszédra? Ne fogd vissza magad, itt biztos megtalálod!

Admin

♡ :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://chicago-guilty.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Márc. 31, 2018 6:43 pm
Sziasztok  cukorborsó

Kicsit ilyen, kicsit olyan de cseppet se egyszerű jómadár - kicsit egoista, kicsit öntelt, kicsit nagyszájú de sértődékeny, akaratos és makacs, milliárdos csemete (aki saját lábra kényszerült állni) picit beteg (jó az halálosnak is ) de szíve mélyén mégis érző, maga hibái ellenére mégis szerethető lény - az alábbi lehetőségek egyikére - akármelyikére, akár mindegyikére - keres lelkes és nyitott "partnereket":

- orvosokat, nővéreket és egyéb kórházban dolgozókat akikkel bizonyos vizsgálatok és kezelések alkalmával össze tud futni, esetleg ennek kapcsán - mert nem érzelmileg demens ám - képes normális, emberi kapcsolatokat kötni.

- fiatalokat - akár idősebbeket is, ha kell piszok érett is tud lenni - akikkel szórakozás, italozás, bowlingozés és egyéb formájú kikapcsolódásra vetemedik... mondjuk őket barátnak vagy "elvisellek" kategóriának.

- mivel cseppet se egyszerű természet - mint azt fentebb is kifejtettem - szép számával akadnak olyanok is akikkel az érme másik oldalát kapták sorsul, kvázi... "pusztulj meg!" kapcsolatot ápolnak.

- és persze azon kedves hölgyemények jelentkezésére is egyaránt vevő, akik látnak izgalmat és lehetőséget egy egzotikusabb küllemű ázsiai gyerekben, aki számára nem idegen az "ágy" "te és én" "reggel pápá" fogalom Wink

Ezen kívül ha van ötleted, légy bármi, rendőr, tűzoltó vagy éppen óvodai dajka, állatorvos, autószerelő vagy kincskereskedő, pék, cukrász, hentes, eszedbe jut egy játék, szükséged vagy a karaktered fejlődése szempontjából valakire, egy közös szálra, vágj hozzám nyugodtan egy PM-et yee Mindenre nyitott vagyok - azért nem teljesen razz - és ötletelni is képes vagyok Wink

PMPM
Med

♡ :

❖ age :
23

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Május 05, 2018 1:12 pm
Hello Hello!

Egy rezidens orvos palánta hölgy, kissé nehézkes múlttal keresi a következő embereket a múltjából, jelenéből és talán jövőjéből:

- orvosok, nővérek, rezidensek és minden kórházban dolgozó személy. Egyszóval bármilyen munkatársat keresek akikkel valamilyen kapcsolatot tud kialakítani,akár szerelmes, akár baráti, vagy csupán munkatársi viszonyra.

- betegek, akiket éppen kezel a kis hölgyemény, mint kezdő orvos. Itt is bármilyen kapcsolatot eltudok képzelni, nem csupán beteg és orvos közöttit. Akár lehetek a legnagyobb bizalmasa valakinek, vagy egy rezidens doki akit utál, vagy más.

- emberek a múltamból. Biológiai anyám és apám családjából levő emberek. Netán testvérek, unokatestvérek, nagynéni, nagybácsi és egyéb rokoni kapcsolatok, amikről nem tudok. Régi osztálytársakat is várok, árvaházbelieket esetleg.

- szerelmek, rajongók, esetleg a fiú a múltból. Új szerelmeket is keresek nem csupán egy rövid kapcsolatra, hanem akár hosszabb időre is. Esetleg azt a titokzatos fiút az előtörténetemből akibe Lia szerelmes.

Ezeken kívül is ha ötleted van valamilyen kapcsolatra, akkor jelentkezz Pü-ben.
Várlak :)
Med

♡ :

❖ age :
26

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Júl. 09, 2018 8:13 am
Na háj! :D

Időnként bolhás kutyaként morgó szőrös mészáros orvos keresi azt az elhivatott, kötél idegű rezidenst, akit nem kell öt vele eltöltött perc után beutalnia a pszichiátriára! Wink Gyertek csak, gyertek! Rolling Eyes úúú

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Csüt. Júl. 19, 2018 9:30 am
Sziasztok cukorborsó

Nyitott lennék bármilyen kapcsolatra, legyen az baráti, ellenséges, főnök-beosztott, kollegiális.
Szeretném belevinni a kislányomat a vérkeringésbe, ezért ha akad egy vállalkozószellemű, akkor dobjon nekem egy pm-et. lufi

Med

♡ :

❖ age :
28

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Aug. 11, 2018 12:42 pm
Sziasztok!

Keresném egy lelkes vállalkozó személyében cimborámat, akivel jóban, rosszban, részeges hajnalokon, babasírástól kialvatlan éjjelek másnapján, egyszóval bármikor megvitathatom ügyes-bajos dolgaimat és aki szintúgy számíthat rám! Mivel elég szépen gyűlnek a felhők a fejem felett, hamarosan szükségem is volna valakire, akinek kiönthetem a szívemet (haha), szóval remélem megtalálom az öribarimat. :D Mindegy, hogy férfi, vagy nő, annyinak azért mondjuk örülnék, ha 30 felett járna az illető (hiszen Luke már 38 éves vénség), de semmiféle más megkötésem nincsen. :D Ha érdekel a dolog, vágj hozzám egy pm-t és a többit ott lemeccseljük.
:3
ugrál

El is keltem, jiháá! nyumi
Med

♡ :

❖ age :
38

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Aug. 11, 2018 1:35 pm
Halihó,
Szeretnék kapcsolatokat kialakítani a hölgyemények.
Amibe kapaszkodni lehet, törzsgyökeres Chicagói.
Az elmúlt években több helyen is dolgozott, legyen az étterem, bár, kávézó és mindenféle egyéb kiszolgáló egység.
Van egy kisebb kiadása, aki lassan 8 éves lesz, így az iskola/óvoda/játszótér is közrejátszhat az ismerkedésben.
Ha van esetleg valami ötleted, vágj hozzám egy üzenetet és szépen összepakoljuk a mi kis sztorinkat. :)
Townspeople

♡ :

❖ age :
27

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Aug. 13, 2018 3:49 pm
Lelkes vállalkozót keresek szerelmi szálra. Lír lányomat szánom erre a kis...."kalandra" :D Csak most akciósan, csak egy pm az ára. Az értékekért nem vállalok felelősséget! Csak vicceltem Wink
Underworld

♡ :

Keresem :
❖ age :
25

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Hétf. Aug. 13, 2018 11:45 pm
Sziasztok!

Én is bedobnám ide magamat, hadd gyűljenek az ismerősök. juj

Amilyen kapcsolatokat keresek:
- lehetsz a szomszédom, akinek a kutyája felcsinálta az én kutyámat,
- lehetsz a legjobb barátnőm, akihez beállíthatok sütivel, fagyival - vagy inkább borral - és végigdumálhatjuk az egész hétvégét,
- lehetsz te az az egyén, akinek egyszer véletlenül betörtem az orrát, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy rosszkor voltál rossz helyen, én meg az ajtótól nem láttam, hogy ott vagy (utólag is bocsiii),
- de lehetsz a vakrandis, Tinderes ismerősöm is, akivel lassan meg kéne ejteni a találkát, tekintve, hogy két hónapja húzom-halasztom a dolgot,
- szóval igen, voltaképp majdnem mindenre vevő vagyok, tehát ha van valami ötleted, csak dobj meg egy pm-mel és kiokoskodunk bármit ^^

Ha kedved támadt hozzám, csak írj! cukorborsó
Med

♡ :

❖ age :
30

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kedd Aug. 14, 2018 12:26 pm
Hellóka!

Egy rendőr lányka keres jó kapcsolatokat. :3 Sajnos nem tudok a fentiekben említett ékes leírást adni, de meglehetősen nyitott vagyok. Lehet barát, munkatárs, hobbi zenekar vagy, akár szerető. Nem vagyok válogatós. Wink
Police

♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Kedd Aug. 14, 2018 10:18 pm
Sziasztok!

Nincsen konkrét keresett-ötletem ezekhez a személyekhez, de jó lenne, ha részesei lennének, lennétek Liz életének:O
Szóval, akiket várok:

Egy-három szomszédot. Ígérem, Liz nem sok vizet zavar, mivel köztudott, hogy munkamániás. Ha mégsem dolgozik, és otthon van, általában csendben pihen, vagy a konyhában tesz-vesz - nem tör tányérokat, és nem káromkodik olyan hangosan, szóval nem kell egy Gordon Ramsayt elképzelni. Semmi esetre sem csap nagy, hangos bulikat, részeg, hangos vendégsereggel.

Keresem a Division 52-, két csillagos étterem munkatársait. Liz ugye a chef de cuisine, vagyis az étterem konyhájának kormányzója. Alatta helyezkedik el a helyettese, a sous chef, aki bár hasonlóan remek mesterszakács, Liz sok esetben kiveszi a kezéből az irányítást, vagy már eleve elvégzi az ő feladatát is; aztán ott van a pastry chef (cukrászséf), majd egy-két személy, a saucier (hús és szósz), az entremetier (köret és leves), a gardemanger (hideg előétel) szerepében. Ha valaki affinitást érezne rá, hogy hasonló kaliberű karaktert alkosson. Bár kétlem: (
Ezen felül pincérek és pincérnők is jöhetnek:o Azt tartsuk szem előtt, hogy a 52 egy eléggé menő, felkapott, elitista hely! Köszesz:3

Valamint, ofc, barátokat, barátnőket, ellenségeket, vetélytársakat, egy-két-többéjszakás kalandokat, meg, amúgy, eléggé széles a skála, szóval, ha van egy iszonyatosan jó ötleted, ne habozz, és oszd meg velem*-* Találkozhattak Lizzel akár a sarki közértben, a piacon, az étteremben, egy buliban, de akár régi, gimis osztálytársak/évfolyamtársak is lehettek valaha. Lehetsz befektető, aki a városi elit élére akar törni, méghozzá étteremláncok birtoklásával, és fel akarod vásárolni Lizt.

Egy szó, mint száz: várom a pm-ket!
Townspeople

♡ :

Keresem :
❖ age :
35

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Csüt. Aug. 16, 2018 3:05 pm
Keresem...

Mona apját.
Nem, nem szerelmi szálra első sorban, nem hinném, hogy egy egy éjszakás kalandból ilyen véggel nagy la'mour lenne, sőt. De külön karaktert se szeretnék emiatt hirdetni,  bőven jó az, ha van akinek belefér egy véletlenül becsúszott gyerek, akiről nyolc éve nem tud. Aztán lehetek én az utolsó szemétláda is, aki mindezt nem vágta időben a fejéhez, megpróbálhatod el is venni tőlem, akár bíróság által is, ami talán könnyebb is lenne, mivel szerencsétlen máig abban a hitben él, hogy a húgom. Sőt, te lehetsz az, aki mindezt a fejéhez vágja, mert nekem még most sincs bátorságom hozzá.

Meglett, köszönöm *-*
Elit

♡ :

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Csüt. Aug. 16, 2018 6:07 pm
Szép napot mindenkinek. *-*
Mivel már kőkemény három plottal rendelkezem, kicsit fel szeretném magam pörgetni, és a következő lehetőségeket tárnám drága szemeitek elé:

- Szobalányokat keresek, akik hajlandóak kevés pénzért mindent csinálni a kis motelban, ahol dolgozunk, mondhatni a beosztottjaim lennétek, de nem kell félni, rendes főnökasszony vagyok ám!

- Mivel a legjobb barát és barátnő posztok már elkeltek az életemben, keresnék ex barátokat, akik mind továbbtanultak, vagy régi osztálytársakat, akikkel jó viszont ápoltam, de lehetünk ellenségek, vagy semleges ismerősök is.

- Bárki a régi még ír barátaim közül - bár nem tudom mennyire lesznek ilyenek - idepattanhat

- Levelezőtársak? - mert miért ne? -

- Valaki, akivel viccesen leordítjuk egymás fejét az utcán, mert csak.

- Bárki, aki szívesen ismerkedik buliba, de nem vagyok könnyen elvihető lányka ám!!

- Távoli családtagok és rokonok?

Ha bármelyik megtetszik, vagy te is hasonlót keresnél, amit be lehet zsúfolni a karaktered életébe, kérlek vágj hozzám egy fél téglát, cserébe én kettőt dobok vissza *-* Akarom mondani plotolunk.
Townspeople

♡ :

❖ age :
19

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Csüt. Aug. 16, 2018 8:29 pm
Hello!

A Serpen nevében keresnék mindenféle kapcsolatokat.
Jöhetnek díler jelölteket, használók, akik be akarnak kerülni a "titkos körbe" és körülbelül bárkit, akit csábít Chicago alvilági élete :D Szóval csak egy pm az ára és bármilyen elvont és földre szállt ötletre vevő vagyok :D
Underworld

♡ :

❖ age :
33

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Pént. Aug. 17, 2018 1:22 pm
Keresek kapcsolatokat eme nagyvárosban. A bűnözők világában már jól kiigazodom, és mivel amúgy is egy drogkartell leszármazottja vagyok, esetleg lehetek összekötő, informátor is az útvonalak kialakításában, a biztonságos átjutásban.  Egy galériában is kisegítek, mint eladó heti két alkalommal, szóval a művészetek nagy kedvelői is rám találhatnak. Igazából nyitott vagyok barátságra is, az ellenséges kapcsolatok kialakítására. Mindennek az ára egy pm. :)

Már el is keltem többszörösen. :D
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Aug. 18, 2018 1:59 pm
Kapcsolatokra lenne szükségem nekem is.
A szín és az arc ne tévesszen meg, mélyebben vagyok benne egy tolvaj bandában, mint az hozzám elsőre illene...
Keresek:
- Szomszédot, aki néha falaz nekem, ha a szüleim éppen betoppannak. (Ezt a dolgot mélyebben is ki tudnám fejteni, de akár az et-met is ajánlhatom. Lehetsz nő/férfi, ha akarod még fizetséget is kapsz érte...amilyet csak szeretnél)
- Nem tudom mennyi korombeli futkározik errefelé, de ha lenne esetleg olyan, aki tanul és onnan ismerhetem, hát tőle sem ijedek meg. Tudok én tünci kislány is lenni, ha arról van szó.
- Lehetsz valaki, akit megloptam, s most számonkérsz avagy meg szeretnéd tudni, hogy mégis hogyan csináltam, mert te is kitanulnád eme remek szakmát.
- Lehetsz potenciális áldozat is, de ehhez kiemelném, hogy a lányka táncol és ott nézi ki magának a lehetőséget... nem megy rá az utcán senkire, hogy hé mennyi zséd van, adsz belőle?
- Nem akarom meghirdetni őket, de tök jó buli lenne, ha a "tolvaj bandának" még lenne pár tagja, aki megjelenik a színen. Imádnám minden egyes pillanatát, a veszekedésektől kezdve az egyetértéseken át.... Mindent.
- Gyakorlatilag bárkivel játszanék, akinek van ideje avagy ereje rá.
Townspeople

♡ :

Keresem :
❖ age :
25

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Aug. 18, 2018 2:50 pm
Itt van az én bakancs kapcsolat listám:
* Barátok
* Ismerősök
* Szomszéd
* Egy éjszakás cicalánykák

Ezen felül, ha van valami ötleted, hogy miként kapcsolódhatnál Chulhoz, akkor nyugodtan írj rám és megbeszéljük. Szeretem a kacifántos dolgokat razz
Police

❖ age :
32

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Pént. Aug. 24, 2018 11:29 am
Sziasztok!

Keresem azt a Serpen-t, ki bosszút kíván állni meggyilkolt társa miatt és a földdel kíván egyenlővé varázsolni. Dílerkedésem során mondhatni balesetből, inkább félelemből öltem meg egy Serpen-t, kit azért küldtek, hogy figyelmeztessen, rossz helyen terjesztem a cuccot. Csupa izgalom, üldözés és sok szál, plot lehetőség. (ET olvasás ajánlott)

Ezen fell bármire vevő vagyok. Keresek régi gimis haverokat, akikkel sok mindenen mentünk keresztül, tolvajokat, kikkel betörői pályafutásom bármely szakaszán futottam össze, vagy bárkit, akivel összesodort a szél, úgy bármi miatt. Lehetsz egy drog pajtim, vagy egy csaj, akivel egyszer volt/van valami. Szabad a pálya. :D
Townspeople

❖ age :
26

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Aug. 25, 2018 8:47 am
KERESEM!!!

Azt a rendőrt (kortól, nemtől függetlenül), aki kicsit beavatna a dolgok gyakorlati részébe is! Jelenleg még a rendészeti fősulit gyűröm, kevesebb mint több sikerrel. Előfordul, hogy elfelejtek bejárni az előadásokra. Igazából rohadtul nem én választottam ezt a pályát magamnak, az apám egyszerűen csak eldöntötte, hogy tisztességes embert farag belőlem (haha... az évszázad vicce!), de ha nem kapok rövid időn belül egy kis gyakorlati továbbképzést (taníts meg lőni, vigyél járőrözni, bármi!), akkor hamarabb a mélybe rántanak, mint gondolnám... :D Rolling Eyes

Különös ismertető jegyeim: Forró fejű, makacs, nagyszájú. Rolling Eyes
Townspeople

♡ :

❖ age :
24

Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   Szomb. Szept. 15, 2018 8:27 am
Buenos días!  Köszön

Nem is annyira kapcsolatokat, sokkal inkább munkát keresek!!! :D :D
A városban tök friss vagyok, Diego hűséges kiskuty... szóval, Diegoval érkeztem Chicagoba. Bogotából indultunk, szóval az amcsi nyelvvel némiképp még hadilábon állok, de küzdök! Jó a... nyelvérzékem...
Előző életemben (volt már egy kis reklámszünet pár évvel ezelőtt, de egy defibrillátor, és egy jól képzett orvosi team csodákra képes) Éjjeli pillangónként foglalatoskodtam (Madre után szabadon, mert ugyebár a vér nem válik vízzé), de most valami másban is kipróbálnám magam.
Első körben pultos, felszolgáló lehetőségekben gondolkodom, úgyhogy ha ebben az ágazatban jártas vagy, és éppen munkaerő hiány van, szólj! Kicsit nagy a szám, de talán lehet rajta korrigálni.. Rolling Eyes  nyali  :D
Townspeople

♡ :
There's no one quite like you,
You push all my buttons down
I know life would suck without you...

❖ age :
29

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresô   
Ajánlott tartalom